|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
Ben zagral mocno i juz spadlo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
Ben zagral mocno i juz spadlo  ano
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
pytam na live chacie bet365 babki czy wystawia wiecej par a ta mi sie pyta jakie pary i prosi o imiona i nazwiska  koniec swiata w bet chyba juz laduja %%% 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,646
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,646 |
pytam na live chacie bet365 babki czy wystawia wiecej par a ta mi sie pyta jakie pary i prosi o imiona i nazwiska  koniec swiata w bet chyba juz laduja %%%  
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
Ingemarsdotter - Smutna Ingemarsdotter @1,50 bet365
Ida to typowa sprinterka, choć początek sezonu w jej wykonaniu był nie przekonywujący( 15. miejsce w Kuusamo, 48. w Duesseldorfie), to już w ostatnich sprinterskich zawodach - Rogla (18.12.)- zajęła miejsce na najniższym stopniu podium. Również w prologu, który poprzez krótki dystans jest nieco zbliżony do sprintu, choć to oczywiście nie to samo ze względu na brak walki bark w bark zaprezentowała się przyzwoicie.
Katerina- nie postrzegam jej jako klasycznej sprinterki. W prologu wypadła średnio. Bardzo ładnie goniła i nadrabiała we wczorajszym pościgu na 10km i to może się dziś odbić na jej dyspozycji.
pozdrawiam, Ben we wspólnym ćwierćfinale Ida zdeklasowała Smutną 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2011
Posty: 996
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2011
Posty: 996 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
slaba cos mi sie wydaje Marit chyba sie skusze na Justyne po 2.1 lecz to troche malo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Łódzki Klub Sportowy
|
|
Łódzki Klub Sportowy
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342 |
Jak tam Bjoergen w cwiercfinale?wygrała swój bieg?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
Ingemarsdotter - Smutna Ingemarsdotter @1,50 bet365
Ida to typowa sprinterka, choć początek sezonu w jej wykonaniu był nie przekonywujący( 15. miejsce w Kuusamo, 48. w Duesseldorfie), to już w ostatnich sprinterskich zawodach - Rogla (18.12.)- zajęła miejsce na najniższym stopniu podium. Również w prologu, który poprzez krótki dystans jest nieco zbliżony do sprintu, choć to oczywiście nie to samo ze względu na brak walki bark w bark zaprezentowała się przyzwoicie.
Katerina- nie postrzegam jej jako klasycznej sprinterki. W prologu wypadła średnio. Bardzo ładnie goniła i nadrabiała we wczorajszym pościgu na 10km i to może się dziś odbić na jej dyspozycji.
pozdrawiam, Ben we wspólnym ćwierćfinale Ida zdeklasowała Smutną  zapsalem a tez bym w to wszedl 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687 |
na kowalczyk teraz @2,2 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Arka Gdynia!
|
|
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251 |
Jak tam Bjoergen w cwiercfinale?wygrała swój bieg? tak. pobiegu betsae dał 2.50 na win Justyny więc zagrałem, myślę że kurs powinien być koło 2 i podobnie na Bjoergen
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Arka Gdynia!
|
|
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251 |
Bjoergen pobiegła w ćwierćfinale 2 sekundy wolniej od Justyny, ale obie i tak oszczędzały się na ostatniej prostej. walka o zwycięstwo dziś rozgera się między nimi, Randall i reszta nie mają szans Justyna 2,50 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
Lahteenmaki - Haag Lahteenmaki @1.40 bet365
Finka imponuje formą, bo jeśli w prologu zaprezentowała się przyzwoicie, to już w biegu na dochodzenie wypadła świetnie. Nie jest to na pewno sprinterka - w tym sezonie sprinty w jej wykonaniu to kolejno 19ste, 20ste i znów 19ste miejsce, jednak widać, że poniżej pewnego poziomu nie schodzi i jest uniwersalna zawodniczką.
Haag - Szwedka póki co ten sezon bardzo przeciętny, po kiepskim w jej wykonaniu prologu w pościgu zaprezentowała się o dziwo jeszcze gorzej. I jeśli Lahteenmaki to nie jest sprinterka, to Anna tym bardziej. 33 i 59 miejsce w tej konkurencji w tym sezonie mówią wszystko.
pozdrawiam, Ben podobnie jak w przypadku Idy bezproblemowo Lahteenmaki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Łódzki Klub Sportowy
|
|
Łódzki Klub Sportowy
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342 |
Gdzie można śledzić półfinały?same cyferki stykną 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2011
Posty: 996
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2011
Posty: 996 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Arka Gdynia!
|
|
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932 |
Kowalczyk odpadnij 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 571
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2010
Posty: 571 |
Brawo Justyna 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|