|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3 |
trener Jarolim przyznaje ze obawia sie o kondycyjne przygotowania zespolu biorac rowniez pod uwage to co napisal wczesniej Timeek zagram wygrana Palermo powodzenia Ciekawa argumentacja zwazywszy na totalnie nietrafione typy na "byle demoludy" Timka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> A juz na powaznie - mecz bedzie ciężki i rowniez sie sklaniam ku Palermo. X2 oceniam na 99% a czysta 2 na 50% Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 116
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2004
Posty: 116 |
Zdecydowanie też polecam granie underu w tym meczu,gdyż drużyna sttutgartu jest typowym underowym zespołem w tym roku na własnym boisku,a myślę że nowy trener bardzo ostrożnie podejdzie do tego meczu i z pewnością zmotywuje swoich piłkarzy do grania w szczególności ostrożnie w defensywie..... .....ale to tylko takie przemyślenia,sami zobaczymy wieczorkiem,ja ryzykuję.... totomix under1.9
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 722
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2005
Posty: 722 |
Mecz Thun - HSV odbędzie się na neutralnym terenie,co moim zdaniem powiększa nieco bardziej szanse nasze na 2 w tym meczu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />.Pozatym gram Palermo ze wzgledu na: 1.debiut bramkarza Slavii w europejskich pucharach,2.Slavia jest dopiero tuż przed inauguracją rundy rewanzowej w Czechach 3.Lige czeską a włoską dzieli przepaść,(dla porównania wczorajszy mecz Litexu ze "słabym" jak na warunki francuzkie Strasbourgiem)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
Jak dla mnie to zdecydowanie można spróbować dzisiaj Middlesbrough.A po kursie >4, to biore to z pocałowaniem ręki.X2 nie wyglada juz tak ciekawie, ale ujdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jakoś tak dziwnie się składa, że drużyny, które w lidze zawodzą i okupują ogony, w PU rądzą sobie nad wyraz dobrze.Popatrzcie na wczorajsze wyniki.Zwycięstwo Strasbourga, dobry mecz Espanyolu, łatwe zwycięstwo Udinese i do tego jeszcze Betis pokonuje niezłych holendrów.Trener anglików ma do dyspozycji praktycznie taki sam skład jak w meczu z Chelsea.Brakuje tylko Mendiety i Morrisona, który i tak z Chelsea zagrał tylko 30 kilka minut.Ale dalej ma w składzie Rochembacka, Downinga, Yakubu i jeszcze kilku wartościowych zawodników.Do tego w weekend nie mają przeciez meczu ligowego tylko FA, a więc walka o punkty im nie grozi.Co im szkodzi powalczyć w europie.Przynajmniej tak mogą sprawić swoim kibicom jakąs radość.Do tego mozna dodać, że nie stracili jeszcze bramki w PU, a Stuttgart zdąrzył już przegrać u siebie z Shakhtarem. tutaj sie podpisze "obiema rencami" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> po takim kursie warto lyknac czysta 2. Dodam ze dwie edycje temu podobnym zespolem byla Parma ktorej duzo ludzi wrozylo nawet spadek z Serie A, a oni nie dosc ze zostali to jeszcze rezerwami pykali w UEFA wiekszosc druzyn i zaszli calkiem daleko. Troche przeczy to logice ale wiele druzyn ktorym w lidze nie idziew Pucharach potrafia zadziwiac i zabierac pieniadze grajacym przeciw nim. Podobnie wczoraj bylo z Herta, niby taki pewniak, a tu sie okazalo ze Rapid ich powiozl u siebie. Tu znow mamy Niemcow ktorzy zdecydowanie nie moga sie odnalezc po przerwie zimowej, a z drugiej strony Anglikow ktorzy po za sensacja w pokonaniu Chelsea tez radza sobie w kratke. Kurs powyzej 4 biore, nie bede szalal ze stawka ale licze nz to ze nie strace, do tego doloze x2 i zastanowie sie nad overkiem bo moze sie okazac ze NIemcy maja juz za duzo underow i czas na over;-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,295
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,295 |
trener Jarolim przyznaje ze obawia sie o kondycyjne przygotowania zespolu biorac rowniez pod uwage to co napisal wczesniej Timeek zagram wygrana Palermo powodzenia Ciekawa argumentacja zwazywszy na totalnie nietrafione typy na "byle demoludy" Timka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> A juz na powaznie - mecz bedzie ciężki i rowniez sie sklaniam ku Palermo. X2 oceniam na 99% a czysta 2 na 50% Pozdrawiam czy ja wiem rozpis ktory polecal wszedl z ladnymi kursami okkazalo sie jedynie ze Rumuni nie moga byc lekcewazeni w grach na kontynencie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 103
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2006
Posty: 103 |
Thun-HSV 1:0
To co prezentuja zespoły niemieckie w PUEFA to naprawde jedno wielkie nieporozumienie! HSV w przed chwila zakonczonym meczu po prostu - dno. Przez wiekszosc czesc meczu byli w posiadaniu piłki ale co z tego skoro zachowywali sie tak jakby to oni a nie Thun prowadzili 1:0 Długie rozgrywanie pilki na wlasnej polowie a pozniej... strata czy bezsensowna wrzutka na pole karne rywala. Strzałow mimo sliskiej murawy (padajacy deszcz) jak na lekarstwo. Po prostu brak słów.A strata bramki po tragicznej stracie piłki w srodku pola.
