|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
co tam z kwali gracie inwestorzy ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 624
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2005
Posty: 624 |
mam pytanie do tych co grają w fortunie, bo ja niezbyt znam się na tych ziemniakach. Wybrałem sobie mecze, zapisałem kupon i co teraz? mam isc z numerem kuponu do punktu, zaplacic i dostane ten kupon co sobie stworzylem z tymi kursami ktore wtedy wybralem nawet jesli pozniej spadly?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,552
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,552 |
De Bakker, Brands Polansky Golubev Merwe Bolelli Goffin Hernych ako: 16,56 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609
a.k.a. "Lyon"
|
|
a.k.a. "Lyon"
Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609 |
mam pytanie do tych co grają w fortunie, bo ja niezbyt znam się na tych ziemniakach. Wybrałem sobie mecze, zapisałem kupon i co teraz? mam isc z numerem kuponu do punktu, zaplacic i dostane ten kupon co sobie stworzylem z tymi kursami ktore wtedy wybralem nawet jesli pozniej spadly? dajesz ten numerek tylko, ale kursy to na pewno nie zostają te same
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,467
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,467 |
mam pytanie do tych co grają w fortunie, bo ja niezbyt znam się na tych ziemniakach. Wybrałem sobie mecze, zapisałem kupon i co teraz? mam isc z numerem kuponu do punktu, zaplacic i dostane ten kupon co sobie stworzylem z tymi kursami ktore wtedy wybralem nawet jesli pozniej spadly? Wszystko dobrze poza tą częścią z kursami  Jasne, że liczą się kursy w momencie zawarcia prawdziwego zakładu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 624
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2005
Posty: 624 |
okej dzięki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Kursy Ci wklepią na kupon aktualne, na moment wydruku w punkcie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366 |
@2.6 na Smyczka z Jazirim  czemu taki kurs ? to przez ostatnią batalię Jazirego z Tsongą
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
@2.6 na Smyczka z Jazirim  czemu taki kurs ? to przez ostatnią batalię Jazirego z Tsongą nie wiem dziwne jeden mecz nie czyni z niego gwiazdy biore Smyczka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 511
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2011
Posty: 511 |
Witam wiecie moze czy expekt wrzuci kwali ?? Bo chyba o ile dobrze pamiatam to nie wstawial...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366 |
@2.6 na Smyczka z Jazirim  czemu taki kurs ? to przez ostatnią batalię Jazirego z Tsongą nie wiem dziwne jeden mecz nie czyni z niego gwiazdy biore Smyczka  nie no, Jaziri to nie jest jeden mecz ... przebrnął kwale do US, doszedł do 2 rundy a po drodze Rufin czy Thiemo De Bakker, a Smyczek w tym roku nie grał a końcówka roku beznadziejna
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
wiem wiem ale to nie zmienia faktu ze na moje kursy sa zawyzone na niego
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Witam wiecie moze czy expekt wrzuci kwali ?? Bo chyba o ile dobrze pamiatam to nie wstawial... Z doświadczenia. Expekt jesli juz daje kwale to tylko finałowa rundę (decydującą o awansie)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577 |
Bubka + Vasek dla mnie główny kupon 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366 |
wiem wiem ale to nie zmienia faktu ze na moje kursy sa zawyzone na niego lekko tak, na Jazirego powinno być 1,6 a na Smyczka 2,0 jak dla mnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
z kim Bubka bo jedzcze nie wszystkie pary obczailem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
@2.6 na Smyczka z Jazirim  czemu taki kurs ? to przez ostatnią batalię Jazirego z Tsongą nie wiem dziwne jeden mecz nie czyni z niego gwiazdy biore Smyczka  W takim Unibecie masz 2.95 a Ty to bierzesz po takim kursie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577 |
z kim Bubka bo jedzcze nie wszystkie pary obczailem  Z Begemannem a kurs 1.65 to mi pasuje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Rok temu ako 8,50 na luzaku z peffek a wtym roku takie losowanie ze peffki to dopiero od 2 r będą jak sie lesdzcze między sobą wystrzelają
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Taki zemlja z gargamelem by postrzelali leszczy to graja miedzy sobą
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|