|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
ok, jednak dzis poluzuje, drugi leciutki dubel
canadiens/over w vancouver @5.66
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred 
|
|
shaken not stirred 
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769 |
Starks się obudził  Dobrze mu zablokowali  w wolne miejsce "każdy" potrafi wbiec. Niemniej brawa dla linii off GB, Bulaga tam ładnie poprowadził.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 3,178
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2010
Posty: 3,178 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
znowu ward dal dupska, straszna firana
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
carola juz prawie 30 strzalow, jeszcze nie powiedzieli ost slowa  caps po 4-2 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred 
|
|
shaken not stirred 
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769 |
eh te biegi Roga. chyba 4-ty pierwszy down już dziś tak zrobił.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
Lepsi byli w finale i tyle. Proszę Cię ... Oprócz tego tilta kilka podań, których nie zagrałby żaden przyzwoity Qg, a temu ogórkowi się UDAŁO. Ot całe "przyzwoite" drajwy NYG. NE nie byli sobą, ale NYG wg mnie UDAŁO się. Ale oczywiście to tylko moja subiektywna ocena ... Hehe, dobre. NE nie byli sobą, bo im NYG nie pozwolili. Przez cały mecz presja na Brady'm. Aż poszukałem tematu z tamtego roku. Post by osin: No i teraz Belichickowi wyszło niechęć do długich FG. W 3 kwarcie Pats mieli 4 down i piłkę na 31 jardzie NYG. Gdyby wtedy zamiast bawić się w normalną zagrywkę Belichick zdecydował się na FG, mecz mógłby potoczyć się zgoła inaczej. Co nie zmienia faktu, że Giants zasłużyli na to zwycięstwo. Głównie dzięki doskonałej defensywie (no i słabej grze blokujących Pats). Zresztą jak Patriots mogli wygrać, skoro poziom prezentowali w ofensywie w zasadzie tylko Welker i Faulk (no, Moss też zagrał przyzwoicie). Jazda Giants 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621 |
Lepsi byli w finale i tyle. Proszę Cię ... Oprócz tego tilta kilka podań, których nie zagrałby żaden przyzwoity Qg, a temu ogórkowi się UDAŁO. Ot całe "przyzwoite" drajwy NYG. NE nie byli sobą, ale NYG wg mnie UDAŁO się. Ale oczywiście to tylko moja subiektywna ocena ... Hehe, dobre. NE nie byli sobą, bo im NYG nie pozwolili. Przez cały mecz presja na Brady'm.Hehe, dobre. Gówno z takiej presji, gdy nie wchodzą WSZYSTKIE fuksy. A im tego dnia weszły WSZYSTKIE.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
ale carola dociska, duzo blizej bramki na 2-2 niz 3-1
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932 |
teraz kazda akcja moze byc kluczowa a ta byla jedna z nich GIANTS 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
Hahaha strata Packs. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932 |
gleba Rodz i turnover on downs  >>>>>>>>>>>>>>>
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred 
|
|
shaken not stirred 
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769 |
s-a-c-k. obrona Giants niczym w SuperBowl z Pats 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Oglądam sobie GS z Detroit i jestem zatrwożony, 36 strat w połowie, zawodnicy co chwilę czołgają się po parkiecie, ot jak spadł poziom tych "słabszych" ekip.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,631
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,631 |
Oglądam sobie GS z Detroit i jestem zatrwożony, 36 strat w połowie, zawodnicy co chwilę czołgają się po parkiecie, ot jak spadł poziom tych "słabszych" ekip. 100% racji, jednak zastanawiam się jakim cudem GS wygrało z Chicago i Miami, nie potrafię sobie tego wyobrazić patrząc na ten dzisiejszy mecz.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
Caps gra jak wczoraj Detroit, żeby znów sie nie zemściło
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153 |
w GSW Curry robi mase roboty,ale czy wtedy gral nie pamietam. narazie wyglada to jak na NBA bardzo mizernie,zobaczymy jak po przerwie.. GSW 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621 |
s-a-c-k. obrona Giants niczym w SuperBowl z Pats  100% zgoda - robią co do nich nalezy, nic specjalnego. Bo jeżeli nie oglądasz meczu wybiórczo, to na pewno zauważyłeś chyba, że resajwerzy GB pograli chyba grubo NYG  - nie łapią takich piłek, że ... Pogdybać dobra rzecz, ale przy 30-40 % dyspozycji tychże resajwerów wynik byłby conajmniej odwrotny i to bez fajerwerków typu TD Gigantów z 1 połowy.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|