|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577 |
Ljubicic- Lacko @1,8 na Ljube  jak to widzicie? Do tego Dimitrov, Tomic, Muller set, de Schepper set, Rochus, Stakhovsky. Za wcześnie startuje ten turniej o kilka tygodni  Czemu za wcześnie ? Ljubicic to zagadka, a Lacko w dobrym stylu przeszedł kwale i moim zdaniem tu kursy są odpowiednie, bo dla mnie to mecz 50/50
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
|
|
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991 |
jak tam wsze tamy ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 1,227
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2004
Posty: 1,227 |
ja tan ma dzis montanes,wawrinka,lopez,dimitrov,Anderson  panie Peng,Benesova,Halep,Penetta,Barthel
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 1,227
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2004
Posty: 1,227 |
jeszcze bet dnia to Verdasco 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704 |
Federer(-9.5), Ward, Goerges, Rogowska, Baltacha, Bagiety over 35, Montanes wygląda ciekawie  zalezy czy Fedowi bedzie sie spieszylo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Widziałem Baltachę przed turniejem i jest bardzo słabej formie fizycznej, a sam jej tenis...powiem tylko, że nigdy nie ceniłem wysoko Brytyjki, dla mnie Gacon to value. H2H, którym się nigdy nie kieruje, ale zawsze jako argument dobrze wygląda to 2-0 dla Francuzki 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
|
|
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991 |
Wariat AO
Jelena Jankovic wygra AO Novak Djokovic wygra AO Paula Ormaechea - Simona Halep 2:0
843.75
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2011
Posty: 20
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Nov 2011
Posty: 20 |
Witam. Ostatni dzien kwalifikacji to 5/8 i lekki plus. Na poczatek: Kubot over 36,5 Javanowski -3,5 Mattek-Sands +6,5 Lepczenko +5,5 Rus Davydenko -5,5
Sugestie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,718
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,718 |
nielsen  anderson wycofal sie z brisbane i w auckland dostal szybkie 2:0 od mannarino. cos tam z kolankiem u niego nie tak. tu jestem najblizej zagrania "dwojki" lacko  niestety kursy szybko spadly. chociaz moze sie jeszcze skusze na slowaka po >2.1 w pinbecie. ljuba wogole mial nie przyleciec. urodzilo mu sie dziecko. na MTF pisza ze lacko w dobrej formie. pamietam ich jedyny pojedynek z zagrzeba. lacko z nim gral jak rowny z rownym. takie luzne przemyslenia. w sumie to jeszcze nic nie zagralem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541 |
Ljubicic- Lacko @1,8 na Ljube  jak to widzicie? Do tego Dimitrov, Tomic, Muller set, de Schepper set, Rochus, Stakhovsky. Za wcześnie startuje ten turniej o kilka tygodni  Czemu za wcześnie ? Ljubicic to zagadka, a Lacko w dobrym stylu przeszedł kwale i moim zdaniem tu kursy są odpowiednie, bo dla mnie to mecz 50/50 Bo forma większości zawodników to zagadka. Biore grubo Ljubicicia  Tomic i Dimitrov jeszcze. Z dogów oczywiście Kubot  U pan trudno coś rozsądnego znaleźć...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
|
|
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634 |
wszyscy biorą Tomica grubo, młody kangur owszem robił furorę w zeszłym roku w Australii, ale Verdasco również tutaj się dobrze gra, faworyzowanie młodzika...bez sensu na pewno pójdzie Dasco za średnią stawkę
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2011
Posty: 20
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Nov 2011
Posty: 20 |
Witam. Nie wiem skad taki niski kurs na Tomica? Chyba buki biora pod uwage jego trzy ostatnie zwyciestwa w Kooyong. Dla mnie no bet.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2011
Posty: 20
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Nov 2011
Posty: 20 |
Witam. Druga czesc typow na dzisiejsza noc. Fish over 35,5 Paire -6,5 Dimitrow -3,5 Melzer -3,5 Cetkowska Berdych under 27,5 Laura Pous Tio +7,5
Sugestie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 1,052
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2010
Posty: 1,052 |
Pan z mojego avatara wygra 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2011
Posty: 20
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Nov 2011
Posty: 20 |
Witam. Trzecia i ostatnia czesc typow. Nadal under 27,5 Nalbadian -2,5 Robson +5,5 Rochus -4,5 Martic -2,5 Keothavong +4,5
Sugestie?
Wszystkie propozycje grane jako single. Powodzenia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609
a.k.a. "Lyon"
|
|
a.k.a. "Lyon"
Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175 |
Kavcic+Brelock  singiel Foretz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 250
farsa
|
|
farsa
Dołączył: Sep 2010
Posty: 250 |
jak widzicie Kohlschreibera z Monaco ? widziałem mecze Phillipa i wygladal spoko, Monaco ma jakies sukcesy na twardej ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Ljubicic- Lacko @1,8 na Ljube  jak to widzicie? Do tego Dimitrov, Tomic, Muller set, de Schepper set, Rochus, Stakhovsky. Za wcześnie startuje ten turniej o kilka tygodni  Czemu za wcześnie ? Ljubicic to zagadka, a Lacko w dobrym stylu przeszedł kwale i moim zdaniem tu kursy są odpowiednie, bo dla mnie to mecz 50/50 Bo forma większości zawodników to zagadka. Biore grubo Ljubicicia  Tomic i Dimitrov jeszcze. Z dogów oczywiście Kubot  U pan trudno coś rozsądnego znaleźć... porownujesz ljube do jakiegos typa co pogrywa w czelkach? mecz 50/50 hehe ljuba 33lata na karku i pewnie juz u schylku kariery ale takiego placka to pojedzie, zeszly sezon nie byl zly w wykonaniu chorwata mimo wieku nie zapomina jak sie gra w tenisa, leci rowniez grubo ljuba+nalba
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609
a.k.a. "Lyon"
|
|
a.k.a. "Lyon"
Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609 |
Tronk dobra rada dla Ciebie, nie masz pojęcia - nic pisz NIC
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|