Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 5 1 2 3 4 5
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,732
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,732
Originally Posted by gaucho17
Witam.Mam pytanie.Potrzebuje pozyczke wziac(8 000zł) Ale parcuje dopiero od miesiaca totez w pko bp gdzie mam konto powiedzieli ze dopiero za 2 miechy moge a pieniadze mi sa pilnie potrzebne;? Jest moze jakis inny bank w ktorym daloby sie to zalatwic??Tylko nie piszcie o providentach itp. Z gory dziekuje.PzDr

Jeśli pracujesz od miesiąca to raczej w banku nie dostaniesz nigdzie , musisz odczekać te 3 i w PKO BP na pewno dostaniesz , oni prawie każdemu przyznają , więc warto odczekać smile

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,732
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,732
Originally Posted by gaucho17
Mam pytanko.Własnie mija mi 3 miesiac pracy ( na 4 kwietnia) dzieki czemu moge ubiegac sie o pozyczke. Mam 1 317zł brutto a chciałbym 9 000 pozyczki sobie wziac.Na razie probuje w PKO BP(Maxi pozyczka- Mini rata czy cos takiego) bo tam konto mam.Jak myslicie jest szansa na taki kredyt?? zlozylem wniosek o 9 00 na 18 miesiecy.Gdzie ewentualnie mozna jeszcze probowac?? Aha jeszcze jedno. A jest mozliwosc zebym ten kredyt wzial bez wiedzy mojego pracodawcy??Pracuje u wujka i wolalbym zeby o kredycie wiedzialy tylko:Ja i Bank. PzDr

Przy zarobkach 1317 brutto , gdzie netto masz 1000 z groszem , uważam że będziesz miał problem uzyskać pożyczke na 18 miesięcy ( raczej zmień wniosek że na 5 lat ) , przy takich zarobkach kwota kredytu jest duża , więc polecałbym rozłożyć w czasie i maksymalnie zminimalizować ratę bo będą odmowy.

Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,732
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,732
Originally Posted by [a
domaitis]
Originally Posted by gaucho17
Witam.Mam pytanie.Potrzebuje pozyczke wziac(8 000zł) Ale parcuje dopiero od miesiaca totez w pko bp gdzie mam konto powiedzieli ze dopiero za 2 miechy moge a pieniadze mi sa pilnie potrzebne;? Jest moze jakis inny bank w ktorym daloby sie to zalatwic??Tylko nie piszcie o providentach itp. Z gory dziekuje.PzDr

praktycznie każdy bank daje na oswiadczenie lub zaswiadczenie o dochodach, gdzie jest pole w ktorym trzeba wpisać srednie wynagrodzenie brutto/netto z ostatnich trzech m-cy, wiec raczej ciezka sprawa

Na oświadczenie o dochodach możesz spróbować w Zachodnim WBK , PKO BP i Credit Agricole , jeśli masz czysto w BIKU to Ci udzielą , wystarczy że pracodawca Ci potwierdzi zatrudnienie i zarobki , nie będą go pytać ile pracujesz czasu , więc może warto spróbować tą drogą , koło dychy powinni Ci dać bez problemu.

Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153
Originally Posted by Vira
Originally Posted by mirasPL
końcówa roku wytrzepała mój portfel do cna.. tak że musiałem powypłacać hajs z bukmacherów i zostałem obecnie z zerowym stanem konta, a taka sytuacja mi się bardzo nie podoba...
poszukuję miejsca gdzie pożyczę ok 2000zł na króki okres,bank odpada-nie pytać dlaczego.
gdzie braliście takie pożyczki? termin spłaty max.5miesięcy,ale myśle że wcześniej się uda.
gdzie dają młodym na niski%%%?

A na końcu zostaje pożyczka na forum, oprocentowanie możesz zaproponować jakie chcesz, jak już ktoś pożyczy to oddawać i tak nie musisz, tylko potem trzeba nick zmienić laugh laugh laugh

pożyczki na forum zabronione, zreztą nie znam tu nikogo tak dobrze bym wogóle coś takiego komukolwiek zaproponował.

Czy się zastanowiłem? owszem. wszak z tego ostatnie 7miesięcy żyłem,czemu przy braku jakiejkolwiek sensownej oferty prac nie ciągnąc tego dalej..

dzięki za odp.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Nie lepiej pożyczyć u rodziny?
Zdaje sobie sprawę z tego, że nie kazdy może miec z rodziną dobre relacje, ale finansowo wyjdzie to lepiej niz w jakims providencie czy chwilowkach.

