Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
#510972 12/02/2006 11:04
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082
Witam

Chciałem się dowiedzieć jakie macie odczucia odnośnie komentatorów tych igrzysk ?Jaki reprezentują poziom czy sa przygotowani do komentowania?

Mnie osobiście rozpieprza komentarz z tras biegowych to co wyczynia red.Szczepłek(bo tak się chyba nazywa ten nieudacznik)to jest parodia komentatora,realizator pokazuje Czepałową która biegnie gdzieś na 15 pozycji ze strata 30 sekund a gość mówi że Czepałowa sie wysuwa na prowadzenie,a o chorobie Bjoergen to on nie miał pojęcia o czym świadczy fakt że obserwował czy aby kijka nie złamała gdy zeszła z trasy.Ja myślę że nawet Korzeniowski był zdegustowany dzis poziomem komentarza i ciągłymi wazeliniarskimi nawiązaniami do chodu sportowego.

Bonus: Unibet
#510973 12/02/2006 11:14
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,718
K
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,718
Trudno wymagac fachowego komentarza w mojej opinii. Polska cienko stoi w sportach zimowych wiec zainteresowanie jest marne. Druga sprawa, TVP oprocz skokow nie pokazuje innych dyscyplin zimowych wiec nie ma zapotrzebowania na takich fachowcow. Aczkolwiek trzeba sie zgodzic ze mimo wszytsko komentarz nie jest najlepszy. Na ekranie TV widac miedzy-czasy i w przypadku gdy Bjoergen miala 22 sekund straty red. Jozwik mowi ze ona mocno rozciaga grupe (a ona jest daleko z tylu).

#510974 12/02/2006 14:03
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082
No ale to co zrobił Jóźwik w biegu panów to jest kompromitacja!!!

#510975 12/02/2006 19:19
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
No jest na to dziadostwo jedna rada : oglądajcie Olimpiadę na Eurosporcie. Tam komentarze są świetne, nawet jak cos się chwilę nie dzieje to mozna usłyszeć jakieś ciekawe historie.

To co wyprawia Szaranowicz i reszta, to rozpacz. Dzisiejsze kwiatki : Śmigun, Koterer, di Cienta, Danarias, Szwindal. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Ze skoków - "może powietrze nie było tak gęste jak trzeba" po jakims słabszym skoku.

Różnica między komentatorami z TVP a ES jest taka, że na ES są fachowcy w swoich dyscyplinach, w TVP dokładnie odwrotnie.

Ale .. kasa, misiu, kasa ... nic się nie zmieni.

pozd

#510976 12/02/2006 19:32
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Jeżeli tylko dana konkurencja jest pokazywana LIVE na Europsorcie to zawsze wybieram tę stację mimo kilkusekundowego opóźnienia i daje sobie głowę uciąć, że spośród widzów mających dostęp do TVP i Eurosportu ta druga stacja bije na łeb TVP pod względem oglądalności.

W Europsorcie pracują doskonali fachowcy, ludzie znający w najdrobniejszych szczegółach komentowane przez siebie konkurencje i potrafiący prowadzić relację w bardzo ciekawy sposób sposób z całą masą ciekawostek niekoniecznie z życia sportowego oglądanych na natenie gwiazd.

Panowie Jaroński z Wyrzykowskim, pan Chruścicki, pan Rudziński , pan Person który pewnikiem będzie komentował Curling (aż strach się bać jak pomyślę kto może komentować go w TVP - oczywiście finał bo reszty rzecz jasna nie pokażą), dalej panowie od narciarstwa alpejskiego, konkurencji saneczkowo-bobslejowych i ten człowiek współkomentujący z Markiem Rudzińskim łyżwy figurowe (przykro mi ale nie pamiętam w tej chwili nazwisk) to absolutni mistrzowie w swych dziedzinach a słucha się ich z niezwykłą przyjemnością.

W związku z powyższym nie muszę słuchać popisów Szaranowiczów, Jóźwików i całej reszty tak pajaców.
Jedynie Dębowski i ta kobieta od alpejczyków trzymają fason.

