|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059 |
zupelnie mnie to nie zdziwilo, stadion mniejszy niz moj duzy pokoj, mecz z chelsea ... nie dawalem ci nawet 0.5 % szans  na mecz z United na Old Trafford dostałem dwa bilety dzień przed bez problemu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
jakieś propozycje? z 1x2 to mi sie widzi win Rangersow. Over, może Ottawa, prosze o opinie  Sam chyba pogram ten overek.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
tazen widze, ze sie pokrylismy  co do predatorow, nie wiem czy zauwazyles, kurtki na wyjezdzie wciaz sa bez wygranej w 60' ... po 15 spotkaniach, ogolnie od 11 spotkan nie wygrali w 60', bardzo niebezpieczna seria  po 33 meczach bez zwycięstwa na wyjeździe Jagiellonii przestałem brać na poważnie argument, że każda seria kiedyś się kończy, a tak na poważnie to nie wiem, Predatorzy ostatnio silni u siebie, z tego co pamiętam kilka meczów mieli wygranych z rzędu. Kurtki zaczynają coś kleić, ale przecież ich defensywa to rozpacz.. Asekuracyjnie może pogram ML. NYR to biorę bez zastanowienia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
zupelnie mnie to nie zdziwilo, stadion mniejszy niz moj duzy pokoj, mecz z chelsea ... nie dawalem ci nawet 0.5 % szans  na mecz z United na Old Trafford dostałem dwa bilety dzień przed bez problemu  teatr marzen ma prawie 8 dych, WHL niecale 40 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059 |
zupelnie mnie to nie zdziwilo, stadion mniejszy niz moj duzy pokoj, mecz z chelsea ... nie dawalem ci nawet 0.5 % szans  na mecz z United na Old Trafford dostałem dwa bilety dzień przed bez problemu  teatr marzen ma prawie 8 dych, WHL niecale 40  już niedługo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932 |
zupelnie mnie to nie zdziwilo, stadion mniejszy niz moj duzy pokoj, mecz z chelsea ... nie dawalem ci nawet 0.5 % szans  na mecz z United na Old Trafford dostałem dwa bilety dzień przed bez problemu  teatr marzen ma prawie 8 dych, WHL niecale 40  50 dych
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829 |
7 overków dzisiaj w NHL @ 213 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059 |
White Hart Lane is an all-seater football stadium in Tottenham, London, England. Built in 1899, it is the home of Tottenham Hotspur and, after numerous renovations, the stadium has a capacity of 36,230.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932 |
White Hart Lane is an all-seater football stadium in Tottenham, London, England. Built in 1899, it is the home of Tottenham Hotspur and, after numerous renovations, the stadium has a capacity of 36,230. jesli to do mnie, to tylko nawiazalem do slynnego tekstu z tego forum 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059 |
White Hart Lane is an all-seater football stadium in Tottenham, London, England. Built in 1899, it is the home of Tottenham Hotspur and, after numerous renovations, the stadium has a capacity of 36,230. jesli to do mnie, to tylko nawiazalem do slynnego tekstu z tego forum  coś tam mi się o uszy obiło 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829 |
New York Rangers - New York Islanders o5.5 @ 2.20  będzie 4-2/2-4  i po głowie chodzi mi jeszcze Ottawa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,345
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,345 |
Z Nhl od rana chodziły za mną podobne typy - NYR win, Nashvile win, Toronto over. Dodatkowo myślę, że Detroit może przerwać passe win Calgaru u siebie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
|
|
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634 |
po co szukacie jakichś wynalazków rach: Winnipeg, ciach: Edmonton, ciach: Ottawa i rano będziecie mogli krzyknąć ze szczęścia rach ciach ciah 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829 |
7 overków dzisiaj w NHL @ 213  New York Rangers - New York Islanders o5.5 @ 2.20  Phoenix Suns - Denver Nuggets o215.5  Phoenix Suns - Denver Nuggets (+2.5) 2 @ 1.90  Atlanta Hawks - Charlotte Bobcats u184.5 @ 1.85  Ottawa Senators - Florida Panthers o5.5 @ 1.85  Toronto Maple Leafs - Buffalo Sabres o5.5 @ 1.85  
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Alez mnie korci od rana zeby Kurtki dzisiaj pograc... Senators pojdzie na pewno a z NCAA to kuzwa tyle tych spotkan jest ze mi sie nie chce rozkminiac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569 |
Dobry wieczor NYR ATL HAWKS 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059 |
Texans dziś chyba na miękko -6.5 pokryją. Colts wciąż bez Peytona, problemy ze zdobywaniem punktów. Co prawda w Houston trzeci QB gra, ale mecz z Panterami pokazał, że punkty zdobywać potrafią. Jak dla mnie pewka... Jeszcze nie zagrałem, ale najprawdopodobniej pociągnę za spust. Z NCAAF Boise myślę, że spokojnie powinno wygrać dwoma TD. Poczytam jeszcze, pomyślę i dopiero zagram. Jest czas. Z NHL pocisnę chyba Detroit(1x2) i Rangers -1.5. Decyzję ostateczną podejmę za 1.5h 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,345
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,345 |
Texans dziś chyba na miękko -6.5 pokryją. Colts wciąż bez Peytona, problemy ze zdobywaniem punktów. Co prawda w Houston trzeci QB gra, ale mecz z Panterami pokazał, że punkty zdobywać potrafią. Jak dla mnie pewka... Jeszcze nie zagrałem, ale najprawdopodobniej pociągnę za spust. Z NCAAF Boise myślę, że spokojnie powinno wygrać dwoma TD. Poczytam jeszcze, pomyślę i dopiero zagram. Jest czas. Z NHL pocisnę chyba Detroit(1x2) i Rangers -1.5. Decyzję ostateczną podejmę za 1.5h  Pisałem wcześniej podobne przemyślenia do NHL mam. Do tego jeszcze Nashvile. Międzyczasie Barca 9
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059 |
Rangers grają drugi z trzech meczów w przeciągu czterech dni. Następny z Flyers. Nie odpuszczą derbów...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569 |
Rangers grają drugi z trzech meczów w przeciągu czterech dni. Następny z Flyers. Nie odpuszczą derbów... Fresh to nhl wszystko mozliwe, nie musisz sam sie upewniac w typie, ogolnie maja 70% szans na win na ta chwile, bedac obiektywnym, wiec warto sprobowac.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|