Dołączył: Feb 2011
Posty: 68
D
journeyman
journeyman
D Offline
Dołączył: Feb 2011
Posty: 68
a słyszał ktoś pożyczkach społecznościowych? np. kokos.pl ?
8k odrazu nie dostaniesz, ale jak zrobisz weryfikacje i będziesz miał dobrą historię, to na kilka tysięcy możesz liczyć, w dodatku na duzo niższy procent niż w banku, sam chętnie zainwestuje, pozdr

Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Originally Posted by destri
a słyszał ktoś pożyczkach społecznościowych? np. kokos.pl ?
8k odrazu nie dostaniesz, ale jak zrobisz weryfikacje i będziesz miał dobrą historię, to na kilka tysięcy możesz liczyć, w dodatku na duzo niższy procent niż w banku, sam chętnie zainwestuje, pozdr

koles mam nadzieje ze zartujesz. Na starcie na pewno nie dostanie pozyczki na nizszy procent niz w banku. Inwestuje na kokos i jestem w tym temacie obcykany, na dzien dzisiejszy aby dostac pozyczke na tego typu portalach bez historii oczywiscie to trzeba zaproponowac z 22 % na okres do 6 miesiecy czyli rocznie to jakies 40% a w banku spokojnie dostaniesz w przedzialu 15-18% smile

Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153
właśnie oblazłem banki i przy mojej UZ na nic lizyć nie mogę,musi być ciągłość. na Kokosie mam konto,ale to jest pilna sprawa,a często tam moje aukcje nie zapełeniały się w 1/2 i z pieniędzy lipa.

Rodzina odpada.
Swoją drogą przy pożyczkach prywatnych,jaki na oko % jest satysfakcjonujący obie strony?

Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Jesli nie masz konta to proponuje zalozyc w WBK, ja po 6 miesiach aktywnego korzystania z konta, otrzymalem propozycje kredytu do 25.000, kredytu odnawialnego 5.000 i karty 10.000, wykorzystalem kredyt 13.000 tys i po 3 miesiach otrzymalem kolejna oferte na kredyt tym razem 20.000 tys, ale oczywiscie musisz miec konto co najmniej 6 miesiecy i aktywnie korzystac z konta, tego typu oferte w tym banku nazywa sie ,, kredyt na klik ". Nie potrzebujesz zadnych dokumentow tylko oswiadczenie, ktorego i tak nie sprawdzaja, wiem po sobie smile

Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Originally Posted by mirasPL
właśnie oblazłem banki i przy mojej UZ na nic lizyć nie mogę,musi być ciągłość. na Kokosie mam konto,ale to jest pilna sprawa,a często tam moje aukcje nie zapełeniały się w 1/2 i z pieniędzy lipa.

Rodzina odpada.
Swoją drogą przy pożyczkach prywatnych,jaki na oko % jest satysfakcjonujący obie strony?

musisz miec wzorowa historie splat i z roczne doswiadczenie aby dostac na podobny % co w banku smile

Dołączył: Feb 2011
Posty: 68
D
journeyman
journeyman
D Offline
Dołączył: Feb 2011
Posty: 68
Originally Posted by simons1986
Originally Posted by destri
a słyszał ktoś pożyczkach społecznościowych? np. kokos.pl ?
8k odrazu nie dostaniesz, ale jak zrobisz weryfikacje i będziesz miał dobrą historię, to na kilka tysięcy możesz liczyć, w dodatku na duzo niższy procent niż w banku, sam chętnie zainwestuje, pozdr

koles mam nadzieje ze zartujesz. Na starcie na pewno nie dostanie pozyczki na nizszy procent niz w banku. Inwestuje na kokos i jestem w tym temacie obcykany, na dzien dzisiejszy aby dostac pozyczke na tego typu portalach bez historii oczywiscie to trzeba zaproponowac z 22 % na okres do 6 miesiecy czyli rocznie to jakies 40% a w banku spokojnie dostaniesz w przedzialu 15-18% smile

40% rocznie?? cos Ci sie kolego pomylilo, max procent na kokosie to 4x stopa lombardowa, ktora wynosi 5,5% zatem 22% w rok, z tym ze po dokonaniu weryfikacji, jesli nie widniejesz w bazach dluznikow, spokojnie mozesz liczyc na 15%, sam bralem na 12,10, i 8 procent wiec wiem co pisze

Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153
Wszystko zależy od ratingu, na początku na niski procent nie ma co liczyć,ale z biegiem czasu faktycznie można złapać taki jak kolega wyżej napisał.

Dołączył: Feb 2011
Posty: 68
D
journeyman
journeyman
D Offline
Dołączył: Feb 2011
Posty: 68
Originally Posted by mirasPL
Wszystko zależy od ratingu, na początku na niski procent nie ma co liczyć,ale z biegiem czasu faktycznie można złapać taki jak kolega wyżej napisał.

ja bralem pierwsza pozyczke na 12%, byla to kwota tysiaca zł, potem bralem chyba 3k na 8%, ale miałem wszystkie weryfikacje, co nie każdemu chce się robić i czystą historię kredytowa, a historia w samym kokosie + stali inwestorzy może się kiedys przydać

Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153
Mam wszytskie prócz Rachunków i mam problemy z otrzymaniem satysfakcjonującej mnie kwoty,mimo że posiadam 4 zielone gwiazdki. no nic będe próbował tam,może się uda.

Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,732
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,732
Originally Posted by simons1986
Jesli nie masz konta to proponuje zalozyc w WBK, ja po 6 miesiach aktywnego korzystania z konta, otrzymalem propozycje kredytu do 25.000, kredytu odnawialnego 5.000 i karty 10.000, wykorzystalem kredyt 13.000 tys i po 3 miesiach otrzymalem kolejna oferte na kredyt tym razem 20.000 tys, ale oczywiscie musisz miec konto co najmniej 6 miesiecy i aktywnie korzystac z konta, tego typu oferte w tym banku nazywa sie ,, kredyt na klik ". Nie potrzebujesz zadnych dokumentow tylko oswiadczenie, ktorego i tak nie sprawdzaja, wiem po sobie smile

U mnie na koncie to samo . Potwierdzam

Dołączył: Feb 2011
Posty: 68
D
journeyman
journeyman
D Offline
Dołączył: Feb 2011
Posty: 68
Originally Posted by mirasPL
Mam wszytskie prócz Rachunków i mam problemy z otrzymaniem satysfakcjonującej mnie kwoty,mimo że posiadam 4 zielone gwiazdki. no nic będe próbował tam,może się uda.

daj znac jakby co, moze pomoge znalezc paru inwestorow

Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Originally Posted by destri
Originally Posted by simons1986
Originally Posted by destri
a słyszał ktoś pożyczkach społecznościowych? np. kokos.pl ?
8k odrazu nie dostaniesz, ale jak zrobisz weryfikacje i będziesz miał dobrą historię, to na kilka tysięcy możesz liczyć, w dodatku na duzo niższy procent niż w banku, sam chętnie zainwestuje, pozdr

koles mam nadzieje ze zartujesz. Na starcie na pewno nie dostanie pozyczki na nizszy procent niz w banku. Inwestuje na kokos i jestem w tym temacie obcykany, na dzien dzisiejszy aby dostac pozyczke na tego typu portalach bez historii oczywiscie to trzeba zaproponowac z 22 % na okres do 6 miesiecy czyli rocznie to jakies 40% a w banku spokojnie dostaniesz w przedzialu 15-18% smile

40% rocznie?? cos Ci sie kolego pomylilo, max procent na kokosie to 4x stopa lombardowa, ktora wynosi 5,5% zatem 22% w rok, z tym ze po dokonaniu weryfikacji, jesli nie widniejesz w bazach dluznikow, spokojnie mozesz liczyc na 15%, sam bralem na 12,10, i 8 procent wiec wiem co pisze

max procent na kokosie moze wyniesc nawet kilkadziesiat procent, wystarczy ze wystawisz aukcje np. 23% i napiszesz ze zwracasz przed termiem np. za 3 dni wtedy rachunkowo wyjdzie sporo sporo powyzej 40% smile Tez wiem o czym pisze smile

Dołączył: Feb 2011
Posty: 68
D
journeyman
journeyman
D Offline
Dołączył: Feb 2011
Posty: 68
jak masz za duzo kasy to możesz spłacać i po dniu aukcje na rok, tylko jaki to ma sens smile

Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Originally Posted by destri
jak masz za duzo kasy to możesz spłacać i po dniu aukcje na rok, tylko jaki to ma sens smile

pewnie ze nie ma sensu, ale chcialem zaznaczyc ze jest sposob aby obejsc wszelkie ustawy i ze ludzie wystawiaj tego typu aukcje np. 23 % na rok ale zaznaczaja ze splaca w pol roku czyli Inwestor moze zarobic okolo 46% w rok jesli zlapie dwie takie aukcje smile

Dołączył: Feb 2011
Posty: 68
D
journeyman
journeyman
D Offline
Dołączył: Feb 2011
Posty: 68
Originally Posted by simons1986
Originally Posted by destri
jak masz za duzo kasy to możesz spłacać i po dniu aukcje na rok, tylko jaki to ma sens smile

pewnie ze nie ma sensu, ale chcialem zaznaczyc ze jest sposob aby obejsc wszelkie ustawy i ze ludzie wystawiaj tego typu aukcje np. 23 % na rok ale zaznaczaja ze splaca w pol roku czyli Inwestor moze zarobic okolo 46% w rok jesli zlapie dwie takie aukcje smile

kiedys takich aukcji wlasnie szukalem i z mojego doswiadczenia wynika ze polowa z nich ladowala w windykacji, wiec nie polecam, ogolnie malo komu mozna ufac niestety, mnie zawiedli nawet najpewniejsi pozyczkobiorcy, w ktorych aukcje wchodzilem niemal zawsze

Strona 3 z 5 1 2 3 4 5

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
15 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, rymoholik, forty, aker, rafal08, burbon, Sensei, latajaca_holenderka, Lukasz111, alfa, $-man, betowiec, kamel, bukma, 11kera11), 2,780 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,646
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1