#510977 20/02/2006 22:15
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Musze sie dolaczyc do krytyki komentatorow, moim zdaniem na glowe wszystkich bije Jóźwik. Jak komentowal kombinacje to uwazal 10. miejsce Maninena w skokach za sensacje, jak byla druzynowka to mowil,ze Rosjanie tu znakomicie biegaja, co pokazal Dementiew, gdzie biegi porownywac do kombinacji? Jesli chodzi o literowki Szaranowicza, Szpakowskiego, zenujacy brak wiedzy o wiekszosci dyscyplin to mamy obraz TVP, czyli molochu, gdzie trezba miec znajomosci, a nie umiejetnosci, aby komentowac. Dzisiejszy komentarz Szaranowicza odnosnie Kuttina tez powinien chyba byc pominiety, zachowal sie bardzo nie fair i tyle.

#510978 20/02/2006 22:27
Dołączył: Jun 2004
Posty: 188
C
member
member
C Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 188
Nie znam nazwiska ale ta kobitka co dzis dukała przy finale pań w hokeja to był wybitny znawca tej dyscypliny. Teksty typu " zeby dobrze grac w hokeja trzeba dobrze na łyzwach jezdzic" wprawiały mnie w swietny humor i do tego dostarczały nowej wiedzy na temat tej dyscypliny. Tak trzymać.

#510979 20/02/2006 22:37
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Nie ogladalem dzis skokow.
Moze ktos napisze co powiedzial Szaranowicz o Kuttinie...

#510980 20/02/2006 22:42
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,781
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,781
hehe tez slyszalem te kobitke...po prostu zenada...i pomyslec ze to byla nasza sedzina hokejowa...mowila jak do glupkow...ale takie sa baby glupie i tyle...

#510981 20/02/2006 22:47
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,781
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,781
a i posel Person niech juz przestanie lobbowac za tym Curlingiem bo mnie to w tej szerokosci geograficznej smieszy i zalosne jest z jego strony....

Tak tak dzieci...idzcie sobie na podworko i pograjcie w curling zamiast w pilke...
i po tem sie dziwic ze nie mamy talentow w pilce jak lobbuja za czyms takim jak Curling i wmawiaja jakie to k....popularne jest !!!! No zenada ...

#510982 20/02/2006 23:00
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Bo to mój drogi jest popularne i tego nie zmienisz mimo najszczerszych chęci.

Pewnie nie wiesz, ale spotkania Curlingowych na Eurosporcie cieszą się wśród polskich widzów OGROMNĄ popularnością a liczba widzów od kilku lat stale i systematycznie wzrasta.

We Włoszech relacje z Curlingu na obecnych IO pobiły już rekordy oglądalności...

I bardzo dobrze, że pan Person tak usilnie nakłania do oglądania/uprawiania/pokazywania Curlingu bo jest so sport bardzo piękny, jest to sport który pokochał pan Person, jest to sport który pokochałem ja i jest to sport który pokochały miliony ludzi na całym świecie.
W Kanadzie i Szkocji jest to sport narodowy, uprawiany przez miliony osób a i w naszym kraju jak grzyby po deszczu powstają kolejne ośrodki, w których można spróbować swych sił w tym najpiękniejszym ze sportów.

No ale to jest po prostu inteligentny sport dla inteligentnych ludzi więc może dlatego nie wszystkim się podoba...

#510983 20/02/2006 23:04
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Panowie Jaroński z Wyrzykowskim. - uwielbiam ich sluchac ale czasem sobie zadaję pytanie czy Panowie coś sobie chlapneli przed wejściem na antenę? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />I tak z ciekawosci jak myslicie ,podgrywaja coś u booków dla zajawki? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#510984 20/02/2006 23:09
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Dzis chyba jeden gosciu chlapnal.Nie znam nazwiska. Na iTVP final hokeja kobiet. W pewnym momencie stwierdzil, ze jesli jeszcze bedzie sie tak mylil to w Fakcie o nim napisza. Zaskoczyl mnie tym calkowicie. I jakos niewyraznie mowil. Jak dla mnie to on jakiegos kielicha sieknął przed relacja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#510985 20/02/2006 23:09
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Jaroński z Wyrzykowskim to jest absolutne i bezapelacyjne Mistrzostwo Świata !!!

