|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877 |
ta, tylko ze z vierklee mozna wypłacic kase jedynie czekiem (dla obywateli spoza unii).
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360 |
Wypelnilem to co mialem wypelnic i kliknolem "Formular zurucksetzen" i ..... nic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> . Nic sie nie pojawilo ani nic nie dostalem na maila.
Co mam zrobic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483 |
Oryginalnie wysłał langak: [qb]ta, tylko ze z vierklee mozna wypłacic kase jedynie czekiem (dla obywateli spoza unii).[/qb] Ale niedlugo bedziemy w UNI he <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,362
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,362 |
Oryginalnie wysłał _Siemers [reloaded]: [qb]Wypelnilem to co mialem wypelnic i kliknolem "Formular zurucksetzen" i ..... nic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> . Nic sie nie pojawilo ani nic nie dostalem na maila.
Co mam zrobic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb] czykac na maila dostaniesz numer (ktory wpiszesz przy logowaniu) a haslo sam znasz
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 203
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2003
Posty: 203 |
Zarejestrowałem sie u nich, wszystko ok, ale na koncie mam 0. Czy trzeba im jakiegoś maila wysłać , czy czekac spokojnie ? Dostał ktoś już te 5 Euro ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,362
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,362 |
spokojnie czekac, ja tez nie dostalem a rejestrowalem sie ok 18, jutro jezeli ta promocja jest prawda wplynie ta piatka
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,362
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,362 |
spokojnie czekac, ja tez nie dostalem a rejestrowalem sie ok 18, jutro jezeli ta promocja jest prawda wplynie ta piatka
a _Siemers [reloaded] zle wciskasz, musisz Abschicken <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483 |
Ja sie zarejestrowalem niedawno i kase juz mam na koncie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360 |
Oryginalnie wysłał McTyp: [qb](...) a _Siemers [reloaded] zle wciskasz, musisz Abschicken <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> [/qb] Dzieki, ze mi powiedziales bo bym jak pacan czekal na e-maila <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 248
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2003
Posty: 248 |
quote: -------------------------------------------------- Oryginalnie wysłał _Siemers [reloaded]: Wypelnilem to co mialem wypelnic i kliknolem "Formular zurucksetzen" i ..... nic . Nic sie nie pojawilo ani nic nie dostalem na maila.
Co mam zrobic -------------------------------------------------- "Formular zurucksetzen" == "Cancel" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555 |
Oryginalnie wysłał McTyp: [qb]Pojawil sie nowy (???)austryjacki buk, nowym uzytkownikom daje 5 euro i 10% pierwszej wplaty (do 25 euro). Czy mial ktos z nimi kontakt??? W formularzu nie ma miejsca na nr konta i banku (moze przy samej wyplacie) , adres: www.vierklee.com [ vierklee.com][/qb] Jakie panstwo wybieracie. Sprawdzilem z ciekawosci formularz i Polski tam nie widze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709 |
ale lipa wczoraj była mozliwość wybrania Poland i wczoraj udało mi się zalogowac oczywiście kaski jeszcze nie było ale jak dziś próbuje się logowac to zonk pisze ża valid pewnie pokasowali konta Polaków a znając życie co poniektórzy po pare kont pozakładali
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360 |
Mowi sie trudno <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> - na ludzki debilizm nie ma recepty ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 70
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2003
Posty: 70 |
Czy zna ktoś warunki promocji w www.superodds.com [ superodds.com] i co to za buk ( jak można wpłacać i wypłacać kasę, czy jest wiarygodny). Kursy wydaje się mieć ciekawe.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555 |
Oryginalnie wysłał Dżordż K: [qb]Czy zna ktoś warunki promocji w www.superodds.com [ superodds.com] i co to za buk ( jak można wpłacać i wypłacać kasę, czy jest wiarygodny). Kursy wydaje się mieć ciekawe.[/qb] Daruj sobie tych oszustow.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555 |
Oryginalnie wysłał _Siemers [reloaded]: [qb]Mowi sie trudno <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> - na ludzki debilizm nie ma recepty ...[/qb] Pogratulujmy naszym rodakom. Czy oni naprawde mysla, ze sa madrzejsi od calego swiata a reszta ludzi to debile?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594 |
a po jakim czasie jest to 5 euro na koncie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 227
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2003
Posty: 227 |
Ja się zarejestrowałem wczoraj po 22 i dziś już mam 5 euro na koncie
Pozdro
|
|
|
Link skopiowany do schowka