|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,732
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,732 |
Witam.Mam pytanie.Potrzebuje pozyczke wziac(8 000zł) Ale parcuje dopiero od miesiaca totez w pko bp gdzie mam konto powiedzieli ze dopiero za 2 miechy moge a pieniadze mi sa pilnie potrzebne;? Jest moze jakis inny bank w ktorym daloby sie to zalatwic??Tylko nie piszcie o providentach itp. Z gory dziekuje.PzDr Jeśli pracujesz od miesiąca to raczej w banku nie dostaniesz nigdzie , musisz odczekać te 3 i w PKO BP na pewno dostaniesz , oni prawie każdemu przyznają , więc warto odczekać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,732
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,732 |
Mam pytanko.Własnie mija mi 3 miesiac pracy ( na 4 kwietnia) dzieki czemu moge ubiegac sie o pozyczke. Mam 1 317zł brutto a chciałbym 9 000 pozyczki sobie wziac.Na razie probuje w PKO BP(Maxi pozyczka- Mini rata czy cos takiego) bo tam konto mam.Jak myslicie jest szansa na taki kredyt?? zlozylem wniosek o 9 00 na 18 miesiecy.Gdzie ewentualnie mozna jeszcze probowac?? Aha jeszcze jedno. A jest mozliwosc zebym ten kredyt wzial bez wiedzy mojego pracodawcy??Pracuje u wujka i wolalbym zeby o kredycie wiedzialy tylko:Ja i Bank. PzDr Przy zarobkach 1317 brutto , gdzie netto masz 1000 z groszem , uważam że będziesz miał problem uzyskać pożyczke na 18 miesięcy ( raczej zmień wniosek że na 5 lat ) , przy takich zarobkach kwota kredytu jest duża , więc polecałbym rozłożyć w czasie i maksymalnie zminimalizować ratę bo będą odmowy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,732
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,732 |
domaitis] Witam.Mam pytanie.Potrzebuje pozyczke wziac(8 000zł) Ale parcuje dopiero od miesiaca totez w pko bp gdzie mam konto powiedzieli ze dopiero za 2 miechy moge a pieniadze mi sa pilnie potrzebne;? Jest moze jakis inny bank w ktorym daloby sie to zalatwic??Tylko nie piszcie o providentach itp. Z gory dziekuje.PzDr praktycznie każdy bank daje na oswiadczenie lub zaswiadczenie o dochodach, gdzie jest pole w ktorym trzeba wpisać srednie wynagrodzenie brutto/netto z ostatnich trzech m-cy, wiec raczej ciezka sprawa Na oświadczenie o dochodach możesz spróbować w Zachodnim WBK , PKO BP i Credit Agricole , jeśli masz czysto w BIKU to Ci udzielą , wystarczy że pracodawca Ci potwierdzi zatrudnienie i zarobki , nie będą go pytać ile pracujesz czasu , więc może warto spróbować tą drogą , koło dychy powinni Ci dać bez problemu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153 |
końcówa roku wytrzepała mój portfel do cna.. tak że musiałem powypłacać hajs z bukmacherów i zostałem obecnie z zerowym stanem konta, a taka sytuacja mi się bardzo nie podoba... poszukuję miejsca gdzie pożyczę ok 2000zł na króki okres,bank odpada-nie pytać dlaczego. gdzie braliście takie pożyczki? termin spłaty max.5miesięcy,ale myśle że wcześniej się uda. gdzie dają młodym na niski%%%? A na końcu zostaje pożyczka na forum, oprocentowanie możesz zaproponować jakie chcesz, jak już ktoś pożyczy to oddawać i tak nie musisz, tylko potem trzeba nick zmienić  pożyczki na forum zabronione, zreztą nie znam tu nikogo tak dobrze bym wogóle coś takiego komukolwiek zaproponował. Czy się zastanowiłem? owszem. wszak z tego ostatnie 7miesięcy żyłem,czemu przy braku jakiejkolwiek sensownej oferty prac nie ciągnąc tego dalej.. dzięki za odp.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Nie lepiej pożyczyć u rodziny? Zdaje sobie sprawę z tego, że nie kazdy może miec z rodziną dobre relacje, ale finansowo wyjdzie to lepiej niz w jakims providencie czy chwilowkach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2011
Posty: 68
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2011
Posty: 68 |
a słyszał ktoś pożyczkach społecznościowych? np. kokos.pl ? 8k odrazu nie dostaniesz, ale jak zrobisz weryfikacje i będziesz miał dobrą historię, to na kilka tysięcy możesz liczyć, w dodatku na duzo niższy procent niż w banku, sam chętnie zainwestuje, pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708 |
a słyszał ktoś pożyczkach społecznościowych? np. kokos.pl ? 8k odrazu nie dostaniesz, ale jak zrobisz weryfikacje i będziesz miał dobrą historię, to na kilka tysięcy możesz liczyć, w dodatku na duzo niższy procent niż w banku, sam chętnie zainwestuje, pozdr koles mam nadzieje ze zartujesz. Na starcie na pewno nie dostanie pozyczki na nizszy procent niz w banku. Inwestuje na kokos i jestem w tym temacie obcykany, na dzien dzisiejszy aby dostac pozyczke na tego typu portalach bez historii oczywiscie to trzeba zaproponowac z 22 % na okres do 6 miesiecy czyli rocznie to jakies 40% a w banku spokojnie dostaniesz w przedzialu 15-18% 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153 |
właśnie oblazłem banki i przy mojej UZ na nic lizyć nie mogę,musi być ciągłość. na Kokosie mam konto,ale to jest pilna sprawa,a często tam moje aukcje nie zapełeniały się w 1/2 i z pieniędzy lipa.
