NBA 1.30 NBA 1.30
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#512307 14/02/2006 09:38
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> NBA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" />

1.30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> [color:"blue"] Detroit - New Jersey [color:"blue"] [/color]

[color:"black"] 1.30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> [color:"black"] [/color] [color:"blue"] Miami - Orlando [color:"blue"] [/color]

[color:"black"] 2.00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> [color:"black"] [/color] [color:"blue"] Milwaukee - Seattle [color:"blue"] [/color]

[color:"black"] 2.30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> [color:"black"] [/color] [color:"blue"] Chicago - Sacramento [color:"blue"] [/color]

[color:"black"] 4.30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> [color:"black"] [/color] [color:"blue"] LA Clippers - Houston [color:"blue"] [/color]

[color:"black"] Gospodarze na pierwszem miejscu. Pomocne linki w przyklejonym temacie działu US Sports.

Życzę udanych wyborów. [color:"black"] [/color]

Bonus: Unibet
#512308 14/02/2006 09:47
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Witam. Piątek 13 minął, a wszystko wchodziło jak w masełko, może dlatego, że mecze rozegrały się już 14tego lutego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Po ostatniej porażce z Miami miałem dzisiaj zająć się głównym typem jakim powinien być Detroit - New Jersey. Spojrzałem na oferte i odrzucił mnie kurs. @1.18 ? Jak dla mnie nie do grania. Szczególnie z New Jersey. Fakt Pistons grają na własnym parkiecie i będą bardzo podrażnieni i zmotywowani do wygrania tego pojedynku. Ale moim zdanim taka zawziętość i determinacja może obrócić się na ich niekorzyść. Nie zapominajmy, że New Jersey to najlepszy team w Atlantic Division. Fakt lepiej grają na własnych śmiechach, ale nie są chłopcami do bicia na wyjazdach. Do tego dochodzi wysokie handi. Granie -9.5 na Piston troche mi sie nie widzi, ale w przeciwną strone myśle, że jest do zaakceptowania.

Podobnie myśle o meczu Miami z Orlando, ale to może troche później.

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#512309 14/02/2006 19:01
Dołączył: Dec 2005
Posty: 626
addict
addict
Dołączył: Dec 2005
Posty: 626
Milwaukee - Seattle

czy tu nie narzuca sie zagranie under 205!? Przeciez Milwaukee to nie druzyna, ktora rzuca ponad sto punktow w meczu..
Rozumiem, ze Seattle rzuca duzo, ale ten mecz teoretycznie przegra, wiec i ilosc punktow powinna dostosowac sie do zwyciezcow..
Poza tym w ostatnich osmiu meczach tych druzyn tylko raz padl over 205..

#512310 14/02/2006 20:57
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Nazwa: Chicago Bulls - Sacramento
Data: 2006-02-15 02:10:00
Typ: 2
Kurs: 2.00 Sportingbet
Stawka: 10

Rozumiem, ze niedawny mecz w Sac Byczki mogly przegrac, ze grali II mecz pod rzad i kolejny wyjazd itd. Rozumiem. Ale po III kwartach przegrywac 31 punktami to nie jest przypadek, wynik zmeczenia, braku checi czy innych rzeczy. To tylko i wylacznie wynik roznicy klas obu zespolow. Wyraznie widac, ze po przyjsciu Artesta Sac zyskalo nowa jakosc. Gdy wydawalo sie ze druzyna jest na najlepszej drodze by po raz pierwszy od 10 lat nie awansowac do play-off pojawilo sie swiatelko w tunelu. Wygarli kilka meczy niezykle efektownie i tzreba pojsc za ciosem bo bilans tzreba poprawic a meczy coraz mniej. Dla mnie jednak Sac jest dzis faworytem i kursu 2,0 nie przepuszcze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />


Nazwa: Milwaukee - Seattle (u/o 205)
Data: 2006-02-15 02:10:00
Typ: 1
Kurs: 1.91 Sportingbet
Stawka: 10

Tak patzre na ten mecz i jedyne co mnie przeraza to zbyt wysoka linia, ktora ewidentnie krzyczy " zagraj undera". Coz prezent od bukow? Generalnie w takie rzeczy nie wierze ale cos mi over wydaje sie niemozliwy. Ostatnio obie druzyny maja problemy w ofensywie, Seattle bez najlepszego w swojej druzynie Lewisa a na dodatek patrzac na wyniki z ostatniego sezonu ani jedna druzyna w bezposrednich konfrontacjach nie rzucila powyzej 100 punktow. Czym wiec kierowaly sie buki wystawiajac taka linie? Moze wiedza o jakims uzdrowniu Lewisa, moze mysla ze dzis obie druzyny postawia na ofensywe. Wszystkie te wiadomosci pozostawiaj duza watpliwosc i mysle ze dzis wiecej niz 195 punktow nie padnie, a wiec pozostaje pewien margines.

