Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 13 z 13 1 2 11 12 13
Dołączył: Aug 2006
Posty: 2,439
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2006
Posty: 2,439
i w Glasgow na min frown

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
Torres w Barcelonie czy ja dobrze czytam laugh ?

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by katowiczanin
Torres w Barcelonie czy ja dobrze czytam laugh ?

chyba czytasz gazete z 1 kwietnia

Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
Originally Posted by pacyfista
Originally Posted by katowiczanin
Torres w Barcelonie czy ja dobrze czytam laugh ?

chyba czytasz gazete z 1 kwietnia

Hiszpan, Fernando Torres, który przyznaje, że bardzo lubi Pepa Guardiolę porozumiał się z klubem w sprawie transferu już w styczniu.

Klub dogadał się z Chelsea w sprawie transferu. Na Stamford Bridge powędruje trójka świetnie zapowiadających się zawodników, Montoya, Sergi Roberto i Cuenca w zamian za Torresa, który zastąpić ma kontuzjowanego Villę.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
Jakoś z przymrużeniem oka na to patrze

Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,427
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,427
Originally Posted by katowiczanin
Jakoś z przymrużeniem oka na to patrze

28 grudnia Hiszpanie obchodzą tzw. Dzień Niewiniątek. Upamiętnia się biblijną rzeź małych dzieci na rozkaz Heroda. Tradycją są żarty i psikusy, tak jak podczas Prima Aprilis w Polsce.

To tak jak inny news z dzisiaj że Casillas zakończył karierę w wieku 30 lat

Dołączył: Nov 2011
Posty: 37
newbie
newbie
Dołączył: Nov 2011
Posty: 37
Originally Posted by katowiczanin
Originally Posted by pacyfista
Originally Posted by katowiczanin
Torres w Barcelonie czy ja dobrze czytam laugh ?

chyba czytasz gazete z 1 kwietnia

Hiszpan, Fernando Torres, który przyznaje, że bardzo lubi Pepa Guardiolę porozumiał się z klubem w sprawie transferu już w styczniu.

Klub dogadał się z Chelsea w sprawie transferu. Na Stamford Bridge powędruje trójka świetnie zapowiadających się zawodników, Montoya, Sergi Roberto i Cuenca w zamian za Torresa, który zastąpić ma kontuzjowanego Villę.

laugh
laugh

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Ale 28 grudnia w Hiszpanii jest obyczaj zwany Dia de los Santos Inocentes, czyli odpowiednik naszego Prima Aprils.

dobranoc

Dołączył: Dec 2010
Posty: 1,876
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2010
Posty: 1,876
Originally Posted by katowiczanin
Originally Posted by pacyfista
Originally Posted by katowiczanin
Torres w Barcelonie czy ja dobrze czytam laugh ?

chyba czytasz gazete z 1 kwietnia

Hiszpan, Fernando Torres, który przyznaje, że bardzo lubi Pepa Guardiolę porozumiał się z klubem w sprawie transferu już w styczniu.

Klub dogadał się z Chelsea w sprawie transferu. Na Stamford Bridge powędruje trójka świetnie zapowiadających się zawodników, Montoya, Sergi Roberto i Cuenca w zamian za Torresa, który zastąpić ma kontuzjowanego Villę.

dziś prima aprilis w hiszpanii laugh

Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
21:30 - Na antenie ONA FM ojciec Fernando, Jose Torres, potwierdza, że do uzgodnienia pozostały jedynie detale związane z długością kontraktu i zarobkami w kolejnych latach. Początkowo pensja Hiszpana wynosić ma 4 miliony euro rocznie, później będzie uzależniona od serii zmiennych. Transfer ogłoszony będzie tuż po meczu z Osasuną w Copa del Rey.

Na pytanie o możliwą datę debiutu, Jose odpowiada z uśmiechem 'mojemu synowi zawsze dobrze grało się w Madrycie'.

21:58 - Na swoim Twitterze kolega Torresa z Chelsea, Josh McEachran napisał: 'To była dla niego [Torresa - przyp. red.] trudna decyzja, lecz wszyscy życzymy mu jak najlepiej. Żałujemy, że był z nami tak krótko, ale bardzo wiele się od niego nauczyłem'.

22:14 - Andoni Zubizaretta jutro przed południem uda się do Londynu, by uzgodnić warunki ewentualnego odkupienia wychowanków Barcelony, którzy w ramach transferu przeniosą się na Stamford Bridge. W przypadku Cuenki ma to być około 20-25 milionów euro, a Montoyi 11 milionów. Za te właśnie kwoty klub będzie mógł odkupić ich tego lata, a kwota powiększać się będzie o kolejne 4 miliony każdego roku, lecz opcja ta wygaśnie z końcem czerwca 2014r.

22:18 - Ze względu na problemy ze zdrowiem córki Fernando, Nory, Zubizaretta zdecydował, że to on poleci do Londynu i tam ostatecznie uzgodni ile dokładnie będzie zarabiał były snajper Chelsea.

22:29 - Dyrektor sportowy Barcelony chce jeszcze przedyskutować obniżenie wymagań finansowych Torresa i prawdopodobnie zaproponuje mu łatwe do osiągnięcia premie związane z dotarciem Barcelony do 1/4 Ligi Mistrzów, a także kontrakt reklamowy ze znanym koncernem herbacianym, Lyons.

to też jest prima aprilis ?

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
katowiczanin ja jestem trzezwy i powiem ci ze na miejscu

Guardioli to biore w ciemno Lewandowskiego zamiast Torresa

po 1 jest lepszym zawodnikiem
po 2 10 razy tanszym
po 3 to w Barcelonie moze nawet grac Rasiak nie zrobi to za wielkiej roznicy

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Ostatnia szansa na oddanie nominacji do meczpeelowych Oskarów
Dziś kończymy nominacje i otwieramy głosowanie, także jak ktoś jeszcze ma coś do dodania w tej kwestii, to [size:14pt]klikamy tutaj i nominujemy[/size]
boks

Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547
to sobie samoboja strzelaja Torresem z niego juz nic nie bedzie

Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
Originally Posted by andegawen
to sobie samoboja strzelaja Torresem z niego juz nic nie bedzie

też mi się tak wydaje...

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Rybus, może pójść do Evertonu za 3 mln. ojro

Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
chelsea widocznie nie jest dla kazdego, zmarnowalo sie juz tam kilka gwiazd...

Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547
Originally Posted by katowiczanin
Originally Posted by andegawen
to sobie samoboja strzelaja Torresem z niego juz nic nie bedzie

też mi się tak wydaje...

Soldado sobie kupcie

Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
Originally Posted by andegawen
Originally Posted by katowiczanin
Originally Posted by andegawen
to sobie samoboja strzelaja Torresem z niego juz nic nie bedzie

też mi się tak wydaje...

Soldado sobie kupcie

piwo

Dołączył: Aug 2011
Posty: 136
T
member
member
T Offline
Dołączył: Aug 2011
Posty: 136
Originally Posted by terminator23
Originally Posted by terminator23
PANAFIEL V AVES CS 0:0 @8,00 boks

0:1 FT po gównianej bramce strzelonej w niewiadomy sposób, ehhh szkoda
no trudno papa

za to remisy w Szkocji dały zarobić kasa

Strona 13 z 13 1 2 11 12 13

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker, burbon, forty, rymoholik), 1,962 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,569
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1