|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
Skoki gram praktycznie długoterminowo na T4S, ale chyba nawet to nie ma sensu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,344
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,344 |
jesli bedzie pierwszy sliri to odwolaja 2 serie:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
jesli bedzie pierwszy sliri to odwolaja 2 serie:) 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
moze byc Hofera widac ze juz smali
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651 |
Kranjec - zyla in 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2011
Posty: 523
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2011
Posty: 523 |
Chyba b365 jednak zrobi wałka skoro już tyle czasu wiszą te bety i ciągle ta sama informacja na czasie "nie mamy informacji od traderów" 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
Chyba b365 jednak zrobi wałka skoro już tyle czasu wiszą te bety i ciągle ta sama informacja na czasie "nie mamy informacji od traderów"  skonczyla sie 1 seria i teraz zrobia co maja zrobic,,
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
skonczy sie pewnie na 1 bledzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
Witaj Pawel Kontaktujemy się z Tobą w sprawie Twojego zakładu postawionego na Daiki Ito (Skok 1 - Zwycięzca Oberstdorf - HS137 - Zdarzenie). W geście dobrej woli i wbrew naszym zasadom, anulowaliśmy tą selekcję. Pozdrawiamy, Zespół bet365 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
Witaj Piotr Kontaktujemy się z Tobą w sprawie Twojego zakładu postawionego na Daiki Ito (Skok 1 - Zwycięzca Oberstdorf - HS137 - Zdarzenie). W geście dobrej woli i wbrew naszym zasadom, anulowaliśmy tą selekcję. Pozdrawiamy, Zespół bet365 Jakby łaske zrobili  a mialem na ito za 400zl ze wygra 1 serie po 1.3 wiec troche kupka była
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
a mi jeszcze nie rozliczyli tego kuponu z KO i biegami 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Łódzki Klub Sportowy
|
|
Łódzki Klub Sportowy
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342 |
No i Gregorek WIN a ja nie zagrałem jeszcze raz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
jak dobrze ze cale podium jest dla Austryjakow bo sie balem ze w przeciwnym razie Hofer znow wszystko anuluje i beda skakac do polnocy do skutku 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366 |
skurwysyny ! poświęcili Stocha, a Schlierenzauerowi dali wygraną  banda gorsza niż PZPN 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Hilde Top 6  ale niefart. Wskoczyłby
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2011
Posty: 996
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2011
Posty: 996 |
wcyoraj kowalcyzk+johaug1.65 1 olsytzn+resovia +1.5 2 musyzna 1 morgi+stoch 1 syliri+friteag 200 1050 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
Ingemarsdotter - Smutna Ingemarsdotter @1,50 bet365
Ida to typowa sprinterka, choć początek sezonu w jej wykonaniu był nie przekonywujący( 15. miejsce w Kuusamo, 48. w Duesseldorfie), to już w ostatnich sprinterskich zawodach - Rogla (18.12.)- zajęła miejsce na najniższym stopniu podium. Również w prologu, który poprzez krótki dystans jest nieco zbliżony do sprintu, choć to oczywiście nie to samo ze względu na brak walki bark w bark zaprezentowała się przyzwoicie.
Katerina- nie postrzegam jej jako klasycznej sprinterki. W prologu wypadła średnio. Bardzo ładnie goniła i nadrabiała we wczorajszym pościgu na 10km i to może się dziś odbić na jej dyspozycji.
pozdrawiam, Ben
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
Lahteenmaki - Haag Lahteenmaki @1.40 bet365
Finka imponuje formą, bo jeśli w prologu zaprezentowała się przyzwoicie, to już w biegu na dochodzenie wypadła świetnie. Nie jest to na pewno sprinterka - w tym sezonie sprinty w jej wykonaniu to kolejno 19ste, 20ste i znów 19ste miejsce, jednak widać, że poniżej pewnego poziomu nie schodzi i jest uniwersalna zawodniczką.
Haag - Szwedka póki co ten sezon bardzo przeciętny, po kiepskim w jej wykonaniu prologu w pościgu zaprezentowała się o dziwo jeszcze gorzej. I jeśli Lahteenmaki to nie jest sprinterka, to Anna tym bardziej. 33 i 59 miejsce w tej konkurencji w tym sezonie mówią wszystko.
pozdrawiam, Ben
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|