#512311 14/02/2006 21:09
Dołączył: Dec 2005
Posty: 137
M
member
member
M Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 137
Wczoraj wszedł ładny singielek Toronto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />. Dzisiaj mecze Detroit i Miami odrzuciłem na starcie, ze względu na niskie kursy, zwłaszca że typy nie są aż tak pewne. Również kurs na Kozły niezbyt zachęcający(zwłaszcza że zagrają osłabieni), moim zdaniem nieco przecenianych przez buki w tym meczu ale nie jestem aż takim desperatem żeby stawiać na Seattle(zwłaszcza że bez Lewisa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ). Zaciekawił mnie za to inny mecz:

LA Clippers - Houston 2(2.45) 3/10; +4(1,9) 5/10
Rakietom co ciekawe lepiej idzie na wyjazdach(13-14) niż u siebie(8-16). Wygrali 6 z ostatnich 7 meczy i są moim zdaniem po prostu drużyną lepszą od LAC, no i może to już oklepany tekst ale jeśli myślą o play-offach, to takie spotkania z Clippersami muszą wygrywać. Słabsza(?) drużyna z miasta aniołów wygrała 3 z ostatnich 5 meczy ale nie były to wygrane przekonywujące: 2 punktami z Toronto; 3 z NY i 4 z Memphis. To uzasadnienie do tego handi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.

Myślę jeszcze tak jak thomas na handi +9 na NJN, ostatnio straciłem troche kasy na Detroitktórzy przegrali po frajersku z Miami. Teraz mi muszą to oddać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.

#512312 14/02/2006 21:09
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
Status Lewisa za covers.com jest taki że prawdopodobnie dziś zagra

#512313 14/02/2006 21:13
Dołączył: Dec 2005
Posty: 137
M
member
member
M Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 137
Właśnie nad Sacramento też myślałem, bo rzeczywiście Artest wydaje się nieźle wpasował się w drużynę Króli, może się skuszę bo Chicago rzeczywiście nie przekonuje swoją grą.

#512314 14/02/2006 21:33
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018
Co sadzicie o New Jersey +9,5 pkt? Ostatnio bardzo dobrze graja, natomiast Detroit ostatnio gra niezbyt przekonywujaco i zanotowali kilka porazek. Mysle ze Detroit powinna raczej dzis wygrac, ale nie wiecej niz 10 punktami.

#512315 14/02/2006 22:17
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790

#512316 14/02/2006 22:31
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
K
Q
Q
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
cos ode mnie

Milwaukee - Seattle over 204,5

patrzac na ostatnie poczynania obu ekip .. daje sie zauwazyc iz ..
Seattle ma zazwyczaj linie ustawiane na poziomie 215-210 pkt ..chociaz zdarzaj sie nizsze (198 z NJ - over)
srednia z ostatnich 10 meczow to 102 (101,9)
Milwaukee od dawien dawna nieprzekroczylo 100 pkt .. dlaczego dzis niemaja tego uczynic ? rownie dobrze mogli rzucic Toronto 108 pkt .. i Detroit 102 (OT) .. to dlaczego dzis takiej ekipie jak Seattle , gdzie traca wiele pkt w kazdym meczu ...
Fakt taka linia u Bucks.. to ewenement .. ale z mozliwoscia przekroczenia.. (OT calkiem mozliwe)

w pojedynkach bezposrednich 7:3 na korzysc under ... i przewaznie ktos zawalal mecz jesli chodzi o zdobycze pkt .. (niedorzucali do 90 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />)

Dzis licze na przebudzenie sie Redda a pomagac mu maja Ford i Bell ..jezeli Ci dwaj panowie dorzuca ponad 18 pkt ..to Milli rzuci ponad 100 .. Seattle niebedzie gorsze ..
ciezki mecz z overem (208- 215 pkt)..

kursy ewedentnie zachecaja do grania na under <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> tylko ze rzuca wiecej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

do tego dorzucam
Miami ML tu komentarz zbedny ...

stawka 5/10

#512317 14/02/2006 23:53
Dołączył: Dec 2005
Posty: 405
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 405
moze mi ktos wyjasnic kto usowa moje zakladane tematy?
[color:"red"]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" /> usuwa .. zanim cos zalozysz .. zobacz mniej wiecej jakie sa zasady .. a pozniej pisz ...

Last edited by kewin; 15/02/2006 00:08.

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, ElNinho[mmdea], Lukasz111), 1,728 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,830
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1