|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Brage - Kalmar 1: 3,35 Gamebookers X: 3,40 Centrebet 2: 2,80 Unibet
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 343
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2001
Posty: 343 |
Brage - Kalmar 1: 3,35 Gamebookers X: 3,40 Centrebet 2: 2,80 Unibet
29.86 29.42 35.72 ------- 95.00
Zysk 5% od tego trzeba odjąć 2.5% prowizji od wpłat kartą.W centrebecie jest 3%. Unibet i Gamebookers nie zwracają na karte,nie wiem ile przelew kosztuje ale na pewno nie mniej niż kilka dolarów. Nie chce mi się tego dokładnie liczyć ale nie wiem czy przy wydaniu 1000$ byłby zysk wiekszy od 15$
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Sure bet w polskich bukach:
STS-658 Walia 21-Armenia 21- 2,3 na 1 Prof-664 Walia 21-Armenia 21- 2.2 na x2
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
sorry pomyłka bo na stronie profa klikając na EL. U21 pomyłkowo wyświetlają się el.MŚ normalnych reprezentacji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Albania - Finlandia Home: 3,50 BetInternet Remis: 3,50 Ladbrokes Away: 2,40 Wettburo Schwechat
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287 |
Oryginalnie wysłał Szakal: [qb]Albania - Finlandia Home: 3,50 BetInternet Remis: 3,50 Ladbrokes Away: 2,40 Wettburo Schwechat[/qb] 1,2 % zysku i konta u 3 netowych bukow. Szakal bez urazy, ale takich Sure Betów to codziennie jest ponad 10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Oryginalnie wysłał Ufo: [qb]
1,2 % zysku i konta u 3 netowych bukow. Szakal bez urazy, ale takich Sure Betów to codziennie jest ponad 10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb] No codziennie to może nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Więc powiedz mi jaki ma być min. zysk żebym na dugi raz nie zamiesczal slabizny. Ale zysk jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 605
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2001
Posty: 605 |
wysylaj wysylaj 1,2 jak by na to nie patrzec to niezly zarobec przy zadnym ryzyku...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172 |
Oryginalnie wysłał Beri: [qb]wysylaj wysylaj 1,2 jak by na to nie patrzec to niezly zarobec przy zadnym ryzyku...[/qb] a jak ktorys z bukow wycofa sie z tego meczu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 343
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2001
Posty: 343 |
a jak ktorys z bukow wycofa sie z tego meczu?
Widziałem surebety na 50% mam nawet sciągniete strony z tymi kursami,jest jedno biuro(bardzo solidne )które zadziwia graczy.Niestety nie mogłem zagrać żeby przekonać się czy wycofują zakład ze względu "na błąd"
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287 |
Oryginalnie wysłał dilbert: [qb]a jak ktorys z bukow wycofa sie z tego meczu?
Widziałem surebety na 50% mam nawet sci¹gniete strony z tymi kursami,jest jedno biuro(bardzo solidne )które zadziwia graczy.Niestety nie mogłem zagrać żeby przekonać się czy wycofuj¹ zakład ze względu "na bł¹d"[/qb] Betinternet ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231 |
no czekam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> a poza tym czy te 50% to nie byla przypadkiem ewidentna pomylka buka?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 343
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2001
Posty: 343 |
a poza tym czy te 50% to nie byla przypadkiem ewidentna pomylka buka?
Tak to była oczywista pomyłka,tylko nie wiem jak się zachowują gdy zakład jest już zawarty(SWWW), może wrzucę to na jakąś stronkę żeby wszycy mogli podziwiać
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231 |
no dobrze, ale co ja moge zrobic z $50 000? warto sie bawic w te sure bets? jak wyeliminowac ryzyko wycofania sie z zakladu przez buka jeszcze przed meczem, gdy juz inne zostaly zawarte? przy $50 000 dochodzi jeszcze problem maximum winnings per bet... jak to ominac?
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
STS dziś UEFA 316 Dinamo Zagreb Maccabi TelAwiw 1.08 8.00 18.00 5.20 18:15 ale też: 319 Dinamo Zagreb Maccabi TelAwiw 1.50 3.50 5.60 1.10 2.15 18:15 he he he
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
Oryginalnie wysłał Cyfa: [qb]STS dziś UEFA 316 Dinamo Zagreb Maccabi TelAwiw 1.08 8.00 18.00 5.20 18:15 ale też: 319 Dinamo Zagreb Maccabi TelAwiw 1.50 3.50 5.60 1.10 2.15 18:15 he he he[/qb] Można to wysłać?
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Oryginalnie wysłał Maciek: [qb]
Można to wysłać?[/qb] Na jednym kuponie dubelek? 1-1 x-x 2-2 serio to nie próbowalem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Ufo mam nadzieje że teraz ten SureBet Cię zadowoli. 21.09 zaczyna się Davis Cup. Głowni faworyci to Australijczycy - innej możliwości tu nie ma. Ale jeżeli już nie oni mieli by wygrać to tylko Francuzi. Innych nie biorę pod uwagę bo nie stać ich na zobycie tego pucharu.
Wg kursów Unitedbet:
Australia 1.45
Francja 5.5
Zatem zysk na czysto prawie 13%
Jezeli jednak boisz się tak postawić w dalszym ciągu na te druzyny to dołóż jescze Holandie (10.00) wtedy zysk zmniejszy się do 3%.
Innych możliwości zdobycia pucharku nie widze. ------------
Wracając do buka nadmienie że jest rzetelną placówką, wplącałem do nich kaskę działa beż zarzutu, na każdy miesiąc przypada darmowa wypłata, kursy na Handicapy jedne z lepszych. Aha w czasie trwania US Open kurs na Australie wynosił 1.7!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287 |
Oryginalnie wysłał Szakal: [qb]Ufo mam nadzieje że teraz ten SureBet Cię zadowoli. 21.09 zaczyna się Davis Cup. Głowni faworyci to Australijczycy - innej możliwości tu nie ma. Ale jeżeli już nie oni mieli by wygrać to tylko Francuzi. Innych nie biorę pod uwagę bo nie stać ich na zobycie tego pucharu.
Wg kursów Unitedbet:
Australia 1.45
Francja 5.5
Zatem zysk na czysto prawie 13%
Jezeli jednak boisz się tak postawić w dalszym ciągu na te druzyny to dołóż jescze Holandie (10.00) wtedy zysk zmniejszy się do 3%.
Innych możliwości zdobycia pucharku nie widze. [/qb] Ech... grało się kiedyś takie niby sure bety... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Rok temu popłynąłem na jakimś meczu w Pucharze Francji, gdzie pierwszoligowa drużyna przegrała bodajże z czwartoligową <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Grałem 2 w STSie a remis w Profie, rozpiętość kursów pozwalała mi zarobić w granicach 20 kilku procent. Niestety dość sporo dołożyłem. PS. Przestrzegam, ponieważ ryzyko wydaje się znikome, ale aby zarobić sporo trzeba zaryzykować odpowiednio dużo... PS2. Tylko nie mów jak wyjdzie: "A nie mówiłem!", bo pewnego razu odejmie Ci mowę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Wiedziałem że niezadowole wybrednego Ufo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Ale powiem Ci że masz rację, ale z drugiej strony Australii w taki składzie nikt nie powinien z rywali pokonać, no chyba że w deblu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Pogrążony w otchłani Sure Bet`ów
Szakal
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|