Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9
#51299 14/01/2004 01:05
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
L
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
ta, tylko ze z vierklee mozna wypłacic kase jedynie czekiem (dla obywateli spoza unii).

Bonus: Unibet
#51300 14/01/2004 01:11
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Wypelnilem to co mialem wypelnic i kliknolem "Formular zurucksetzen" i ..... nic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> . Nic sie nie pojawilo ani nic nie dostalem na maila.

Co mam zrobic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#51301 14/01/2004 01:13
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
Quote
Oryginalnie wysłał langak:
[qb]ta, tylko ze z vierklee mozna wypłacic kase jedynie czekiem (dla obywateli spoza unii).[/qb]
Ale niedlugo bedziemy w UNI he <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#51302 14/01/2004 01:21
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,362
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,362
Quote
Oryginalnie wysłał _Siemers [reloaded]:
[qb]Wypelnilem to co mialem wypelnic i kliknolem "Formular zurucksetzen" i ..... nic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> . Nic sie nie pojawilo ani nic nie dostalem na maila.

Co mam zrobic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb]
czykac na maila dostaniesz numer (ktory wpiszesz przy logowaniu) a haslo sam znasz

#51303 14/01/2004 01:39
Dołączył: May 2003
Posty: 203
enthusiast
enthusiast
Dołączył: May 2003
Posty: 203
Zarejestrowałem sie u nich, wszystko ok, ale na koncie mam 0.
Czy trzeba im jakiegoś maila wysłać , czy czekac spokojnie ?
Dostał ktoś już te 5 Euro ?

#51304 14/01/2004 01:44
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,362
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,362
spokojnie czekac, ja tez nie dostalem a rejestrowalem sie ok 18, jutro jezeli ta promocja jest prawda wplynie ta piatka

#51305 14/01/2004 01:45
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,362
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,362
spokojnie czekac, ja tez nie dostalem a rejestrowalem sie ok 18, jutro jezeli ta promocja jest prawda wplynie ta piatka

a _Siemers [reloaded] zle wciskasz, musisz Abschicken <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#51306 14/01/2004 01:50
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
Ja sie zarejestrowalem niedawno i kase juz mam na koncie.

#51307 14/01/2004 01:52
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
-

#51308 14/01/2004 02:20
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Quote
Oryginalnie wysłał McTyp:
[qb](...) a _Siemers [reloaded] zle wciskasz, musisz Abschicken <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> [/qb]
Dzieki, ze mi powiedziales bo bym jak pacan czekal na e-maila <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#51309 14/01/2004 02:22
Dołączył: May 2003
Posty: 248
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 248
quote:
--------------------------------------------------
Oryginalnie wysłał _Siemers [reloaded]:
Wypelnilem to co mialem wypelnic i kliknolem "Formular zurucksetzen" i ..... nic . Nic sie nie pojawilo ani nic nie dostalem na maila.

Co mam zrobic
--------------------------------------------------
"Formular zurucksetzen" == "Cancel" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#51310 14/01/2004 05:07
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
Quote
Oryginalnie wysłał McTyp:
[qb]Pojawil sie nowy (???)austryjacki buk, nowym uzytkownikom daje 5 euro i 10% pierwszej wplaty (do 25 euro). Czy mial ktos z nimi kontakt??? W formularzu nie ma miejsca na nr konta i banku (moze przy samej wyplacie) , adres: www.vierklee.com [vierklee.com][/qb]
Jakie panstwo wybieracie. Sprawdzilem z ciekawosci formularz i Polski tam nie widze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#51311 14/01/2004 13:17
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
ale lipa wczoraj była mozliwość wybrania Poland i wczoraj udało mi się zalogowac oczywiście kaski jeszcze nie było ale jak dziś próbuje się logowac to zonk pisze ża valid pewnie pokasowali konta Polaków a znając życie co poniektórzy po pare kont pozakładali

#51312 14/01/2004 15:19
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Mowi sie trudno <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> - na ludzki debilizm nie ma recepty ...

#51313 15/01/2004 00:05
Dołączył: Mar 2003
Posty: 70
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 70
Czy zna ktoś warunki promocji w www.superodds.com [superodds.com] i co to za buk ( jak można wpłacać i wypłacać kasę, czy jest wiarygodny). Kursy wydaje się mieć ciekawe.

#51314 15/01/2004 00:27
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
Quote
Oryginalnie wysłał Dżordż K:
[qb]Czy zna ktoś warunki promocji w www.superodds.com [superodds.com] i co to za buk ( jak można wpłacać i wypłacać kasę, czy jest wiarygodny). Kursy wydaje się mieć ciekawe.[/qb]
Daruj sobie tych oszustow.

#51315 15/01/2004 00:28
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
Quote
Oryginalnie wysłał _Siemers [reloaded]:
[qb]Mowi sie trudno <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> - na ludzki debilizm nie ma recepty ...[/qb]
Pogratulujmy naszym rodakom. Czy oni naprawde mysla, ze sa madrzejsi od calego swiata a reszta ludzi to debile?

#51316 16/01/2004 02:07
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
try.. http://www.arenabet.com

5,- Euro Startbonus

#51317 16/01/2004 03:49
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594
Quote
Oryginalnie wysłał 4515:
[qb]try.. http://www.arenabet.com

5,- Euro Startbonus[/qb]
a po jakim czasie jest to 5 euro na koncie?

#51318 16/01/2004 14:49
Dołączył: Aug 2003
Posty: 227
U
enthusiast
enthusiast
U Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 227
Ja się zarejestrowałem wczoraj po 22 i dziś już mam 5 euro na koncie

Pozdro

Strona 2 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników ($-man, rafal08, Lukasz111, alfa, burbon, latajaca_holenderka, aker, Sensei), 1,962 gości, oraz 11 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,749
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1