Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 32 z 50 1 2 30 31 32 33 34 49 50
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
Originally Posted by ArtekPotito
Ten temat był dla mnie zabawny, ale już nie jest. Będzie ktoś dziś w nocy? tongue Wszyscy mnie wystawili, ale widocznie sobie na to zasłużyłem.
Artek tu będzie sporo ludzi więc sie nie łam. Mecz.pl nie wystawia smile

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Originally Posted by Self-Confident
Mi sie w ogole nie chce tego sylwestra, mam nadzieje ze sie nastroj poprawi.
Jeszcze nie kupiona flaszeczka, mam nadzieje ze wszystkiego nie wykupia. Znajomi slysze, ze poluja po marketach na promocje.

Jakaś katastrofa dziś w sklepach laugh kolejki jakby jakiś kataklizm nadchodził.

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Tak, byłem dzisiaj w markecie. Wchodzę - o, jak fajnie, pusto. Ciekawe gdzie się ludzie podziali?

Przechodziłem obok działu monopolowego - a tam tłumy depczą po sobie laugh


Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985
to i ja zawitam na impreze mecz.pl grin

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Wczoraj to samo, polki wymiecione.

Na te kilka dni w roku chcialbym iec sklep z alkoholami.
Dochod niesamowity.

Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Originally Posted by Self-Confident
co bys zmienil gdybys mial druga szanse? Pytam powaznie bo jeszcze moge zmienic swoje zycie, i moze mnie zmotywujesz smile
Najlepsza opcja to według mnie kupić jaką Chinkę na Tajwanie malutka oszczędna, pewnie bez nałogów więc 300złotych za fajki i 300 za drinki masz w miesiącu w kieszeni. Pokorna słucha męża pewnie ryż potrafi nagotować jakiś z warzywami do porządku od dziecka uczona bo pewnie mamusia za nią nie sprząta. Naturalna nie musi kremu za 300 zeta mieć, lakieru, farby do włosów i pudru za drugie tyle i 50 szminek. Na solarkę chodzić nie będzie bo z natury żółta. Cud miód orzeszki.
Jak se weźmiesz z klubu Polkę to krzyż na drogę albo od razu lepiej się wieszać bo jedyna jej biegłość czyli to co potrafi w życiu robić to malować paznokcie i golić wszystkie otwory ciała wraz z nogami. A wymagania życiowe kurwa jak królowa Francji.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Hehe smile

Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
mnie się do sklepu nie spieszy, a u mnie wszystkie do 18, mówicie, żeby zdążyć przed zamknięciem to już trzeba wychodzić? tongue

Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,732
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,732
Ja dziś pić nie będę , sylwestra spędze tradycyjnie przed Polsatem i na forum smile

Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Originally Posted by ultra1978
Originally Posted by Self-Confident
co bys zmienil gdybys mial druga szanse? Pytam powaznie bo jeszcze moge zmienic swoje zycie, i moze mnie zmotywujesz smile
Najlepsza opcja to według mnie kupić jaką Chinkę na Tajwanie malutka oszczędna, pewnie bez nałogów więc 300złotych za fajki i 300 za drinki masz w miesiącu w kieszeni. Pokorna słucha męża pewnie ryż potrafi nagotować jakiś z warzywami do porządku od dziecka uczona bo pewnie mamusia za nią nie sprząta. Naturalna nie musi kremu za 300 zeta mieć, lakieru, farby do włosów i pudru za drugie tyle i 50 szminek. Na solarkę chodzić nie będzie bo z natury żółta. Cud miód orzeszki.
Jak se weźmiesz z klubu Polkę to krzyż na drogę albo od razu lepiej się wieszać bo jedyna jej biegłość czyli to co potrafi w życiu robić to malować paznokcie i golić wszystkie otwory ciała wraz z nogami. A wymagania życiowe kurwa jak królowa Francji.

