|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
mogę się trochę pożalić?  dawaj mam 20 lat i siedzę w domu sylwestra  juz pomijam, że przez caly rok nie wychodzę na żadne imprezy bo nie mam żadnych znajomych, muszę być naprawdę strasznym skurwysynem, że mnie nikt tak nie lubi
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,732
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,732 |
Monaco 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445 |
mogę się trochę pożalić?  dawaj mam 20 lat i siedzę w domu sylwestra  juz pomijam, że przez caly rok nie wychodzę na żadne imprezy bo nie mam żadnych znajomych, muszę być naprawdę strasznym skurwysynem, że mnie nikt tak nie lubi  nie przesadzaj, kiedys trzeba zorganizować sylwestra jako zlot  cos sie urwały imprezy zlotowe
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,552
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,552 |
mogę się trochę pożalić?  dawaj mam 20 lat i siedzę w domu sylwestra  juz pomijam, że przez caly rok nie wychodzę na żadne imprezy bo nie mam żadnych znajomych, muszę być naprawdę strasznym skurwysynem, że mnie nikt tak nie lubi 20 lat, w tym wieku to najlepiej sie przemeczyc kilka lat (na nauke) i pózniej jestes kims w zyciu, wtedy inni zabiegaja o Twoje wzgledy
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
|
|
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991 |
Monaco  ooooo ten też nie raz  ale Kamke to mi się odbija 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,732
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,732 |
mogę się trochę pożalić?  dawaj mam 20 lat i siedzę w domu sylwestra  juz pomijam, że przez caly rok nie wychodzę na żadne imprezy bo nie mam żadnych znajomych, muszę być naprawdę strasznym skurwysynem, że mnie nikt tak nie lubi praca moderatora na mecz.pl pochłania.. jesteśmy z Tobą.. ktoś musi się poświęcać.. Artek trzymaj sie !
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
mogę się trochę pożalić?  dawaj mam 20 lat i siedzę w domu sylwestra  juz pomijam, że przez caly rok nie wychodzę na żadne imprezy bo nie mam żadnych znajomych, muszę być naprawdę strasznym skurwysynem, że mnie nikt tak nie lubi 20 lat, w tym wieku to najlepiej sie przemeczyc kilka lat (na nauke) i pózniej jestes kims w zyciu, wtedy inni zabiegaja o Twoje wzgledy heh, oby, jestem na dobrych studiach, teraz się tylko utrzymać P.S. będę jutro żałował co tu wypisuje po pijaku 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,732
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,732 |
Artek pijesz sam ? LOOOOOOOOOL Bo ja też 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
|
|
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991 |
Polaris Cytronowa z biedry nie jest zła 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
Artek pijesz sam ? LOOOOOOOOOL Bo ja też  no nie, niby z mamą  haha, ale chleje ze 3 razy więcej niż mama
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,732
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,732 |
Artek pijesz sam ? LOOOOOOOOOL Bo ja też  no nie, niby z mamą  haha, ale chleje ze 3 razy więcej niż mama Nie no.. nie ma jak to się z mamą napić
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
mogę się trochę pożalić?  dawaj mam 20 lat i siedzę w domu sylwestra  juz pomijam, że przez caly rok nie wychodzę na żadne imprezy bo nie mam żadnych znajomych, muszę być naprawdę strasznym skurwysynem, że mnie nikt tak nie lubi zrob to co ja powiedz ze masz bilety na euro na polakow, powinno dac rade 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,732
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,732 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
Artek pijesz sam ? LOOOOOOOOOL Bo ja też  no nie, niby z mamą  haha, ale chleje ze 3 razy więcej niż mama Nie no.. nie ma jak to się z mamą napić co w tym złego, lepiej niż samemu  znajomi mogą mnie mieć w dupie, mama musi kochać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,135
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,135 |
mogę się trochę pożalić?  dawaj mam 20 lat i siedzę w domu sylwestra  juz pomijam, że przez caly rok nie wychodzę na żadne imprezy bo nie mam żadnych znajomych, muszę być naprawdę strasznym skurwysynem, że mnie nikt tak nie lubi 20 lat, w tym wieku to najlepiej sie przemeczyc kilka lat (na nauke) i pózniej jestes kims w zyciu, wtedy inni zabiegaja o Twoje wzgledy Pier...sz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
Pier...sz  chłop chciał mnie pocieszyć, a Ty wszystko zniszczyłeś 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,552
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,552 |
pierdole czy nie, wazne by byc soba i miec wyjebane, te łepki co teraz imprezuja, lulki pala, pornole ogladaja skoncza tam gdzie ich miejsce, taka kolej rzeczy, przemeczysz sie kilka lat na nauke, zdobedziesz pozycje i zycie staje sie latwiejsze, ale to nie o tym ten temat
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,135
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,135 |
pierdole czy nie, wazne by byc soba i miec wyjebane, te łepki co teraz imprezuja, lulki pala, pornole ogladaja skoncza tam gdzie ich miejsce, taka kolej rzeczy, przemeczysz sie kilka lat na nauke, zdobedziesz pozycje i zycie staje sie latwiejsze, ale to nie o tym ten temat Racja, tak czy siak : zdrowie ! (picollo ;p)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
|
|
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991 |
pierdole czy nie, wazne by byc soba i miec wyjebane, te łepki co teraz imprezuja, lulki pala, pornole ogladaja skoncza tam gdzie ich miejsce, taka kolej rzeczy, przemeczysz sie kilka lat na nauke, zdobedziesz pozycje i zycie staje sie latwiejsze, ale to nie o tym ten temat to najważniejsze 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
|
|
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|