|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032 |
otwarta dzis fortuna lub milenium ????, bo na bet-at-home zrobila sie pustka a chcialem angielska zagrac , a co sadzicice o reading? Fortuna do 14:30  Milenium do 14 po co dawać darmozjadom 12% swojej wygranej? bo trzeba się dzielić z bliźnim  po za tym najważniejsze, żeby tylko 12%, a nie 100% 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
otwarta dzis fortuna lub milenium ????, bo na bet-at-home zrobila sie pustka a chcialem angielska zagrac , a co sadzicice o reading? Fortuna do 14:30  Milenium do 14 po co dawać darmozjadom 12% swojej wygranej? chocby po to zeby Eldorado mogl sobie napisac ze jestem golona malpa
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,746
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,746 |
Myślicie że jest dziś jakaś szansa dostać kasę na konto jak ją wypłacałem z Betclicka w piątek?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 6,187
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 6,187 |
tylko po to ze z mojego ing ni dojdzie dizs przelew co jest oczywiste , wiec trzeba sie podzielic z n9mi tymi 12 %
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547 |
City + Liverpool + United wyglada na dzis najpewniejszy zestaw ako 2,08 udalo mi sie znalezc
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194 |
tylko po to ze z mojego ing ni dojdzie dizs przelew co jest oczywiste , wiec trzeba sie podzielic z n9mi tymi 12 % zaloz konto w mbank 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 744
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2006
Posty: 744 |
panowie instytucje typu toto mix dzisiaj zamkniete?? zrobilem sie na szaro nie mam gdzie kupic kodu paysafecard zapomnialem ze w swieta sklepiki zamkniete...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861 |
toto zamkniete, fortuna i millenium otwarte
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547 |
tak ja mysle
Chlsea- Fulham 2-1 Bolton-Newcastle 1-2 Liverpool -Blackburn 2-0 United-Wigan 2-0 Sunderland-Everton 1-1 West Brom - City 0-3 Stoke-Aston 2-1
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
panowie instytucje typu toto mix dzisiaj zamkniete?? zrobilem sie na szaro nie mam gdzie kupic kodu paysafecard zapomnialem ze w swieta sklepiki zamkniete... w Zabce zapytaj
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 744
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2006
Posty: 744 |
panowie instytucje typu toto mix dzisiaj zamkniete?? zrobilem sie na szaro nie mam gdzie kupic kodu paysafecard zapomnialem ze w swieta sklepiki zamkniete... w Zabce zapytaj zabka to raczej tez closed bedzie czy sie myle?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547 |
Dzisiaj nie ma zadnych kontrowersyjnych typow moze o Chelsea bym sie obawial tak to np City sie przejedzie po WBA Sunderland z Evertonem nie aby jutro?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861 |
dzisiaj to bankowo gram na lokeren, u siebie to żałosne St. Truiden powinni walnać
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 744
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2006
Posty: 744 |
dupa blada jedyna sznsa to to ze na blogu betsafe trafilem miami heat 11 pkt moze mnie wylosuja haha
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547 |
nie kapuje czemu w Blackburnie trenr skarzy sie na krotki sklad i kibice go bronia czasem ze nie ma kasy jak podpisal umowe to ma odpowiadac za wyniki zgodnie z tym co ma a nei zrzucac teraz wine na sklad i brak funduszy ale jeszcze 2 wpierdole i wyleci - nowy na dzien dobry by mial wyjazdy do United i Liverpoolu wiec jeszcze pozbiera baty
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547 |
na facebooku nie ma zaawasowanego wyszukiwania tzn chcemy znalezc np Anne Kowalska z Krakowa wiek 22-28 i nijak nigddzie nie widze zeby wpisywac wiecej opcji naraz zawsze wg jednej szuka?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 744
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2006
Posty: 744 |
na facebooku nie ma zaawasowanego wyszukiwania tzn chcemy znalezc np Anne Kowalska z Krakowa wiek 22-28 i nijak nigddzie nie widze zeby wpisywac wiecej opcji naraz zawsze wg jednej szuka? musisz podać nr stanika hehe
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861 |
zastanawiam się czy zagrać overa w Boltonie czy 2 z opcją zwrotu w przypadku remisu
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
nie kapuje czemu w Blackburnie trenr skarzy sie na krotki sklad i kibice go bronia czasem ze nie ma kasy jak podpisal umowe to ma odpowiadac za wyniki zgodnie z tym co ma a nei zrzucac teraz wine na sklad i brak funduszy ale jeszcze 2 wpierdole i wyleci - nowy na dzien dobry by mial wyjazdy do United i Liverpoolu wiec jeszcze pozbiera baty kto go broni ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,326
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,326 |
Reading-Brighton gra ktoś? ja grubo 1 remis zwrot czy macie jakieś przeciw??
|
|
|
Link skopiowany do schowka