|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342 |
W Nancy 3. celne strzały - 3 gole 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315 |
oczywiście tylko w Monaco nie ma goli 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,366 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,366 Likes: 2 |
moglo by sie juz nic nie zmieniac w tych wynikach, jedynie over 1,5 w Dusseldorf..a tak to cacy..jedynie zaluje ze smielej w ten Bolton nie poszedlem
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,634
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,634 |
milan przylozyc sie do  u
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 421
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2004
Posty: 421 |
Milan po over 1,5 BVB po 2,5 jazda na pełnej! Bo święta coraz blizej
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194 |
Milan po over 1,5 BVB po 2,5 jazda na pełnej! Bo święta coraz blizej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 2,056
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2010
Posty: 2,056 |
[  quote=Lukasz111]QC to dobra pozycja jako livescore  co pare minut sobie odswiezam i jazda z najswiezszymi informacjami, lepsza adrenalinka [/quote] hehehehe  mam to samo jak gdzieś wychodzę i mam jakiś mecz zagrany, to po powrocie do domu, albo na komórce sprawdzam quasi strona po stronie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,634
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,634 |
[  quote=Lukasz111]QC to dobra pozycja jako livescore  co pare minut sobie odswiezam i jazda z najswiezszymi informacjami, lepsza adrenalinka hehehehe  mam to samo jak gdzieś wychodzę i mam jakiś mecz zagrany, to po powrocie do domu, albo na komórce sprawdzam quasi strona po stronie  [/quote] nie wygodnie na komorce sie czyta....
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194 |
[  quote=Lukasz111]QC to dobra pozycja jako livescore  co pare minut sobie odswiezam i jazda z najswiezszymi informacjami, lepsza adrenalinka hehehehe  mam to samo jak gdzieś wychodzę i mam jakiś mecz zagrany, to po powrocie do domu, albo na komórce sprawdzam quasi strona po stronie  [/quote] taa a najlepiej jak czytasz i widzisz "Bayern 1111111" a pare postów niżej "spalony  "
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
[  quote=Lukasz111]QC to dobra pozycja jako livescore  co pare minut sobie odswiezam i jazda z najswiezszymi informacjami, lepsza adrenalinka hehehehe  mam to samo jak gdzieś wychodzę i mam jakiś mecz zagrany, to po powrocie do domu, albo na komórce sprawdzam quasi strona po stronie  [/quote] Dla mnie to nie jest normalne 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 421
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2004
Posty: 421 |
Milan po over 1,5 BVB po 2,5 jazda na pełnej! Bo święta coraz blizej  Sorry ale z czego michę cieszysz? Już jest FT przy tym meczu, że taki ucieszony jesteś?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 2,056
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2010
Posty: 2,056 |
bardziej wkurwia jak ktoś pisze np. Widzew 111111111 korner. ehhhh, powybijać takich jak kaczki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2011
Posty: 2,371
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2011
Posty: 2,371 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 2,056
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2010
Posty: 2,056 |
[  quote=Lukasz111]QC to dobra pozycja jako livescore  co pare minut sobie odswiezam i jazda z najswiezszymi informacjami, lepsza adrenalinka hehehehe  mam to samo jak gdzieś wychodzę i mam jakiś mecz zagrany, to po powrocie do domu, albo na komórce sprawdzam quasi strona po stronie  Dla mnie to nie jest normalne  [/quote] a znasz na tym forum kogoś normalnego ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
[  quote=Lukasz111]QC to dobra pozycja jako livescore  co pare minut sobie odswiezam i jazda z najswiezszymi informacjami, lepsza adrenalinka hehehehe  mam to samo jak gdzieś wychodzę i mam jakiś mecz zagrany, to po powrocie do domu, albo na komórce sprawdzam quasi strona po stronie  Dla mnie to nie jest normalne  a znasz na tym forum kogoś normalnego ?  [/quote] Nie, ale znam kilku co jest na plusie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179 |
bardziej wkurwia jak ktoś pisze np. Widzew 111111111 korner. ehhhh, powybijać takich jak kaczki  moge byc pierwszym ktorego sprobujesz wybic 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 3,152
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2010
Posty: 3,152 |
BVB coś gra? Jak to jest jaki wynik ich satysfakcjonuje?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547 |
jeszcze Bolton ze 2 i ruszam na nocne polowanie na koty
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,634
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,634 |
milan2222222222222222222222222222222222
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,684
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,684 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|