Rodzina odpada. Swoją drogą przy pożyczkach prywatnych,jaki na oko % jest satysfakcjonujący obie strony?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708 |
Jesli nie masz konta to proponuje zalozyc w WBK, ja po 6 miesiach aktywnego korzystania z konta, otrzymalem propozycje kredytu do 25.000, kredytu odnawialnego 5.000 i karty 10.000, wykorzystalem kredyt 13.000 tys i po 3 miesiach otrzymalem kolejna oferte na kredyt tym razem 20.000 tys, ale oczywiscie musisz miec konto co najmniej 6 miesiecy i aktywnie korzystac z konta, tego typu oferte w tym banku nazywa sie ,, kredyt na klik ". Nie potrzebujesz zadnych dokumentow tylko oswiadczenie, ktorego i tak nie sprawdzaja, wiem po sobie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708 |
właśnie oblazłem banki i przy mojej UZ na nic lizyć nie mogę,musi być ciągłość. na Kokosie mam konto,ale to jest pilna sprawa,a często tam moje aukcje nie zapełeniały się w 1/2 i z pieniędzy lipa.
Rodzina odpada. Swoją drogą przy pożyczkach prywatnych,jaki na oko % jest satysfakcjonujący obie strony? musisz miec wzorowa historie splat i z roczne doswiadczenie aby dostac na podobny % co w banku 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2011
Posty: 68
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2011
Posty: 68 |
a słyszał ktoś pożyczkach społecznościowych? np. kokos.pl ? 8k odrazu nie dostaniesz, ale jak zrobisz weryfikacje i będziesz miał dobrą historię, to na kilka tysięcy możesz liczyć, w dodatku na duzo niższy procent niż w banku, sam chętnie zainwestuje, pozdr koles mam nadzieje ze zartujesz. Na starcie na pewno nie dostanie pozyczki na nizszy procent niz w banku. Inwestuje na kokos i jestem w tym temacie obcykany, na dzien dzisiejszy aby dostac pozyczke na tego typu portalach bez historii oczywiscie to trzeba zaproponowac z 22 % na okres do 6 miesiecy czyli rocznie to jakies 40% a w banku spokojnie dostaniesz w przedzialu 15-18%  40% rocznie?? cos Ci sie kolego pomylilo, max procent na kokosie to 4x stopa lombardowa, ktora wynosi 5,5% zatem 22% w rok, z tym ze po dokonaniu weryfikacji, jesli nie widniejesz w bazach dluznikow, spokojnie mozesz liczyc na 15%, sam bralem na 12,10, i 8 procent wiec wiem co pisze
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153 |
Wszystko zależy od ratingu, na początku na niski procent nie ma co liczyć,ale z biegiem czasu faktycznie można złapać taki jak kolega wyżej napisał.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2011
Posty: 68
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2011
Posty: 68 |
Wszystko zależy od ratingu, na początku na niski procent nie ma co liczyć,ale z biegiem czasu faktycznie można złapać taki jak kolega wyżej napisał. ja bralem pierwsza pozyczke na 12%, byla to kwota tysiaca zł, potem bralem chyba 3k na 8%, ale miałem wszystkie weryfikacje, co nie każdemu chce się robić i czystą historię kredytowa, a historia w samym kokosie + stali inwestorzy może się kiedys przydać
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153 |
Mam wszytskie prócz Rachunków i mam problemy z otrzymaniem satysfakcjonującej mnie kwoty,mimo że posiadam 4 zielone gwiazdki. no nic będe próbował tam,może się uda.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,732
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,732 |