Ten ich bardzo luźny sposób komentowania, fantastyczne dialogi i wzajemne docinki są po prostu genialne. dodatkowo do każdych zawodów są doskonale przygotowania - cała masa ciekawostek z życia gwiazd, z życia miejscowości w których odbywają się dane zawody, itp., itd...

Jak się ich słucha to nawet długi 6-godzinny i nudny jak flaki z olejem etap Tour de France wcale nudnym nie jest...

Nie wiem czy pogrywają u buków, ale śmiem w to wątpić.
Napewno natomiast pogrywa sobie Marek Rudziński - chlapnął o tym na antenie kilka dni temu przy okazji którejś z transmisji z IO.

#510986 20/02/2006 23:10
Dołączył: Sep 2005
Posty: 43
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 43
Jedno mnie interesuje najbardziej - wszyscy ci pseudo komentatorzy TVP sa w Turynie. Kto wiec bedzie komentowal pilkarska Lige Mistrzow? Tomek Kamel moze wszedzie go wciskaja. Do tego oczywiscie jakis "ekspert" w stylu Maryli Rodowicz :|

#510987 20/02/2006 23:12
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Jak Krysia Pałka biegła po 6 miejsce to z ciekawosci przełączyłem na sekundę na TVP1, ależ doznałem szoku!!Na eurosprcie Wyrzykowski mało płuc nie wypluł tak ją dopingował a na 1 prawie cisza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Duch.gif" alt="" />

#510988 20/02/2006 23:16
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Quote
Jaroński z Wyrzykowskim to jest absolutne i bezapelacyjne Mistrzostwo Świata !!!



Jak się ich słucha to nawet długi 6-godzinny i nudny jak flaki z olejem etap Tour de France wcale nudnym nie jest...

.
Ulubiency "ŁAPU-CAPU" z C+ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />ale fakt ze potrafią sie przygotować, wielki szacuneczek dla tych Panów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#510989 20/02/2006 23:18
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
co do szaranowicza, to byl to tekst w stylu:
"moze skoczkom uda sie pokazac, ze sa meczczyznami, Kuttinowi sie to nie udalo niestety", pozniej sie chyba zorientowal, ze przesadzil, bo mowil, ze nie chodzi o jego antypatie, tylko, ze nie ma co zwalac i takie belkoty.

#510990 20/02/2006 23:28
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Co do tego profesjonalizmu Europsortu to bym sie zastanowił.Curling to owszem bardzo fajny sport,ale żygać już mi sie chce jak on się nim podnieca i wmawia wszystkim jaki to cudny sport,choc w Polsce mało kto o nim słyszał.Napewno kolo fajnie się zna , ale jego styl komentowania jest lekko męczący i powiewa propagandą.
Ale rekord pobił jakiś koleś, co komentował chyba w piątek mecz hokejowy na Europsorcie,szok normalnie , pełna kompromitacja, kara dla kogos a on iwdzi spalony, po chwili stwierdza,że koleś siada na ławke rezerwowych gdy on zasiada na ławce kar i tak całyc zas stek bzdur....

Ale i tak tvp bije na głowe inne stacje,to co oni tam wygadują to jest żenada <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#510991 20/02/2006 23:29
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
i tak dobrze,że Kaczory nie zarządzili transmisji olimpiady w TV Trwam, bo byśmy zamiast komentarzy , słuchali kolejne maryjki za naszych sportwowców.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 1 z 2 1 2

Moderatorzy  Ojro 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, burbon, Sensei, alfa, betowiec, rafal08, Lukasz111, $-man, ElNinho[mmdea], poozon), 3,036 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,737
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1