|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934 |
Tam nie ma sterowników do Windows 7 \ Ja już ściągnąłem dal windows 7 sterownik 5.08 tylko teraz co zrobić jak włączę Formule 1 by grać na kierownicy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934 |
Ok już mam wszystko działa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Witam. Czy jest może na forum jakaś fachura w dziedzinie kodeksu pracy? Jeśli tak to proszę o kontakt na priv 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374 |
ma ktos jakis kontakt z Pierniczkiem, tym ktory tak rozprawial na temat podrywania? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 854
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2009
Posty: 854 |
proste pytanie  jak w wordzie ustawic tekst calego dokumentu na polski i angielski, tak zeby mi zrobil korekte dla obu tych jezykow ? z gory dzieki za pomoc  
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 235
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2010
Posty: 235 |
Korzystał ktoś z Szanownych Forumowiczów z oferty Groupona na podróże, ewentualnie jakieś dwu-trzydniowe wypady do hotelu w Krakowie, Wawie, czy Pradze? Interesuje mnie, czy wszystko się zgadza, czy ludzie są w takim hotelu traktowani normalnie, czy z powodu Groupona jako klienci "drugiej", albo i niższej kategorii? Pozdro 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
Tak korzystał, ale nie z 2- ,3- tygodniowego a z weekendowego (albo to 4 dniowy pobyt był?).
Sprzedaż na Grouponie była w marzec/kwiecień, a podróż do wyboru (wybór padł na koniec lipca). Zniżka wynosiła bodajże 55% od normalnej.
Pobyt w Pradze, hotel 4gwiazdkowy! Wspomnienia bezcenne i apetyt na jeszcze - nie ja a osoby z rodziny jechały, były zachwycone, nie tylko miastem, a hotelem! Nic nie mówiły, żeby ktoś z hotelu traktował ich inaczej, wszystko się zgadzało! 100%
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
sorry uho, źle przeczytałem Twój post. Przeczytałem, że piszesz o tygodniach, a masz dniowe  Więc tak, korzystano i 100% zadowolenia!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367 |
szukam ciekawe sklepu z t-shirtami. kiedys ktoś podawał coś takiego ale niestety zapodziało sie,.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 235
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2010
Posty: 235 |
@Ojro właśnie o takie wypady chodzi mi najbardziej... Ma to być jako prezent, więc wolałbym, żeby wszystko było w porządku  Jeszcze raz dzięki...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
Stosowal ktos domowe kuracje wybielania zebow ? Chodzi mi o te rozne pasty, zele, swiatlo UV itp itd. Opinie i sugestie mile widziane 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049 |
Może ktoś pracuje akurat w tej branży - potrzebuje kontaktu do firmy, która zajmuje się całkowitą obsługą importu z krajów dalekiego wschodu. Chciałbym rozpocząć współpracę z jednym z daleko wschodnich producentów ale chciałbym uzyskać informację na temat kosztów transportu, ubezpieczenia, podatków, akcyzy czy też cła. Ktoś? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
Mogą być Chiny ? Mojej koleżanki chłopak się takimi cudami zajmuje, powiedz co dokładnie chcesz, a ja się go zapytam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829 |
Mam problem z wyświetlaczem w laptopie... Kiedyś wylałem troche wody na klawiature i od tej pory czasami na wyswietlaczu pojawia mi sie taka pionowa kreska. Jak poruszam matryca to po pewnym czasie znika ;x screen http://www.bankfotek.pl/view/1161326 (robilem na szybko komorka) Ktos wie gdzie moze byc problem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 1,211
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2008
Posty: 1,211 |
witam - szukam kogos z kontem w PkoSa...jak cos prosze o kontakt na priv
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 1,211
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2008
Posty: 1,211 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Panowie i panie. Ja z takim pytaniem  Czy ktoś z Was, kto zajmuje się robieniem stron internetowych byłby na tyle dobrym człowiekiem, że zrobiłby stronę stowarzyszenia charytatywnego za darmo?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,344
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,344 |
a co to za towarzystwo i jak mialaby ta strona wygladac, ja ją widzisz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
proste pytanie  jak w wordzie ustawic tekst calego dokumentu na polski i angielski, tak zeby mi zrobil korekte dla obu tych jezykow ? z gory dzieki za pomoc   Zaznaczasz cały tekst i sprawdzasz pisownię. Potem sprawdzasz drugim językiem...
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|