Jesli nie masz konta to proponuje zalozyc w WBK, ja po 6 miesiach aktywnego korzystania z konta, otrzymalem propozycje kredytu do 25.000, kredytu odnawialnego 5.000 i karty 10.000, wykorzystalem kredyt 13.000 tys i po 3 miesiach otrzymalem kolejna oferte na kredyt tym razem 20.000 tys, ale oczywiscie musisz miec konto co najmniej 6 miesiecy i aktywnie korzystac z konta, tego typu oferte w tym banku nazywa sie ,, kredyt na klik ". Nie potrzebujesz zadnych dokumentow tylko oswiadczenie, ktorego i tak nie sprawdzaja, wiem po sobie  U mnie na koncie to samo . Potwierdzam
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2011
Posty: 68
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2011
Posty: 68 |
Mam wszytskie prócz Rachunków i mam problemy z otrzymaniem satysfakcjonującej mnie kwoty,mimo że posiadam 4 zielone gwiazdki. no nic będe próbował tam,może się uda. daj znac jakby co, moze pomoge znalezc paru inwestorow
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708 |
a słyszał ktoś pożyczkach społecznościowych? np. kokos.pl ? 8k odrazu nie dostaniesz, ale jak zrobisz weryfikacje i będziesz miał dobrą historię, to na kilka tysięcy możesz liczyć, w dodatku na duzo niższy procent niż w banku, sam chętnie zainwestuje, pozdr koles mam nadzieje ze zartujesz. Na starcie na pewno nie dostanie pozyczki na nizszy procent niz w banku. Inwestuje na kokos i jestem w tym temacie obcykany, na dzien dzisiejszy aby dostac pozyczke na tego typu portalach bez historii oczywiscie to trzeba zaproponowac z 22 % na okres do 6 miesiecy czyli rocznie to jakies 40% a w banku spokojnie dostaniesz w przedzialu 15-18%  40% rocznie?? cos Ci sie kolego pomylilo, max procent na kokosie to 4x stopa lombardowa, ktora wynosi 5,5% zatem 22% w rok, z tym ze po dokonaniu weryfikacji, jesli nie widniejesz w bazach dluznikow, spokojnie mozesz liczyc na 15%, sam bralem na 12,10, i 8 procent wiec wiem co pisze max procent na kokosie moze wyniesc nawet kilkadziesiat procent, wystarczy ze wystawisz aukcje np. 23% i napiszesz ze zwracasz przed termiem np. za 3 dni wtedy rachunkowo wyjdzie sporo sporo powyzej 40%  Tez wiem o czym pisze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2011
Posty: 68
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2011
Posty: 68 |
jak masz za duzo kasy to możesz spłacać i po dniu aukcje na rok, tylko jaki to ma sens 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708 |
jak masz za duzo kasy to możesz spłacać i po dniu aukcje na rok, tylko jaki to ma sens  pewnie ze nie ma sensu, ale chcialem zaznaczyc ze jest sposob aby obejsc wszelkie ustawy i ze ludzie wystawiaj tego typu aukcje np. 23 % na rok ale zaznaczaja ze splaca w pol roku czyli Inwestor moze zarobic okolo 46% w rok jesli zlapie dwie takie aukcje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2011
Posty: 68
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2011
Posty: 68 |
jak masz za duzo kasy to możesz spłacać i po dniu aukcje na rok, tylko jaki to ma sens  pewnie ze nie ma sensu, ale chcialem zaznaczyc ze jest sposob aby obejsc wszelkie ustawy i ze ludzie wystawiaj tego typu aukcje np. 23 % na rok ale zaznaczaja ze splaca w pol roku czyli Inwestor moze zarobic okolo 46% w rok jesli zlapie dwie takie aukcje  kiedys takich aukcji wlasnie szukalem i z mojego doswiadczenia wynika ze polowa z nich ladowala w windykacji, wiec nie polecam, ogolnie malo komu mozna ufac niestety, mnie zawiedli nawet najpewniejsi pozyczkobiorcy, w ktorych aukcje wchodzilem niemal zawsze
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|