Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9
#51359 21/01/2004 01:37
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6
J
stranger
stranger
J Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6
witam. wiecie moze ile razy trzeba obrocic tymi 5E w arenabet.com? czy Oni sa wypłacalni? dzieki

Bonus: Unibet
#51360 22/01/2004 19:14
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,886
J
Pooh-Bah
Pooh-Bah
J Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,886
ja czegoś w tych promocjach nie kumam, ci co dają darmo kasę to przecież można konta n razy zakładać, i nie mówcie że "palancie polaków potem banują" i inne bzdurne teksty bo ja kozystam z promocji (nie tylko no deposit ale i innych ( polecenia przyjaciela,bonusy itd.)) po kilka razy na członków rodziny i zawsze działa ( mimo ze nazwisko, adres, komp zawsze te same), kasę też wypłacają ( tylko trza na konto brata, taty, mamy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> , ale to nie problem), to ci goście to jacyś jelenie czy co <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> , a tak na marginesie nowa promocja 10$ no deposit, albo wpłacasz 1$ a dają ci 25$ ( skorzystałem z obu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ) tu [soccerax.com] macie tam w tabeli na środku wszystko opisane, fajny nawet buk i oferta nawet szeroka

#51361 22/01/2004 20:16
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Quote
a tak na marginesie nowa promocja 10$ no deposit, albo wpłacasz 1$ a dają ci 25$ ( skorzystałem z obu ) tu macie tam w tabeli na środku wszystko opisane, fajny nawet buk i oferta nawet szeroka
Trzeba wyslac do nich jakiegos maila zeby dostac 10$ bez depozytu?? jesli tak to co on ma zawierac??

A tak pozatym to betsense.com daje 5 euro bez depozytu

#51362 22/01/2004 20:20
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,886
J
Pooh-Bah
Pooh-Bah
J Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,886
trzeba wysłać maila na ten adres mailowy co jest tam w tej tabeli z promocjami, i napisz jaką promocję wybierasz

#51363 22/01/2004 20:33
Dołączył: Mar 2003
Posty: 21
V
stranger
stranger
V Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 21
Chciałbym zapisać się do jkaiegoś internetowego buka. Moglibyście mi poradzić, gdzie obecnie najlepiej się zapisać? Gdzie są najkorzystniejsze promocje? Muszę mieć kartę kredytową, czy pieniądze na konto mogę dostarczyć zwyklym przelewem?
Z góry dziękuję za odpowiedzi na moje pytania.

#51364 22/01/2004 20:34
Dołączył: May 2003
Posty: 203
enthusiast
enthusiast
Dołączył: May 2003
Posty: 203
Quote
Oryginalnie wysłał jurek_killer:
[qb]ja czegoś w tych promocjach nie kumam, ci co dają darmo kasę to przecież można konta n razy zakładać, i nie mówcie że "palancie polaków potem banują" i inne bzdurne teksty bo ja kozystam z promocji (nie tylko no deposit ale i innych ( polecenia przyjaciela,bonusy itd.)) po kilka razy na członków rodziny i zawsze działa ( mimo ze nazwisko, adres, komp zawsze te same), kasę też wypłacają ( tylko trza na konto brata, taty, mamy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> , ale to nie problem), to ci goście to jacyś jelenie czy co <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> , a tak na marginesie nowa promocja 10$ no deposit, albo wpłacasz 1$ a dają ci 25$ ( skorzystałem z obu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ) tu [soccerax.com] macie tam w tabeli na środku wszystko opisane, fajny nawet buk i oferta nawet szeroka[/qb]
Witam.
Czy można tego 1$ wpłacic do nich ekartą ?
Czy wypołacają na ekarte ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#51365 22/01/2004 20:50
Dołączył: Apr 2003
Posty: 365
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 365
Quote
Oryginalnie wysłał jurek_killer:
[qb]trzeba wysłać maila na ten adres mailowy co jest tam w tej tabeli z promocjami, i napisz jaką promocję wybierasz[/qb]
No tak promocja promocja... ale ciekawe jak ma sie sprawa wyplat z tego buka? Bo co z tego skoro ktos dostanie bonus, dojdzie do jakiejs wiekszej kasy, ale bedzie miec klopot z wyplata? Szczegolnie w przypadku Internet1x2.com moga byc problemy, gdyz buk ten w SBR otrzymal ocene F+, co nei swiadczy o nim najlepiej. Nie mniej jednak czekam na jakies sygnaly dotyczace wyplaty z Internet1x2.com...

