Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 4 1 2 3 4
#5117 12/08/2001 01:55
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Brage - Kalmar

1: 3,35 Gamebookers
X: 3,40 Centrebet
2: 2,80 Unibet

Bonus: Unibet
#5118 12/08/2001 02:19
Dołączył: Jan 2001
Posty: 343
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 343
Brage - Kalmar

1: 3,35 Gamebookers
X: 3,40 Centrebet
2: 2,80 Unibet

29.86
29.42
35.72
-------
95.00

Zysk 5% od tego trzeba odjąć 2.5% prowizji od wpłat kartą.W centrebecie jest 3%.
Unibet i Gamebookers nie zwracają na karte,nie wiem ile przelew kosztuje ale na pewno nie mniej niż kilka dolarów.
Nie chce mi się tego dokładnie liczyć ale nie wiem czy przy wydaniu 1000$ byłby zysk wiekszy od 15$

#5119 29/08/2001 02:59
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Sure bet w polskich bukach:

STS-658 Walia 21-Armenia 21- 2,3 na 1
Prof-664 Walia 21-Armenia 21- 2.2 na x2

#5120 29/08/2001 03:02
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
sorry pomyłka bo na stronie profa klikając na EL. U21 pomyłkowo wyświetlają się el.MŚ normalnych reprezentacji.

#5121 31/08/2001 16:08
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Albania - Finlandia

Home: 3,50 BetInternet
Remis: 3,50 Ladbrokes
Away: 2,40 Wettburo Schwechat

#5122 31/08/2001 19:07
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
U
Ufo
Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
U Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Quote
Oryginalnie wysłał Szakal:
[qb]Albania - Finlandia

Home: 3,50 BetInternet
Remis: 3,50 Ladbrokes
Away: 2,40 Wettburo Schwechat[/qb]

1,2 % zysku i konta u 3 netowych bukow. Szakal bez urazy, ale takich Sure Betów to codziennie jest ponad 10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#5123 31/08/2001 20:21
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Quote
Oryginalnie wysłał Ufo:
[qb]

1,2 % zysku i konta u 3 netowych bukow. Szakal bez urazy, ale takich Sure Betów to codziennie jest ponad 10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]

No codziennie to może nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Więc powiedz mi jaki ma być min. zysk żebym na dugi raz nie zamiesczal slabizny. Ale zysk jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#5124 05/09/2001 05:00
Dołączył: May 2001
Posty: 605
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 605
wysylaj wysylaj 1,2 jak by na to nie patrzec to niezly zarobec przy zadnym ryzyku...

#5125 05/09/2001 12:18
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
D
DMK Offline
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
Quote
Oryginalnie wysłał Beri:
[qb]wysylaj wysylaj 1,2 jak by na to nie patrzec to niezly zarobec przy zadnym ryzyku...[/qb]
a jak ktorys z bukow wycofa sie z tego meczu?

#5126 05/09/2001 17:06
Dołączył: Jan 2001
Posty: 343
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 343
a jak ktorys z bukow wycofa sie z tego meczu?

Widziałem surebety na 50% mam nawet sciągniete strony z tymi kursami,jest jedno biuro(bardzo solidne )które zadziwia graczy.Niestety nie mogłem zagrać żeby przekonać się czy wycofują zakład ze względu "na błąd"

#5127 05/09/2001 18:08
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
U
Ufo
Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
U Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Quote
Oryginalnie wysłał dilbert:
[qb]a jak ktorys z bukow wycofa sie z tego meczu?

Widziałem surebety na 50% mam nawet sci¹gniete strony z tymi kursami,jest jedno biuro(bardzo solidne )które zadziwia graczy.Niestety nie mogłem zagrać żeby przekonać się czy wycofuj¹ zakład ze względu "na bł¹d"[/qb]

Betinternet ???

#5128 18/09/2001 11:52
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Q
veteran
veteran
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
no czekam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
a poza tym czy te 50% to nie byla przypadkiem ewidentna pomylka buka?

#5129 18/09/2001 19:43
Dołączył: Jan 2001
Posty: 343
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 343
a poza tym czy te 50% to nie byla przypadkiem ewidentna pomylka buka?

