|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
tor33333333333333333-2 !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059 |
Uwierzy mi ktoś, że jeszcze 2.5-3 lata temu nie oglądałem futbolu amerykańskiego, nie znałem nawet podstawowych zasad i uważałem to za głupi sport, w ogóle niewart czasu?  A dziś, największą kasę robię właśnie na tym 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829 |
ale w NY kiszka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569 |
Biorąc pod uwagę, że Clippers mają CP3 ( boskiego CP3 !!  ) i Blake Griffina ciężko nie lubić stylu Clippers, ale GSW też ma ciekawą paczkę, jest sporo przetasowań na zachodzie, a jak zdrowy będzie Curry i Lee to po raz kolejny wierzę w ich Playoffy  Nasłuchuje co o Currym, bo okolice @3 na GSW będą value  no tak cp3 bale ok... ale nie zapominajmy o jordanie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Dlatego radzę byś wziął więcej, bo te @1.85 to nawet teraz byś zrobił z zyskiem  Przecież na GSW jest około 5,5 linia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569 |
Uwierzy mi ktoś, że jeszcze 2.5-3 lata temu nie oglądałem futbolu amerykańskiego, nie znałem nawet podstawowych zasad i uważałem to za głupi sport, w ogóle niewart czasu?  A dziś, największą kasę robię właśnie na tym  ale normalna prace chyba masz ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569 |
Dlatego radzę byś wziął więcej, bo te @1.85 to nawet teraz byś zrobił z zyskiem  Przecież na GSW jest około 5,5 linia. na betway sie nie handluje
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Uwierzy mi ktoś, że jeszcze 2.5-3 lata temu nie oglądałem futbolu amerykańskiego, nie znałem nawet podstawowych zasad i uważałem to za głupi sport, w ogóle niewart czasu?  A dziś, największą kasę robię właśnie na tym  ale normalna prace chyba masz ? masz tu chyba jakiś kompleks, bo mnie też pytałeś  Jordana oceni sezon.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569 |
Dlatego radzę byś wziął więcej, bo te @1.85 to nawet teraz byś zrobił z zyskiem  Przecież na GSW jest około 5,5 linia. na betway sie nie handluje mam LAC-1 @1.91  a nie jakies smieszne 1.85 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Dlatego radzę byś wziął więcej, bo te @1.85 to nawet teraz byś zrobił z zyskiem  Przecież na GSW jest około 5,5 linia. na betway sie nie handluje co za problem, wpłacić gdzie indziej ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569 |
Uwierzy mi ktoś, że jeszcze 2.5-3 lata temu nie oglądałem futbolu amerykańskiego, nie znałem nawet podstawowych zasad i uważałem to za głupi sport, w ogóle niewart czasu?  A dziś, największą kasę robię właśnie na tym  ale normalna prace chyba masz ? masz tu chyba jakiś kompleks, bo mnie też pytałeś  Jordana oceni sezon. nie mam kompleksu, to zwykla ludzka troska 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Po za tym, Sed przytoczę Ci jedną z głównych zasad bukmacherki z pewnej starej piosenki "Teraz jest wojna, kto handluje ten żyje..." 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829 |
nooo 3-2 3-2 jazda po overy!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 1,925
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2009
Posty: 1,925 |
Czy zawsze przy 4 wznowieniu z dużej odległości od pola punktowego jest taki daleki wykop? I czy zawodnicy z drużyny wykopującego mogą po takim wykopie wyłapać piłkę na polu punktowym i zdobyć td? Albo przed polem i zrobić td?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687 |
no to teraz NYR 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059 |
Uwierzy mi ktoś, że jeszcze 2.5-3 lata temu nie oglądałem futbolu amerykańskiego, nie znałem nawet podstawowych zasad i uważałem to za głupi sport, w ogóle niewart czasu?  A dziś, największą kasę robię właśnie na tym  ale normalna prace chyba masz ? Mam i zarabiam całkiem nieźle...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569 |
zawodnicy NYR to maja slaba psychike
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059 |
zawodnicy NYR to maja slaba psychike o mailach, kupach i spotkaniach w spodniach chyba pisać nie trzeba ? 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|