#51366 22/01/2004 21:09
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,886
J
Pooh-Bah
Pooh-Bah
J Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,886
Quote
Oryginalnie wysłał bojako5:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał jurek_killer:
[qb]ja czegoś w tych promocjach nie kumam, ci co dają darmo kasę to przecież można konta n razy zakładać, i nie mówcie że "palancie polaków potem banują" i inne bzdurne teksty bo ja kozystam z promocji (nie tylko no deposit ale i innych ( polecenia przyjaciela,bonusy itd.)) po kilka razy na członków rodziny i zawsze działa ( mimo ze nazwisko, adres, komp zawsze te same), kasę też wypłacają ( tylko trza na konto brata, taty, mamy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> , ale to nie problem), to ci goście to jacyś jelenie czy co <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> , a tak na marginesie nowa promocja 10$ no deposit, albo wpłacasz 1$ a dają ci 25$ ( skorzystałem z obu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ) tu [soccerax.com] macie tam w tabeli na środku wszystko opisane, fajny nawet buk i oferta nawet szeroka[/qb]
Witam.
Czy można tego 1$ wpłacic do nich ekartą ?
Czy wypołacają na ekarte ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
można wpłacić kartą, a co do wypłat to jeszcze nic nie wypłacałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#51367 22/01/2004 21:11
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,886
J
Pooh-Bah
Pooh-Bah
J Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,886
Quote
Oryginalnie wysłał groobel:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał jurek_killer:
[qb]trzeba wysłać maila na ten adres mailowy co jest tam w tej tabeli z promocjami, i napisz jaką promocję wybierasz[/qb]
No tak promocja promocja... ale ciekawe jak ma sie sprawa wyplat z tego buka? Bo co z tego skoro ktos dostanie bonus, dojdzie do jakiejs wiekszej kasy, ale bedzie miec klopot z wyplata? Szczegolnie w przypadku Internet1x2.com moga byc problemy, gdyz buk ten w SBR otrzymal ocene F+, co nei swiadczy o nim najlepiej. Nie mniej jednak czekam na jakies sygnaly dotyczace wyplaty z Internet1x2.com...[/qb]
jak coś wypłacę to powiem

#51368 22/01/2004 22:36
Dołączył: May 2003
Posty: 203
enthusiast
enthusiast
Dołączył: May 2003
Posty: 203
Niestety nie udało mi sie wpłacić tego 1 $ ekartą. Nie wiem czemu.

#51369 22/01/2004 23:18
Dołączył: Nov 2003
Posty: 21
T
stranger
stranger
T Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 21
VASQUES Chciałbym zapisać się do jkaiegoś internetowego buka. Moglibyście mi poradzić, gdzie obecnie najlepiej się zapisać? Gdzie są najkorzystniejsze promocje? Muszę mieć kartę kredytową, czy pieniądze na konto mogę dostarczyć zwyklym przelewem?
Z góry dziękuję za odpowiedzi na moje pytania.

Wczoraj założyłam konto na betandwinie. Wpłaciłam kartą kredytową 30 Euro i mam juz dopisane 30 E na koncie. Promocja trwa do 30 stycznia 2004. Chyba warto....

#51370 22/01/2004 23:51
Dołączył: Jul 2002
Posty: 264
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2002
Posty: 264
Quote
Oryginalnie wysłał blacky82:
[qb][QUOTE]
A tak pozatym to betsense.com daje 5 euro bez depozytu[/qb]
a gdzie Ty to przeczytales ze daja 5 bez depozytu?
ja widze ze jset tylko 15% bonus depozytu

