Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 12 1 2 8 9 10 11 12
Haz$ #5119257 30/12/2011 23:17
Dołączył: May 2009
Posty: 392
2
222 Offline
enthusiast
enthusiast
2 Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 392
Panowie co wpisuje w

Account Name - tu swoje imie i nazwisko ?
Account # - tu swoj numer ?
Routing # - tu nie mam pomysłu
name for account - i tu mam wire trasfer napisane cos mam zmienic ?

bede wdzieczny za odpowiedz

Bonus: Unibet
Haz$ #5119280 30/12/2011 23:37
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,344
veteran
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,344
zapewne Routing, chodzi o SWIFT banku smile

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,345
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,345
Likes: 11
Account Name - nazwa banku
Account # - numer konta
Routing # - tylko dla USA . wpisujesz dziewiec zer jesli musi byc cos wpisane
name for account - wire transfer

na 99% powinno byc dobrze

Haz$ #5119308 30/12/2011 23:49
Dołączył: May 2009
Posty: 392
2
222 Offline
enthusiast
enthusiast
2 Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 392
dzięki !

Haz$ #5119328 31/12/2011 00:09
Dołączył: May 2009
Posty: 392
2
222 Offline
enthusiast
enthusiast
2 Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 392
Jeszcze jedno zleciłem wypłate z RTG wyskoczyło to rozumiem że mam im wysłac ten plik z pdf ? i mam w dziale bank takie pola ACC HOLDER - to swoje imie i nazwisko daje ? Routing - znow to dalej te 00000000 ?


You must have a faxback form on file to perform a transaction - please contact customer service
Account was not registered because the transaction was declined

Haz$ #5119343 31/12/2011 00:21
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
H
$
$
H Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
proste nie wypłaca się na konto bankowe i tyle smile

Haz$ #5119347 31/12/2011 00:23
Dołączył: May 2009
Posty: 392
2
222 Offline
enthusiast
enthusiast
2 Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 392
Proste

z tym że niemają opcji MB więc mam wogóle nie wypłacić ? tongue


a pozatym mam tam podac numery credit card , jak niemam kredytówki a zwykłą do bankomatu to też mam wpisywać czy puste pola

222 #5119349 31/12/2011 00:24
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,345
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,345
Likes: 11
Jesli nie uzywales CC to zostawiasz puste

Haz$ #5119353 31/12/2011 00:27
Dołączył: May 2009
Posty: 392
2
222 Offline
enthusiast
enthusiast
2 Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 392
dzięki

Haz$ #5119355 31/12/2011 00:29
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
H
$
$
H Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
no to wpłać i odblokuj mb czy netka proste ;p

Haz$ #5119362 31/12/2011 00:32
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Originally Posted by Haz$
no to wpłać i odblokuj mb czy netka proste ;p
A co odblokować jak na MB nie wypłacają a Netka się nie ma ;p?

Haz$ #5119363 31/12/2011 00:34
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,344
veteran
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,344
to trzeba zalozyc i wtedy sie ma tongue

Haz$ #5119365 31/12/2011 00:35
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
H
$
$
H Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
co to za firma że mb nie ma ?

222 #5119367 31/12/2011 00:35
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Originally Posted by 222
Jeszcze jedno zleciłem wypłate z RTG wyskoczyło to rozumiem że mam im wysłac ten plik z pdf ? i mam w dziale bank takie pola ACC HOLDER - to swoje imie i nazwisko daje ? Routing - znow to dalej te 00000000 ?


You must have a faxback form on file to perform a transaction - please contact customer service
Account was not registered because the transaction was declined
O to jak wypłacasz z Titan albo Win Palace to zanim prześlesz ten faxback to będą cię weryfikować z 14dni potem 14dni będziesz czekać na pieniądze. To co piszą że 3dni biznesowe od wysłania faxback to taki ich żarcik ;p

Haz$ #5119370 31/12/2011 00:36
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Originally Posted by Haz$
co to za firma że mb nie ma ?
MB ma ale tylko w formie wpłaty laugh NP. Titan Casino

Haz$ #5119377 31/12/2011 00:38
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,345
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,345
Likes: 11
Originally Posted by Haz$
co to za firma że mb nie ma ?

To,ze MB w Europie jest dosc popularne nie musi ozaczac ze wszedzie tak jest wink Dla kasyn nastawionych glownie na graczy z USA MB to nie wiem czy 1% depozytow wiec malo wazne a drogie w utrzymaniu smile

Dołączył: May 2009
Posty: 392
2
222 Offline
enthusiast
enthusiast
2 Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 392
Originally Posted by ultra1978
Originally Posted by 222
Jeszcze jedno zleciłem wypłate z RTG wyskoczyło to rozumiem że mam im wysłac ten plik z pdf ? i mam w dziale bank takie pola ACC HOLDER - to swoje imie i nazwisko daje ? Routing - znow to dalej te 00000000 ?


You must have a faxback form on file to perform a transaction - please contact customer service
Account was not registered because the transaction was declined
O to jak wypłacasz z Titan albo Win Palace to zanim prześlesz ten faxback to będą cię weryfikować z 14dni potem 14dni będziesz czekać na pieniądze. To co piszą że 3dni biznesowe od wysłania faxback to taki ich żarcik ;p

niestety bardziej "krzakowa" firma chcoiaż support zapewnia że wypłacą a co do mb to nawet depo nie można zrobić tą metodą smile
narazie wysłałem im ten fax back w pdf bez odrecznego podpisu zobaczymy co sie wydarzy

Haz$ #5119583 31/12/2011 02:51
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,029
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,029
Pogram gdzieś jeszcze za PLNy oprócz bah [ads.mrgreen.com], tobet [ads.mrgreen.com], casinoluck [affiliates.casinoluck.com] ?
chodzi o netent oczywiscie smile

Haz$ #5119952 31/12/2011 06:37
Dołączył: May 2009
Posty: 392
2
222 Offline
enthusiast
enthusiast
2 Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 392
Korzystaliście z formy wpłaty UnionPay ? da rade tam ogarnąć to kartą mbank ?ew z mooneybokersa kartą.

Haz$ #5120334 31/12/2011 17:20
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010
Jest gdzies teraz w netencie 100% od depozytu ale nie dla nowych ale wszystkich?

Strona 10 z 12 1 2 8 9 10 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, aker, betowiec, Sensei), 2,612 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,318
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1