|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547 |
Milton Keynes - QPR 1 oczwiscie remis tez w opcjach ale to jest najpewniejszy typ na weekend QPR odpusci ten mecz
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547 |
co to jest ten Carpal Tunel no niechze jakis moderator wyjasni a nie tylko ban, odpoczynek mahlzeit
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Everyone has a title within the forum. You will notice the title below the Display Name in each post. Some titles are automatically assigned based on the number of posts a user has made, and some titles are assigned by the forum owner to denote official representatives of the company or other VIPs in the forums.
0 stranger 25 newbie 50 journeyman 100 member 200 enthusiast 400 addict 700 old hand 1200 veteran 1600 Pooh-Bah 2500 Carpal Tunnel
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547 |
no ale to jakas choroba sciegien albo wlasnie sciegna bo ludzie operacje maja na to w tym znajomy Angol moze to aluzja ze ci co maja powyzej 2500 postow to zeby uwazali na palce nie wiem
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059 |
no ale to jakas choroba sciegien albo wlasnie sciegna bo ludzie operacje maja na to w tym znajomy Angol moze to aluzja ze ci co maja powyzej 2500 postow to zeby uwazali na palce nie wiem tak, to właśnie aluzja do tego http://en.wikipedia.org/wiki/Carpal_tunnel_syndrome
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059 |
no ale to jakas choroba sciegien albo wlasnie sciegna bo ludzie operacje maja na to w tym znajomy Angol moze to aluzja ze ci co maja powyzej 2500 postow to zeby uwazali na palce nie wiem tak, to właśnie aluzja do tego http://en.wikipedia.org/wiki/Carpal_tunnel_syndrome Betowiec to musi mieć dopiero mrowienie w nadgarstkach 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
no ale to jakas choroba sciegien albo wlasnie sciegna bo ludzie operacje maja na to w tym znajomy Angol moze to aluzja ze ci co maja powyzej 2500 postow to zeby uwazali na palce nie wiem tak, to właśnie aluzja do tego http://en.wikipedia.org/wiki/Carpal_tunnel_syndrome Betowiec to musi mieć dopiero mrowienie w nadgarstkach  
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2011
Posty: 236
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2011
Posty: 236 |
Słaba dzis oferta moze jakies 2 overki sie jedynie pusci 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2011
Posty: 236
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2011
Posty: 236 |
Macie moze jakas strone gdzie sa info o kontuzjach z wiekszosci lig ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
Macie moze jakas strone gdzie sa info o kontuzjach z wiekszosci lig ?? Chyba najlepiej szukać w dziennikach sportowych w danym kraju. Często korzystam jednak z betinf.com 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2011
Posty: 236
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2011
Posty: 236 |
Macie moze jakas strone gdzie sa info o kontuzjach z wiekszosci lig ?? Chyba najlepiej szukać w dziennikach sportowych w danym kraju. Często korzystam jednak z betinf.com  dzieki  dzis i tak cienka oferta ale trzeba cos puscic :]
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 1,540
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2009
Posty: 1,540 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
Ciekawe czy ma w umowie wpisaną premie za bramki?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
|
|
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306 |
Witam  zła passa trwa ale czas ją odmienić  05.01.2012 13:20 Al Nassr Riyadh v Al Ahli Jeddah [ov 2,5] (Saudi Arabia Saudi Professional League) 1.65 05.01.2012 14:00 Al Wasl - Dubai Club [ov 2,5] (UAE Football League) 1.60 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2011
Posty: 236
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2011
Posty: 236 |
Co sadzicie by dac overy w meczach Madeira-Atletico i Cordoba-Espanyol ??? bo juz sam nie wiem co by dzis puscic
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2011
Posty: 236
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2011
Posty: 236 |
Witam  zła passa trwa ale czas ją odmienić  05.01.2012 13:20 Al Nassr Riyadh v Al Ahli Jeddah [ov 2,5] (Saudi Arabia Saudi Professional League) 1.65 05.01.2012 14:00 Al Wasl - Dubai Club [ov 2,5] (UAE Football League) 1.60  wczoraj pech u mnie na 3 mecze jede over a dwa po 1-1 :/ 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
|
|
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306 |
Al Ahli 111111111 jeszcze dwa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
pewny piniądz
|
|
pewny piniądz
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217 |
jeszcze jedna do przerwy 
|
|
|
Link skopiowany do schowka