|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175 |
Tronk dobra rada dla Ciebie, nie masz pojęcia - nic pisz NIC Otóż to 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
baltacha date Koli fajka tomic wickmayer
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 2,213
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2007
Posty: 2,213 |
niezłą patelnię będą mieli w Melbourne, dziś 31, jutro 34 w cieniu
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153 |
czyli na niekorzyść dziadków,tymbardziej Lacko wygląda soczyście, w dublu pogodowym z Kudlą.  dobrze myślę?;)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,401
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,401 |
Dimitrov 1.50 Barthel 1.22  Almagro 1.28 Falla - Fognini over 3.5 seta 1.61 Te dwa duble grubiej dzisiaj i tyle... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609
a.k.a. "Lyon"
|
|
a.k.a. "Lyon"
Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609 |
przecież Dimitrov będzie miał gacie pełne, granie go po 1.5 to szaleństwo
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 1,227
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2004
Posty: 1,227 |
wawrinka,stakhowsy,anderson,dolgopolov,nadal,federer,azarenka,hantuchova,schiavoe,penetta 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153 |
też tak uważam, tymardziej ten krecz niedawny to pokazuje. Chardy 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
wawrinka,stakhowsy,anderson,dolgopolov,nadal,federer,azarenka,hantuchova,schiavoe,penetta  wbrew pozorom ... ciezkie mecze a kursy sa wrecz smieszne ... zycze dobrze ale watpie by to wszystko weszlo
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
Erakovic nikt nie laduje ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153 |
Pavlovic tutaj szarżuje. po takiej mizerii kursowej,nie ruszam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830 |
wawrinka,stakhowsy,anderson,dolgopolov,nadal,federer,azarenka,hantuchova,schiavoe,penetta  Kevin i Wiewiur dzisiaj out 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830 |
wawrinka,stakhowsy,anderson,dolgopolov,nadal,federer,azarenka,hantuchova,schiavoe,penetta  Kevin i Wiewiur dzisiaj out  wiewiór* afalnabeto 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175 |
wawrinka,stakhowsy,anderson,dolgopolov,nadal,federer,azarenka,hantuchova,schiavoe,penetta  Kevin i Wiewiur dzisiaj out  wiewiór* afalnabeto   chyba sie nie przelogowales  hehehe
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
Pavlovic tutaj szarżuje. po takiej mizerii kursowej,nie ruszam. ogladalem jej mecz z Kerber i calkiem fajnie grala 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830 |
wawrinka,stakhowsy,anderson,dolgopolov,nadal,federer,azarenka,hantuchova,schiavoe,penetta  Kevin i Wiewiur dzisiaj out  wiewiór* afalnabeto   chyba sie nie przelogowales  hehehe nie sam siebie wyśmiałem  nie mam 2 kont
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
Ljubicic- Lacko @1,8 na Ljube  jak to widzicie? Do tego Dimitrov, Tomic, Muller set, de Schepper set, Rochus, Stakhovsky. Za wcześnie startuje ten turniej o kilka tygodni  Czemu za wcześnie ? Ljubicic to zagadka, a Lacko w dobrym stylu przeszedł kwale i moim zdaniem tu kursy są odpowiednie, bo dla mnie to mecz 50/50 Bo forma większości zawodników to zagadka. Biore grubo Ljubicicia  Tomic i Dimitrov jeszcze. Z dogów oczywiście Kubot  U pan trudno coś rozsądnego znaleźć... porownujesz ljube do jakiegos typa co pogrywa w czelkach? mecz 50/50 hehe ljuba 33lata na karku i pewnie juz u schylku kariery ale takiego placka to pojedzie, zeszly sezon nie byl zly w wykonaniu chorwata mimo wieku nie zapomina jak sie gra w tenisa, leci rowniez grubo ljuba+nalba Kiedy Ljuba grał ostatni mecz? Skoro urodziło mu sie dziecko to na pewno ostro trenował. Lacko widać w formie, kwali przeszedł gładko i przed wszystkim jest w grze a Ljuba dopiero startuje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830 |
a właśnie kiedy mu sie urodziło dziecko ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
wawrinka,stakhowsy,anderson,dolgopolov,nadal,federer,azarenka,hantuchova,schiavoe,penetta  Kevin i Wiewiur dzisiaj out  wiewiór* afalnabeto  na pewno dobrze napisałeś ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,718
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,718 |
wrecz przeciwnie. ljuba zrobil sobie 8 tygodniowy fajrant
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|