|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 392
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2009
Posty: 392 |
Panowie co wpisuje w
Account Name - tu swoje imie i nazwisko ? Account # - tu swoj numer ? Routing # - tu nie mam pomysłu name for account - i tu mam wire trasfer napisane cos mam zmienic ?
bede wdzieczny za odpowiedz
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,344
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,344 |
zapewne Routing, chodzi o SWIFT banku 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,348 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,348 Likes: 11 |
Account Name - nazwa banku Account # - numer konta Routing # - tylko dla USA . wpisujesz dziewiec zer jesli musi byc cos wpisane name for account - wire transfer
na 99% powinno byc dobrze
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 392
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2009
Posty: 392 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 392
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2009
Posty: 392 |
Jeszcze jedno zleciłem wypłate z RTG wyskoczyło to rozumiem że mam im wysłac ten plik z pdf ? i mam w dziale bank takie pola ACC HOLDER - to swoje imie i nazwisko daje ? Routing - znow to dalej te 00000000 ?
You must have a faxback form on file to perform a transaction - please contact customer service Account was not registered because the transaction was declined
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
$
|
|
$
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195 |
proste nie wypłaca się na konto bankowe i tyle 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 392
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2009
Posty: 392 |
Proste z tym że niemają opcji MB więc mam wogóle nie wypłacić ? a pozatym mam tam podac numery credit card , jak niemam kredytówki a zwykłą do bankomatu to też mam wpisywać czy puste pola
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,348 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,348 Likes: 11 |
Jesli nie uzywales CC to zostawiasz puste
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 392
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2009
Posty: 392 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
$
|
|
$
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195 |
no to wpłać i odblokuj mb czy netka proste ;p
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046 |
no to wpłać i odblokuj mb czy netka proste ;p A co odblokować jak na MB nie wypłacają a Netka się nie ma ;p?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,344
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,344 |
to trzeba zalozyc i wtedy sie ma 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
$
|
|
$
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195 |
co to za firma że mb nie ma ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046 |
Jeszcze jedno zleciłem wypłate z RTG wyskoczyło to rozumiem że mam im wysłac ten plik z pdf ? i mam w dziale bank takie pola ACC HOLDER - to swoje imie i nazwisko daje ? Routing - znow to dalej te 00000000 ?
You must have a faxback form on file to perform a transaction - please contact customer service Account was not registered because the transaction was declined O to jak wypłacasz z Titan albo Win Palace to zanim prześlesz ten faxback to będą cię weryfikować z 14dni potem 14dni będziesz czekać na pieniądze. To co piszą że 3dni biznesowe od wysłania faxback to taki ich żarcik ;p
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046 |
co to za firma że mb nie ma ? MB ma ale tylko w formie wpłaty  NP. Titan Casino
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,348 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,348 Likes: 11 |
co to za firma że mb nie ma ? To,ze MB w Europie jest dosc popularne nie musi ozaczac ze wszedzie tak jest  Dla kasyn nastawionych glownie na graczy z USA MB to nie wiem czy 1% depozytow wiec malo wazne a drogie w utrzymaniu 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 392
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2009
Posty: 392 |
Jeszcze jedno zleciłem wypłate z RTG wyskoczyło to rozumiem że mam im wysłac ten plik z pdf ? i mam w dziale bank takie pola ACC HOLDER - to swoje imie i nazwisko daje ? Routing - znow to dalej te 00000000 ?
You must have a faxback form on file to perform a transaction - please contact customer service Account was not registered because the transaction was declined O to jak wypłacasz z Titan albo Win Palace to zanim prześlesz ten faxback to będą cię weryfikować z 14dni potem 14dni będziesz czekać na pieniądze. To co piszą że 3dni biznesowe od wysłania faxback to taki ich żarcik ;p niestety bardziej "krzakowa" firma chcoiaż support zapewnia że wypłacą a co do mb to nawet depo nie można zrobić tą metodą  narazie wysłałem im ten fax back w pdf bez odrecznego podpisu zobaczymy co sie wydarzy
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 392
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2009
Posty: 392 |
Korzystaliście z formy wpłaty UnionPay ? da rade tam ogarnąć to kartą mbank ?ew z mooneybokersa kartą.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010 |
Jest gdzies teraz w netencie 100% od depozytu ale nie dla nowych ale wszystkich?
|
|
|
Link skopiowany do schowka