Tak to była oczywista pomyłka,tylko nie wiem jak się zachowują gdy zakład jest już zawarty(SWWW), może wrzucę to na jakąś stronkę żeby wszycy mogli podziwiać

#5130 19/09/2001 12:03
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Q
veteran
veteran
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
no dobrze, ale co ja moge zrobic z $50 000?
warto sie bawic w te sure bets? jak wyeliminowac ryzyko wycofania sie z zakladu przez buka jeszcze przed meczem, gdy juz inne zostaly zawarte? przy $50 000 dochodzi jeszcze problem maximum winnings per bet... jak to ominac?

#5131 20/09/2001 13:05
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
STS dziś UEFA
316 Dinamo Zagreb Maccabi TelAwiw 1.08 8.00 18.00 5.20 18:15
ale też:
319 Dinamo Zagreb Maccabi TelAwiw 1.50 3.50 5.60 1.10 2.15 18:15
he he he

#5132 20/09/2001 14:15
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Quote
Oryginalnie wysłał Cyfa:
[qb]STS dziś UEFA
316 Dinamo Zagreb Maccabi TelAwiw 1.08 8.00 18.00 5.20 18:15
ale też:
319 Dinamo Zagreb Maccabi TelAwiw 1.50 3.50 5.60 1.10 2.15 18:15
he he he[/qb]

Można to wysłać?

#5133 20/09/2001 15:02
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
Oryginalnie wysłał Maciek:
[qb]

Można to wysłać?[/qb]

Na jednym kuponie dubelek? 1-1 x-x 2-2
serio to nie próbowalem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#5134 20/09/2001 15:11
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Ufo mam nadzieje że teraz ten SureBet Cię zadowoli. 21.09 zaczyna się Davis Cup. Głowni faworyci to Australijczycy - innej możliwości tu nie ma. Ale jeżeli już nie oni mieli by wygrać to tylko Francuzi. Innych nie biorę pod uwagę bo nie stać ich na zobycie tego pucharu.

Wg kursów Unitedbet:

Australia 1.45

Francja 5.5

Zatem zysk na czysto prawie 13%

Jezeli jednak boisz się tak postawić w dalszym ciągu na te druzyny to dołóż jescze Holandie (10.00) wtedy zysk zmniejszy się do 3%.

Innych możliwości zdobycia pucharku nie widze.
------------

Wracając do buka nadmienie że jest rzetelną placówką, wplącałem do nich kaskę działa beż zarzutu, na każdy miesiąc przypada darmowa wypłata, kursy na Handicapy jedne z lepszych. Aha w czasie trwania US Open kurs na Australie wynosił 1.7!!!

#5135 20/09/2001 16:24
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
U
Ufo
Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
U Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Quote
Oryginalnie wysłał Szakal:
[qb]Ufo mam nadzieje że teraz ten SureBet Cię zadowoli. 21.09 zaczyna się Davis Cup. Głowni faworyci to Australijczycy - innej możliwości tu nie ma. Ale jeżeli już nie oni mieli by wygrać to tylko Francuzi. Innych nie biorę pod uwagę bo nie stać ich na zobycie tego pucharu.

Wg kursów Unitedbet:

Australia 1.45

Francja 5.5

Zatem zysk na czysto prawie 13%

Jezeli jednak boisz się tak postawić w dalszym ciągu na te druzyny to dołóż jescze Holandie (10.00) wtedy zysk zmniejszy się do 3%.

Innych możliwości zdobycia pucharku nie widze.
[/qb]

Ech... grało się kiedyś takie niby sure bety... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Rok temu popłynąłem na jakimś meczu w Pucharze Francji, gdzie pierwszoligowa drużyna przegrała bodajże z czwartoligową <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Grałem 2 w STSie a remis w Profie, rozpiętość kursów pozwalała mi zarobić w granicach 20 kilku procent. Niestety dość sporo dołożyłem.

PS. Przestrzegam, ponieważ ryzyko wydaje się znikome, ale aby zarobić sporo trzeba zaryzykować odpowiednio dużo...

PS2. Tylko nie mów jak wyjdzie: "A nie mówiłem!", bo pewnego razu odejmie Ci mowę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#5136 20/09/2001 16:32
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Wiedziałem że niezadowole wybrednego Ufo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Ale powiem Ci że masz rację, ale z drugiej strony Australii w taki składzie nikt nie powinien z rywali pokonać, no chyba że w deblu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Pogrążony w otchłani Sure Bet`ów

Szakal

Strona 2 z 4 1 2 3 4

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, betowiec, Sensei, rafal08, rymoholik, alfa, ANZELMO, aker, bukma), 2,013 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,398
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1