|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569 |
sed czemus ty sie uczepil tych u/o?
lwia czesc bukmacherki to statsy, tak samo dotyczy to 1X2 jak i o/u
ponowie pytanie, jak sie ma 33%(1X2) do 50%(u/o)? no w meczu Barki troche więcej % było do podjęcia  no ja tak samo moge ci pokazac maszynki do robienia overow i megaunderowe ekipy, prosta sprawa ale generalizowanie w tym wypadku to totalny bezsens jakis czas temu skusilem sie na 1 mecz over gdzie totalnie wszyscy polecali, gdzie normalnie sam grales nawet over 6,5 i po 2 tercjach 0-0...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524 |
Sed cycki masz fajne, ale niestety racji Ci nie przyznam, mylisz się 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059 |
Na razie pograne:
Red Wings (1x2) NY Rangers -1.5 Baylor -3.5 Creighton -6.5
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524 |
sed czemus ty sie uczepil tych u/o?
lwia czesc bukmacherki to statsy, tak samo dotyczy to 1X2 jak i o/u
ponowie pytanie, jak sie ma 33%(1X2) do 50%(u/o)? no w meczu Barki troche więcej % było do podjęcia  no ja tak samo moge ci pokazac maszynki do robienia overow i megaunderowe ekipy, prosta sprawa ale generalizowanie w tym wypadku to totalny bezsens jakis czas temu skusilem sie na 1 mecz over gdzie totalnie wszyscy polecali, gdzie normalnie sam grales nawet over 6,5 i po 2 tercjach 0-0... Dobry przykład 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569 |
Sed cycki masz fajne, ale niestety racji Ci nie przyznam, mylisz się  a trafiasz 6 na 10 ? by bylo to minimalnie na plus ? liczac ze kurs 1.9
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
liniami mozna dowolnie dyrygowac, oczekiwac zawyzonych linii w meczach ekip o "konkrentym" charakterze tj. underowa/overowa to jak czekac na kurs: barca-gijon 1.8 3.5 4.3 w meczu ligowym  z reszta, kazdy swoje wie, grunt, to ojebac buka, a czy underem czy gola dwojka to juz drugorzedna sprawa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569 |
blyskotki go nie interesuja 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2011
Posty: 576
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2011
Posty: 576 |
tak właśnie sie chwile przygladalem ale dopiero teraz wiem co to jest 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
sed czemus ty sie uczepil tych u/o?
lwia czesc bukmacherki to statsy, tak samo dotyczy to 1X2 jak i o/u
ponowie pytanie, jak sie ma 33%(1X2) do 50%(u/o)? no w meczu Barki troche więcej % było do podjęcia  no ja tak samo moge ci pokazac maszynki do robienia overow i megaunderowe ekipy, prosta sprawa ale generalizowanie w tym wypadku to totalny bezsens jakis czas temu skusilem sie na 1 mecz over gdzie totalnie wszyscy polecali, gdzie normalnie sam grales nawet over 6,5 i po 2 tercjach 0-0... mozemy tak bez koncia ziom, wigan-chelsea 1-1, wigan-pool 0-0 bla bla bla jakby wszystko wchodzilo, swiat bylby az za piekny 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524 |
Sed cycki masz fajne, ale niestety racji Ci nie przyznam, mylisz się  a trafiasz 6 na 10 ? by bylo to minimalnie na plus ? liczac ze kurs 1.9 Czasem bywa 10/10  Co nie raz udowodniłem a czasem wystarczy mi 50% przy kursach ponad 2 już nie mówiąc o kontrowaniu (ale to mało kiedy, szkoda nocki) 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059 |
Na razie pograne:
Red Wings (1x2) NY Rangers -1.5 Baylor -3.5 Creighton -6.5 Dodaję:
Houston Texans -5.5 @ 1.73 grubo
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,118
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,118 |
Na razie pograne:
Red Wings (1x2) NY Rangers -1.5 Baylor -3.5 Creighton -6.5 Zrób tasiemke i wklej  Wczoraj bliźiutko może dziś się uda  Creighton -6.5 hmm chyba zostane przy bezpiecznym ml
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
odpalam rags, kto chetny na kukanie w toronto? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569 |
bitnap, nie biore pod uwage kopaczy, tego nie da sie obstawiac za wieksza kase.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569 |
Na razie pograne:
Red Wings (1x2) NY Rangers -1.5 Baylor -3.5 Creighton -6.5 Dodaję:
Houston Texans -5.5 @ 1.73 grubo to single ? czy 1 kupon ? przekonaj mnie do Houston... Masz u mnie jedengo minusa za jakies handi-10... popraw sie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2011
Posty: 576
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2011
Posty: 576 |
W NBa sezon zasadniczy skrócony?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059 |
O kurwa, zapomniałem o Boise State... :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569 |
W NBa sezon zasadniczy skrócony? to jakas prowakacja?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569 |
ny r  atl h 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|