|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445 |
Ten temat był dla mnie zabawny, ale już nie jest. Będzie ktoś dziś w nocy?  Wszyscy mnie wystawili, ale widocznie sobie na to zasłużyłem. Artek tu będzie sporo ludzi więc sie nie łam. Mecz.pl nie wystawia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Mi sie w ogole nie chce tego sylwestra, mam nadzieje ze sie nastroj poprawi. Jeszcze nie kupiona flaszeczka, mam nadzieje ze wszystkiego nie wykupia. Znajomi slysze, ze poluja po marketach na promocje. Jakaś katastrofa dziś w sklepach  kolejki jakby jakiś kataklizm nadchodził.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Tak, byłem dzisiaj w markecie. Wchodzę - o, jak fajnie, pusto. Ciekawe gdzie się ludzie podziali? Przechodziłem obok działu monopolowego - a tam tłumy depczą po sobie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985 |
to i ja zawitam na impreze mecz.pl 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Wczoraj to samo, polki wymiecione.
Na te kilka dni w roku chcialbym iec sklep z alkoholami. Dochod niesamowity.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046 |
co bys zmienil gdybys mial druga szanse? Pytam powaznie bo jeszcze moge zmienic swoje zycie, i moze mnie zmotywujesz  Najlepsza opcja to według mnie kupić jaką Chinkę na Tajwanie malutka oszczędna, pewnie bez nałogów więc 300złotych za fajki i 300 za drinki masz w miesiącu w kieszeni. Pokorna słucha męża pewnie ryż potrafi nagotować jakiś z warzywami do porządku od dziecka uczona bo pewnie mamusia za nią nie sprząta. Naturalna nie musi kremu za 300 zeta mieć, lakieru, farby do włosów i pudru za drugie tyle i 50 szminek. Na solarkę chodzić nie będzie bo z natury żółta. Cud miód orzeszki. Jak se weźmiesz z klubu Polkę to krzyż na drogę albo od razu lepiej się wieszać bo jedyna jej biegłość czyli to co potrafi w życiu robić to malować paznokcie i golić wszystkie otwory ciała wraz z nogami. A wymagania życiowe kurwa jak królowa Francji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Hehe 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
mnie się do sklepu nie spieszy, a u mnie wszystkie do 18, mówicie, żeby zdążyć przed zamknięciem to już trzeba wychodzić? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,732
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,732 |
Ja dziś pić nie będę , sylwestra spędze tradycyjnie przed Polsatem i na forum 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106 |
co bys zmienil gdybys mial druga szanse? Pytam powaznie bo jeszcze moge zmienic swoje zycie, i moze mnie zmotywujesz  Najlepsza opcja to według mnie kupić jaką Chinkę na Tajwanie malutka oszczędna, pewnie bez nałogów więc 300złotych za fajki i 300 za drinki masz w miesiącu w kieszeni. Pokorna słucha męża pewnie ryż potrafi nagotować jakiś z warzywami do porządku od dziecka uczona bo pewnie mamusia za nią nie sprząta. Naturalna nie musi kremu za 300 zeta mieć, lakieru, farby do włosów i pudru za drugie tyle i 50 szminek. Na solarkę chodzić nie będzie bo z natury żółta. Cud miód orzeszki. Jak se weźmiesz z klubu Polkę to krzyż na drogę albo od razu lepiej się wieszać bo jedyna jej biegłość czyli to co potrafi w życiu robić to malować paznokcie i golić wszystkie otwory ciała wraz z nogami. A wymagania życiowe kurwa jak królowa Francji. To może lepiej jakaś Białorusinka, chowana w podobnie a uroda już bardziej mi pasuje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
co bys zmienil gdybys mial druga szanse? Pytam powaznie bo jeszcze moge zmienic swoje zycie, i moze mnie zmotywujesz  Najlepsza opcja to według mnie kupić jaką Chinkę na Tajwanie malutka oszczędna, pewnie bez nałogów więc 300złotych za fajki i 300 za drinki masz w miesiącu w kieszeni. Pokorna słucha męża pewnie ryż potrafi nagotować jakiś z warzywami do porządku od dziecka uczona bo pewnie mamusia za nią nie sprząta. Naturalna nie musi kremu za 300 zeta mieć, lakieru, farby do włosów i pudru za drugie tyle i 50 szminek. Na solarkę chodzić nie będzie bo z natury żółta. Cud miód orzeszki. Jak se weźmiesz z klubu Polkę to krzyż na drogę albo od razu lepiej się wieszać bo jedyna jej biegłość czyli to co potrafi w życiu robić to malować paznokcie i golić wszystkie otwory ciała wraz z nogami. A wymagania życiowe kurwa jak królowa Francji. bo ty zle szukasz w bibliotece poszukaj ja swoja żone wlasnie tam spotkalem
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 341
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2007
Posty: 341 |
bo ty zle szukasz w bibliotece poszukaj ja swoja żone wlasnie tam spotkalem w bibliotece to można często spotkać "opasłe tomy"  gorzej tylko jak trafisz na oazową wariatkę, która lubi ruch światło-życie, słucha chrześcijańskiego rocka, po necie buszuje tylko na stronie swtymoteusz.pl, a wakacje spędza przechodząc przez wielką rybę na jakiejś zapadłej wsi. Jeśli lubisz takie klimaty, to wal śmiało na pielgrzymkę, podobno tam się nieźle rypią  ważne weź gitarę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you 
|
|
too much love will kill you 
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162 |
na 20 ruszam na imprezę więc zawczasu, do siego ! i szczęśliwego nowego roku for all ! pozdrawiam !
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
|
|
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862 |
Sylwester z NHL i NBA 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
plan sie zmienil i ide pic do siego roku panowie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
z chęcią bym posiedział z wami dla mnie to dzień jak co dzień zawsze można potańczyć wypić  ale znowu na domówkę mnie wyciągnęła  Szczęśliwego Nowego Roku Chłopaki I Dziewczęta 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
co bys zmienil gdybys mial druga szanse? Pytam powaznie bo jeszcze moge zmienic swoje zycie, i moze mnie zmotywujesz  Najlepsza opcja to według mnie kupić jaką Chinkę na Tajwanie malutka oszczędna, pewnie bez nałogów więc 300złotych za fajki i 300 za drinki masz w miesiącu w kieszeni. Pokorna słucha męża pewnie ryż potrafi nagotować jakiś z warzywami do porządku od dziecka uczona bo pewnie mamusia za nią nie sprząta. Naturalna nie musi kremu za 300 zeta mieć, lakieru, farby do włosów i pudru za drugie tyle i 50 szminek. Na solarkę chodzić nie będzie bo z natury żółta. Cud miód orzeszki. Jak se weźmiesz z klubu Polkę to krzyż na drogę albo od razu lepiej się wieszać bo jedyna jej biegłość czyli to co potrafi w życiu robić to malować paznokcie i golić wszystkie otwory ciała wraz z nogami. A wymagania życiowe kurwa jak królowa Francji. forma wysoka ciekawe czy utrzymasz w nowym roku 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
W tym roku nie zajmuje miejsca przy stoliku. Rok temu zabawa była przednia, królował haxball... Mam nadzieje, że w tym roku również będzie się dobrze bawić  Wszystkie dobrego w nowym roku 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446 |
Conrada coś nie widać, więc bana w tym roku już nie dostanę:)
Jebać rudego mesjasza i bronka "krula ortografji"
Wesołych świąt i zielonego jajka!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|