#51371 22/01/2004 23:57
Dołączył: May 2001
Posty: 24,163
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,163
Likes: 9
Quote
Oryginalnie wysłał Adiasz^:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał blacky82:
[qb][QUOTE]
A tak pozatym to betsense.com daje 5 euro bez depozytu[/qb]
a gdzie Ty to przeczytales ze daja 5 bez depozytu?
ja widze ze jset tylko 15% bonus depozytu[/qb]
Z betsense dajcie se spokoj, zeby cos wyplacic z bonusa trzeba najpierw wplacic minimum 100 eur swoich. A to dzieki takiemu zakladaniu wlasnie kont na 50 osob z jednego kompa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#51372 23/01/2004 00:08
Dołączył: Jul 2002
Posty: 264
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2002
Posty: 264
Quote
Oryginalnie wysłał jurek_killer:
[qb]ja czegoś w tych promocjach nie kumam, ci co dają darmo kasę to przecież można konta n razy zakładać, i nie mówcie że "palancie polaków potem banują" i inne bzdurne teksty bo ja kozystam z promocji (nie tylko no deposit ale i innych ( polecenia przyjaciela,bonusy itd.)) po kilka razy na członków rodziny i zawsze działa ( mimo ze nazwisko, adres, komp zawsze te same), kasę też wypłacają ( tylko trza na konto brata, taty, mamy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> , ale to nie problem), to ci goście to jacyś jelenie czy co <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> , a tak na marginesie nowa promocja 10$ no deposit, albo wpłacasz 1$ a dają ci 25$ ( skorzystałem z obu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ) tu [soccerax.com] macie tam w tabeli na środku wszystko opisane, fajny nawet buk i oferta nawet szeroka[/qb]
podaj mi dokladnie linka do tych 10e za free bo ja widze tylko zalozenie konta z bonutem 1$+ 25$, a nawet tam nie mozna sie chyba zarejestrowac

#51373 23/01/2004 00:49
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594
Czy jeżeli ktos nie posiada karty visa tylko visa electron to czy moze sie zarejestrowac czy nie.I co to jest CVC2 number?

#51374 23/01/2004 00:57
Dołączył: Sep 2003
Posty: 47
D
newbie
newbie
D Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 47
Tak na marginesie to czy podawanie numeru swojej karty jest całkowicie bezpieczne?

#51375 23/01/2004 04:20
Dołączył: Sep 2003
Posty: 47
D
newbie
newbie
D Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 47
Quote
Oryginalnie wysłał Rivaldo:
[qb]Czy jeżeli ktos nie posiada karty visa tylko visa electron to czy moze sie zarejestrowac czy nie.I co to jest CVC2 number?[/qb]
"Kod CVV2/CVC2 są to trzy ostatnie cyfry umieszczone na rewersie karty płatniczej, na pasku, na którym znajduje się podpis. Weryfikacja kodu CVV2/CVC2 zapewnia większe bezpieczeństwo dokonywanych transakcji internetowych i ogranicza możliwość posługiwania się cudzymi kartami w internecie."

#51376 23/01/2004 04:38
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,886
J
Pooh-Bah
Pooh-Bah
J Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,886
pojawiło się do mnie zapytanie odnośnie numeru karty więc odpowiadam jak to obejść:
jak się rejestrujesz i wypełnisz, potwierdzisz 1 stronę ( dane osobowe), pojawia się 2 strona o karcie kredytowej wtedy kliknij sobie na jakiś link na górze np. basketball, jak się załaduje ta strona to zobacz czy jesteś zalogowany jak nie to zaloguj się używając swojego username i hasła, wyślij im maila ( tego z soccerax do admina) i napisz że chcesz 10$ z promocji bedą na koncie po jakiś 24-36 godzinach
mam nadzieje że pomogłem
pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#51377 23/01/2004 04:41
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,886
J
Pooh-Bah
Pooh-Bah
J Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,886
to jest ten mail gdzie piszemy o 10$ ( tak na wszelki wypadek jak ktoś by go nie zauważył <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> )
[email protected] lub tu [email][email protected] [/email]

#51378 23/01/2004 04:43
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,886
J
Pooh-Bah
Pooh-Bah
J Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,886
żle się wkleił <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> ale wiadomo o co chodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Strona 5 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników ($-man, rafal08, Lukasz111, alfa, burbon, latajaca_holenderka, aker, Sensei), 1,962 gości, oraz 11 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,749
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1