Za chwile Stuttgart... zobaczymy czy pojedzie tym samym tropem co reszta
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12 |
Ja miałem przeczucie że ten mecz sie zakonczy wygrana gospodarzy postawilem sama 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,127
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,127 |
jesli Mendieta i Morrison to dla ciebie zadne oslabienia, to ja juz Panu podziekuje ;-)
niebawem sie okaze kto mial racje, ja sadze, ze Boro NIE WYGRA z Niemcami ;-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,127
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,127 |
co do Palermo nie znam skladow ... ale typowalbym 1X ... Czesi napewno nie odpuszcza meczu u siebie ;-)
Palermo silne, ale nie oszalamiajace ... przyjechali po bramkowy remis, ktory dalby im dobry handicap w perspektywie rewanzu na wlasnym stadionie ;-)
Thomasson, Ljubolja go go go !!!
PS: John Dahl strzeli bramke ;-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,071
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,071 |
Biszop....miałęś rację ...Niemcy to w pucharach kicha... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 7
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Feb 2006
Posty: 7 |
Gdzie jest ten Stuttgart,ej tolban gdzie jest ten Stuttgart?? :-P Widisz Niemcy potwierdzili w jakiej są formie, nowy trener tak szybko nie poukłada tego bałaganu, zastanawiam się nad X2 w niedzielnym meczu VFB z Mainz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017 |
jesli Mendieta i Morrison to dla ciebie zadne oslabienia, to ja juz Panu podziekuje ;-) dziękuję dziękuję.kto to jest wogóle ten Morrison, bo ja go nie kojarzę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Mendieta to co innego ale on nie grał w wiekszości meczy w tym sezonie podobnie jak reszta zawodnikow ciagle kontuzjowanych
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 103
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2006
Posty: 103 |
Randall gratulki! Rapid,Steaua i Middlesbrough to bylo coś! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017 |
dzięki szkoda tylko tego Alkmaar zamiast którego można było dać coś fajniejszego.Już wiem kto to Morrison. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,781
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,781 |
Randall dobre typki i wyczucie...ja Ueffa na zero..po prostu nie mialem czasu zeby analizowac poszcegone mecze i dalem w/g jednego zalozonego schematu, ktory okazal sie tylko polowicznie dobry jak napisal orpgad...
Ale jakbysmy polaczyli nasze typy: ja bym Cie przekonal do dwoch pierwszych a Ty mnie odwiodl od Rumunow a do tego rozpisu dodalibysmy dzisiejszego pewniaka Midelsborough to ...buki poszly by z torbami...bo ja za mniej niz 1 tys nie gram...eh....
Liteks Lovech - Racing Strasbourg 2,65 Lokomotiv Moscow - FC Sevilla 3,55
Hertha BSC - Rapid Bucuresti1 1,45 tu chyba dwojka: 6.0 Heerenveen - Steaua Bucuresti 2,20 a tu: 3.5
Lille - Shakhtar Donetsk 1,90
+ pewniak Midelsborough za 3.6
Kurs ogolny z takiego rozpisu: 794.87 !!!!! ehhh Pomazyc mozna....Do rewanzow przygotuje sie lepiej..
PZD
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,781
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,781 |
Czujesz....to bylby prawie milon zlotych !!!!!
no dokladnie 794.000 zl hehheehehee A jak sie zrobilo pierwszy milion to dalej wiesz juz co robic !!! eh
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017 |
hahaha a jakbysmy dali jeszcze Alkmaar to byśmy chodzili wkur*****, bo do miliona by zabrakło jednego meczu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> buki by przyjeły wogole taki zakład?a nad twoimi lille, strasbourgiem i sevilla sam sie zastanawialem, ale w drodze selekcji je odrzucilem.cos za ladnie mi to wszystko wygladalo aby wszystko mialo wejsc.jeszcze mialem z uefa espanyol strzeli pierwszy, ktore dalem w rankingu.ogolnie bardzo udana kolejka.dawno takiej nie mialem.Pomarzyc zawsze mozna.Za ta banieczke otworzylbym moj wymarzony klub w Szczecinie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,781
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,781 |
no widzisz..cos przeczuwales...bo ja mialem jeszcze dac tez na Espanol z tym ze wygra pierwsza polowe za 4.00.. po tym jak nad Schalke piali z zchwytu w prasie niemieckiej po 7:4 w lidze...eh to rozprezenie po takich wynikach w 90 % sie sprawdza
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,127
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,127 |
coz, VFB żenada, Boro nie lepsze ;-)
poziom meczu tragiczny ... gra zespolu niemieckiego przed utrata drugiej bramki to poprostu kpina - lepiej w pilke gra druzyna mojego 10-letniego brata ;-)
jak sie ma w swoich szeregach Boatenga oraz Hasselbainka to takie mecze mozna spokojnie wygrac
zastanawiam sie dlaczego tej druzyny nie probowano wzmacniac, bo thomasson, Gronkjear oraz Hildebrand sami we 3 meczu nie wygraja ... reszta skladu jest na poziomie trampkarzy mlodszych klubu amatorskiego ;-)
w takiej formie wroze temu zespolowi powolny zjazd na samo dno
gratuluje stawiajacym na Boro w tym meczu ;-P
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
Już wiem kto to Morrison. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jim Morrison - swietej pamieci wokalista The Doors <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|