|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166 |
NBA 16.02.2006
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> 01:30 Chicago - Philadelphia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> 04:00 Phoenix - Houston
- GOSPODARZE NA 1 MIEJSCU
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209 |
Ja dziś gram: HOU Rockets v PHX Suns +5.0/-5.0 typ: 1 -to będzie wyrównany mecz z lekkim wskazaniem na Houston -Houston wcale nie jest skazane na porażke
PHI 76ers v CHI Bulls +4/-4
typ:1 - jak wyżej W tych meczach buk według mnie sie myli są dobre kursy do zgarnięcia, to będą wyrównane mecze na niekożyść gospodarzy
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 116
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2004
Posty: 116 |
dwa zdecydowane overy dzis polecam grać zważywszy że linie są dosyć niskie..... czyżby sugerowanie sie wczorajszymi wynikami.....
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727 |
@2.65 na Phile ? Promocja ?
2 zespoły wręcz na inentycznym poziomie. Wystawianie @1.5 na byki, tylko dlatego, że graja u siebie to błąd. Szkoda, że Phila wczoraj nie przegrała z SA... bo wtedy mozna bylo dzisiaj zagrac troszke grubiej. Tak to 2/10... w ramach odpoczynku przed weekandem ASG.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
Houston +5,5 (1.92 expekt) lub jak kto woli bez handi powinno wejsc tak jak wczoraj G.STATE za 2.12
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166 |
Ja bym dzisiaj sklanial sie ku wygranym gosci. Zarowno Philadelphia jak i Houston w ostatnich meczach dobrze sie spisaly. 76ers wczoraj bo zacietym meczu pokonali San Antonio, natomiast Houston w swoim ostatnim wystepie rozgromilo na wyjezdzie Los Angeles Clippers.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 509
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2005
Posty: 509 |
a to ze suns wygrywa mecz za meczem stawia ich na pozycji przegranych bo huston pokonalo clippersow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166 |
Houston tez wygrywa mecz za meczem. Pozatym jak Phoenix 10 dni temu potrafilo przegrac u siebie ze slaba Minnesota to z Houston tym bardziej moze przegrac.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,251
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,251 |
Witam..jak dla mnie to mecz phoenix jest nie do grania....nic nas w tym meczu nie zdziwi.... brak jednoznacznego faworyta.... Moim zdaniem Philadelphia po ograniu mistrza NBA i graniu meczu dzien po dniu....moze byc w opalach....nie lubie tego zespolu za chimerycznosc a chicago ostatnio rozegrało naprawde dobry mecz z Sacramento ktory powinni wygrac ( prowadzili 5 pkt na 1:30 przed koncem.....moim zdaniem po walce w tym, meczu wygra Chicago Bulls.
Chicago Bulls-Philadelphia Typ 1 1. 55 bet fair
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,140
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,140 |
A ja czuje UNDER 196,5 wystarczy spojrzec na H2h i soatnei mecze obydwu druzyn nei dadza rady tego rpzeskoczyc dzis:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/cards.gif" alt="" />
Last edited by amkwish; 10/06/2006 09:56.
|
|
|
Link skopiowany do schowka