To może lepiej jakaś Białorusinka, chowana w podobnie a uroda już bardziej mi pasuje tongue

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by ultra1978
Originally Posted by Self-Confident
co bys zmienil gdybys mial druga szanse? Pytam powaznie bo jeszcze moge zmienic swoje zycie, i moze mnie zmotywujesz smile
Najlepsza opcja to według mnie kupić jaką Chinkę na Tajwanie malutka oszczędna, pewnie bez nałogów więc 300złotych za fajki i 300 za drinki masz w miesiącu w kieszeni. Pokorna słucha męża pewnie ryż potrafi nagotować jakiś z warzywami do porządku od dziecka uczona bo pewnie mamusia za nią nie sprząta. Naturalna nie musi kremu za 300 zeta mieć, lakieru, farby do włosów i pudru za drugie tyle i 50 szminek. Na solarkę chodzić nie będzie bo z natury żółta. Cud miód orzeszki.
Jak se weźmiesz z klubu Polkę to krzyż na drogę albo od razu lepiej się wieszać bo jedyna jej biegłość czyli to co potrafi w życiu robić to malować paznokcie i golić wszystkie otwory ciała wraz z nogami. A wymagania życiowe kurwa jak królowa Francji.

bo ty zle szukasz
w bibliotece poszukaj ja swoja żone wlasnie tam spotkalem

Dołączył: Oct 2007
Posty: 341
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Oct 2007
Posty: 341
Originally Posted by pacyfista
bo ty zle szukasz
w bibliotece poszukaj ja swoja żone wlasnie tam spotkalem

w bibliotece to można często spotkać "opasłe tomy" laugh
gorzej tylko jak trafisz na oazową wariatkę, która lubi ruch światło-życie, słucha chrześcijańskiego rocka, po necie buszuje tylko na stronie swtymoteusz.pl, a wakacje spędza przechodząc przez wielką rybę na jakiejś zapadłej wsi. Jeśli lubisz takie klimaty, to wal śmiało na pielgrzymkę, podobno tam się nieźle rypią laugh ważne weź gitarę laugh

Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you
too much love will kill you
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
na 20 ruszam na imprezę więc zawczasu, do siego ! i szczęśliwego nowego roku for all ! pozdrawiam !

Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Sylwester z NHL i NBA smile

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
plan sie zmienil i ide pic grin
do siego roku panowie piwo

Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
z chęcią bym posiedział z wami dla mnie to dzień jak co dzień zawsze można potańczyć wypić smile

ale znowu na domówkę mnie wyciągnęła tongue

Szczęśliwego Nowego Roku Chłopaki I Dziewczęta smile toast

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Originally Posted by ultra1978
Originally Posted by Self-Confident
co bys zmienil gdybys mial druga szanse? Pytam powaznie bo jeszcze moge zmienic swoje zycie, i moze mnie zmotywujesz smile
Najlepsza opcja to według mnie kupić jaką Chinkę na Tajwanie malutka oszczędna, pewnie bez nałogów więc 300złotych za fajki i 300 za drinki masz w miesiącu w kieszeni. Pokorna słucha męża pewnie ryż potrafi nagotować jakiś z warzywami do porządku od dziecka uczona bo pewnie mamusia za nią nie sprząta. Naturalna nie musi kremu za 300 zeta mieć, lakieru, farby do włosów i pudru za drugie tyle i 50 szminek. Na solarkę chodzić nie będzie bo z natury żółta. Cud miód orzeszki.
Jak se weźmiesz z klubu Polkę to krzyż na drogę albo od razu lepiej się wieszać bo jedyna jej biegłość czyli to co potrafi w życiu robić to malować paznokcie i golić wszystkie otwory ciała wraz z nogami. A wymagania życiowe kurwa jak królowa Francji.

forma wysoka ciekawe czy utrzymasz w nowym roku piwo

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
W tym roku nie zajmuje miejsca przy stoliku.
Rok temu zabawa była przednia, królował haxball...

Mam nadzieje, że w tym roku również będzie się dobrze bawić grin

Wszystkie dobrego w nowym roku piwo toast

Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446
Conrada coś nie widać, więc bana w tym roku już nie dostanę:)

Jebać rudego mesjasza i bronka "krula ortografji"

Wesołych świąt i zielonego jajka!

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
laugh

Strona 32 z 50 1 2 30 31 32 33 34 49 50

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników ($-man, rafal08, Lukasz111, alfa, burbon, latajaca_holenderka, aker, Sensei), 1,962 gości, oraz 11 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,749
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1