Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 15 1 2 5 6 7 8 9 14 15
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Originally Posted by M@rcin
Ljubicic- Lacko @1,8 na Ljube tongue jak to widzicie?

Do tego Dimitrov, Tomic, Muller set, de Schepper set, Rochus, Stakhovsky.

Za wcześnie startuje ten turniej o kilka tygodni wink
Czemu za wcześnie ?

Ljubicic to zagadka, a Lacko w dobrym stylu przeszedł kwale i moim zdaniem tu kursy są odpowiednie, bo dla mnie to mecz 50/50

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
jak tam wsze tamy ? grin


Dołączył: Mar 2004
Posty: 1,227
J
veteran
veteran
J Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 1,227
ja tan ma dzis montanes,wawrinka,lopez,dimitrov,Anderson boks

panie Peng,Benesova,Halep,Penetta,Barthel

Dołączył: Mar 2004
Posty: 1,227
J
veteran
veteran
J Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 1,227
jeszcze bet dnia to Verdasco boks

Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Originally Posted by mlody_wilk
Federer(-9.5), Ward, Goerges, Rogowska, Baltacha, Bagiety over 35, Montanes wygląda ciekawie tongue

zalezy czy Fedowi bedzie sie spieszylo wink

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Widziałem Baltachę przed turniejem i jest bardzo słabej formie fizycznej, a sam jej tenis...powiem tylko, że nigdy nie ceniłem wysoko Brytyjki, dla mnie Gacon to value.

H2H, którym się nigdy nie kieruje, ale zawsze jako argument dobrze wygląda to 2-0 dla Francuzki wink

Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Wariat AO

Jelena Jankovic wygra AO
Novak Djokovic wygra AO
Paula Ormaechea - Simona Halep 2:0

843.75


Dołączył: Nov 2011
Posty: 20
W
stranger
stranger
W Offline
Dołączył: Nov 2011
Posty: 20
Witam. Ostatni dzien kwalifikacji to 5/8 i lekki plus.
Na poczatek:
Kubot over 36,5
Javanowski -3,5
Mattek-Sands +6,5
Lepczenko +5,5
Rus
Davydenko -5,5

Sugestie?

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,718
K
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,718
nielsen smile

anderson wycofal sie z brisbane i w auckland dostal szybkie 2:0 od mannarino. cos tam z kolankiem u niego nie tak. tu jestem najblizej zagrania "dwojki"

lacko smile

niestety kursy szybko spadly. chociaz moze sie jeszcze skusze na slowaka po >2.1 w pinbecie. ljuba wogole mial nie przyleciec. urodzilo mu sie dziecko. na MTF pisza ze lacko w dobrej formie. pamietam ich jedyny pojedynek z zagrzeba. lacko z nim gral jak rowny z rownym.

takie luzne przemyslenia. w sumie to jeszcze nic nie zagralem.

Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Originally Posted by adingh
Originally Posted by M@rcin
Ljubicic- Lacko @1,8 na Ljube tongue jak to widzicie?

Do tego Dimitrov, Tomic, Muller set, de Schepper set, Rochus, Stakhovsky.

Za wcześnie startuje ten turniej o kilka tygodni wink
Czemu za wcześnie ?

Ljubicic to zagadka, a Lacko w dobrym stylu przeszedł kwale i moim zdaniem tu kursy są odpowiednie, bo dla mnie to mecz 50/50
Bo forma większości zawodników to zagadka.

Biore grubo Ljubicicia boks

Tomic i Dimitrov jeszcze. Z dogów oczywiście Kubot boks U pan trudno coś rozsądnego znaleźć...

Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
wszyscy biorą Tomica grubo,
młody kangur owszem robił furorę w zeszłym roku w Australii,
ale Verdasco również tutaj się dobrze gra,
faworyzowanie młodzika...bez sensu
na pewno pójdzie Dasco za średnią stawkę

Dołączył: Nov 2011
Posty: 20
W
stranger
stranger
W Offline
Dołączył: Nov 2011
Posty: 20
Witam. Nie wiem skad taki niski kurs na Tomica? Chyba buki biora pod uwage jego trzy ostatnie zwyciestwa w Kooyong. Dla mnie no bet.

Dołączył: Nov 2011
Posty: 20
W
stranger
stranger
W Offline
Dołączył: Nov 2011
Posty: 20
Witam.
Druga czesc typow na dzisiejsza noc.
Fish over 35,5
Paire -6,5
Dimitrow -3,5
Melzer -3,5
Cetkowska
Berdych under 27,5
Laura Pous Tio +7,5

Sugestie?

Dołączył: Jan 2010
Posty: 1,052
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Jan 2010
Posty: 1,052
Pan z mojego avatara wygra wink

Dołączył: Nov 2011
Posty: 20
W
stranger
stranger
W Offline
Dołączył: Nov 2011
Posty: 20
Witam.
Trzecia i ostatnia czesc typow.
Nadal under 27,5
Nalbadian -2,5
Robson +5,5
Rochus -4,5
Martic -2,5
Keothavong +4,5

Sugestie?

Wszystkie propozycje grane jako single. Powodzenia.

Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609
G
a.k.a. "Lyon"
a.k.a. "Lyon"
G Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609
Almagro, Muller +6.5, Ivo +3.5, Wawrinka over 3.5 seta, Berlocq, Serra, Lacko over 3.5 seta, Tomic -3.5, Ksenia Pervak +6.5, Flavia boks boks boks

Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175
Kavcic+Brelock boks

singiel Foretz boks

Dołączył: Sep 2010
Posty: 250
farsa
farsa
Dołączył: Sep 2010
Posty: 250
jak widzicie Kohlschreibera z Monaco ? widziałem mecze Phillipa i wygladal spoko, Monaco ma jakies sukcesy na twardej ?

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by M@rcin
Originally Posted by adingh
Originally Posted by M@rcin
Ljubicic- Lacko @1,8 na Ljube tongue jak to widzicie?

Do tego Dimitrov, Tomic, Muller set, de Schepper set, Rochus, Stakhovsky.

Za wcześnie startuje ten turniej o kilka tygodni wink
Czemu za wcześnie ?

Ljubicic to zagadka, a Lacko w dobrym stylu przeszedł kwale i moim zdaniem tu kursy są odpowiednie, bo dla mnie to mecz 50/50
Bo forma większości zawodników to zagadka.

Biore grubo Ljubicicia boks

Tomic i Dimitrov jeszcze. Z dogów oczywiście Kubot boks U pan trudno coś rozsądnego znaleźć...

porownujesz ljube do jakiegos typa co pogrywa w czelkach? mecz 50/50 hehe ljuba 33lata na karku i pewnie juz u schylku kariery ale takiego placka to pojedzie, zeszly sezon nie byl zly w wykonaniu chorwata mimo wieku nie zapomina jak sie gra w tenisa, leci rowniez grubo ljuba+nalba

Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609
G
a.k.a. "Lyon"
a.k.a. "Lyon"
G Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609
Tronk dobra rada dla Ciebie, nie masz pojęcia - nic pisz NIC

Strona 7 z 15 1 2 5 6 7 8 9 14 15

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, rafal08, burbon, betowiec, Lukasz111), 2,842 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,873
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1