|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Witam!
Nie znam sie na bookach w necie i proszę o pomoc, która firma wg Was jest najlepsza (tj. zeby byla jak najwieksza liczba ofert w tym liga polska oraz zeby byla wyplacalna). Sorki za lamerskie troche pytanie i czekam z niecierpliwoscia na Wasza pomoc!
Poza tym czy sa booki ktore daja cos na wejsciu???
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 242
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2003
Posty: 242 |
Są buki które dają jakieś pieniądze , ale z tym różnie bywa, czasami dają np 10% od wpłaty pieniedzy, tak jak np teraz GB. Jesteś nowy więc trudno ci troche bedzie, ale przejżyj cały ten dział i poczytaj o różnych bukmacherach. Teraz osobiście sam chce się dowiedzieć troche o GB więc jak czegoś sie dowiem, to dam znać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> .
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
dzieki, juz sie zarejestrowalem u gb i nie chce mi wziac z karty visa electron <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> . Bede musial puscic przelec a to troche bedzie szlo zapewne...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 242
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2003
Posty: 242 |
Ja jeszcze nie posiadam konta bankowego oraz konta w GB 20 stycznia koncze 18 lat i wtedy wszystkop załatwię <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> . A Tobie życze powodzenia już od teraz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> .
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
Link skopiowany do schowka