Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 18 1 2 3 4 17 18
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Originally Posted by bitnap
zupelnie mnie to nie zdziwilo, stadion mniejszy niz moj duzy pokoj, mecz z chelsea ...

nie dawalem ci nawet 0.5 % szans grin


na mecz z United na Old Trafford dostałem dwa bilety dzień przed bez problemu tongue

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Originally Posted by Pedzacy
jakieś propozycje? z 1x2 to mi sie widzi win Rangersow. Over, może Ottawa, prosze o opinie smile
Sam chyba pogram ten overek.

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Originally Posted by bitnap
tazen widze, ze sie pokrylismy crazy

co do predatorow, nie wiem czy zauwazyles, kurtki na wyjezdzie wciaz sa bez wygranej w 60' ... po 15 spotkaniach, ogolnie od 11 spotkan nie wygrali w 60', bardzo niebezpieczna seria wink
po 33 meczach bez zwycięstwa na wyjeździe Jagiellonii przestałem brać na poważnie argument, że każda seria kiedyś się kończy, a tak na poważnie to nie wiem, Predatorzy ostatnio silni u siebie, z tego co pamiętam kilka meczów mieli wygranych z rzędu. Kurtki zaczynają coś kleić, ale przecież ich defensywa to rozpacz..
Asekuracyjnie może pogram ML.
NYR to biorę bez zastanowienia wink

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Originally Posted by Fresh'n'Funky
Originally Posted by bitnap
zupelnie mnie to nie zdziwilo, stadion mniejszy niz moj duzy pokoj, mecz z chelsea ...

nie dawalem ci nawet 0.5 % szans grin


na mecz z United na Old Trafford dostałem dwa bilety dzień przed bez problemu tongue

teatr marzen ma prawie 8 dych, WHL niecale 40 wink

Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Originally Posted by bitnap
Originally Posted by Fresh'n'Funky
Originally Posted by bitnap
zupelnie mnie to nie zdziwilo, stadion mniejszy niz moj duzy pokoj, mecz z chelsea ...

nie dawalem ci nawet 0.5 % szans grin


na mecz z United na Old Trafford dostałem dwa bilety dzień przed bez problemu tongue

teatr marzen ma prawie 8 dych, WHL niecale 40 wink


już niedługo tongue

Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Originally Posted by bitnap
Originally Posted by Fresh'n'Funky
Originally Posted by bitnap
zupelnie mnie to nie zdziwilo, stadion mniejszy niz moj duzy pokoj, mecz z chelsea ...

nie dawalem ci nawet 0.5 % szans grin


na mecz z United na Old Trafford dostałem dwa bilety dzień przed bez problemu tongue

teatr marzen ma prawie 8 dych, WHL niecale 40 wink


50 dych

Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
7 overków dzisiaj w NHL @ 213 boks grin

Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
White Hart Lane is an all-seater football stadium in Tottenham, London, England. Built in 1899, it is the home of Tottenham Hotspur and, after numerous renovations, the stadium has a capacity of 36,230.

Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Originally Posted by Fresh'n'Funky
White Hart Lane is an all-seater football stadium in Tottenham, London, England. Built in 1899, it is the home of Tottenham Hotspur and, after numerous renovations, the stadium has a capacity of 36,230.


jesli to do mnie, to tylko nawiazalem do slynnego tekstu z tego forum wink

Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Originally Posted by BartasPT
Originally Posted by Fresh'n'Funky
White Hart Lane is an all-seater football stadium in Tottenham, London, England. Built in 1899, it is the home of Tottenham Hotspur and, after numerous renovations, the stadium has a capacity of 36,230.


jesli to do mnie, to tylko nawiazalem do slynnego tekstu z tego forum wink


coś tam mi się o uszy obiło grin

Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
New York Rangers - New York Islanders o5.5 @ 2.20 boks będzie 4-2/2-4 grin

i po głowie chodzi mi jeszcze Ottawa tongue

Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,345
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,345
Z Nhl od rana chodziły za mną podobne typy - NYR win, Nashvile win, Toronto over. Dodatkowo myślę, że Detroit może przerwać passe win Calgaru u siebie

Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
po co szukacie jakichś wynalazków wink
rach: Winnipeg, ciach: Edmonton, ciach: Ottawa
i rano będziecie mogli krzyknąć ze szczęścia rach ciach ciah grin

Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829

7 overków dzisiaj w NHL @ 213 boks
New York Rangers - New York Islanders o5.5 @ 2.20 boks
Phoenix Suns - Denver Nuggets o215.5 boks
Phoenix Suns - Denver Nuggets (+2.5) 2 @ 1.90 boks
Atlanta Hawks - Charlotte Bobcats u184.5 @ 1.85 boks
Ottawa Senators - Florida Panthers o5.5 @ 1.85 boks
Toronto Maple Leafs - Buffalo Sabres o5.5 @ 1.85 boks

blush boks

Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Alez mnie korci od rana zeby Kurtki dzisiaj pograc...

Senators pojdzie na pewno a z NCAA to kuzwa tyle tych spotkan jest ze mi sie nie chce rozkminiac laugh

Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
S
Sed Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Dobry wieczor

NYR
ATL HAWKS


boks

Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Texans dziś chyba na miękko -6.5 pokryją. Colts wciąż bez Peytona, problemy ze zdobywaniem punktów. Co prawda w Houston trzeci QB gra, ale mecz z Panterami pokazał, że punkty zdobywać potrafią. Jak dla mnie pewka... Jeszcze nie zagrałem, ale najprawdopodobniej pociągnę za spust.

Z NCAAF Boise myślę, że spokojnie powinno wygrać dwoma TD. Poczytam jeszcze, pomyślę i dopiero zagram. Jest czas.

Z NHL pocisnę chyba Detroit(1x2) i Rangers -1.5.

Decyzję ostateczną podejmę za 1.5h wink

Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,345
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,345
Originally Posted by Fresh'n'Funky
Texans dziś chyba na miękko -6.5 pokryją. Colts wciąż bez Peytona, problemy ze zdobywaniem punktów. Co prawda w Houston trzeci QB gra, ale mecz z Panterami pokazał, że punkty zdobywać potrafią. Jak dla mnie pewka... Jeszcze nie zagrałem, ale najprawdopodobniej pociągnę za spust.

Z NCAAF Boise myślę, że spokojnie powinno wygrać dwoma TD. Poczytam jeszcze, pomyślę i dopiero zagram. Jest czas.

Z NHL pocisnę chyba Detroit(1x2) i Rangers -1.5.

Decyzję ostateczną podejmę za 1.5h wink

Pisałem wcześniej podobne przemyślenia do NHL mam. Do tego jeszcze Nashvile. Międzyczasie Barca 9

Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Rangers grają drugi z trzech meczów w przeciągu czterech dni. Następny z Flyers. Nie odpuszczą derbów...

Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
S
Sed Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Originally Posted by Fresh'n'Funky
Rangers grają drugi z trzech meczów w przeciągu czterech dni. Następny z Flyers. Nie odpuszczą derbów...
Fresh to nhl wszystko mozliwe, nie musisz sam sie upewniac w typie, ogolnie maja 70% szans na win na ta chwile, bedac obiektywnym, wiec warto sprobowac.

Strona 2 z 18 1 2 3 4 17 18

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, betowiec, alfa, burbon, Sensei, Lukasz111, bukma, forty, rymoholik, $-man), 3,310 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,604
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1