|
|
Dołączył: Dec 2011
Posty: 576
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2011
Posty: 576 |
no to Verdi-Tomic czekam na pierwszy dobry mecz na AO 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621 |
Ma ktoś w podglądzie kiedy zacznie Tomek Berdych?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483 |
oj 50zł jest nie ma co narzekac jak głowne bety wejda to sie tym nie przejme  no tak ale 300zl przeszlo obok nosa prowadzac 5-1 trzeba bylo kontrowac  @19  po meczu kazdy madry , ciekawe kto z Was rzucilby na stol pieniadz na Mattek gdy wydawalo sie ,ze juz pozamiatane a kontre juz mial tyle ,ze przed tb zagrana
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569 |
Rus zabrałaś mi lato  hehehehehehe co w tym smiesznego?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830 |
oj 50zł jest nie ma co narzekac jak głowne bety wejda to sie tym nie przejme  no tak ale 300zl przeszlo obok nosa prowadzac 5-1 trzeba bylo kontrowac  @19  po meczu kazdy madry , ciekawe kto z Was rzucilby na stol pieniadz na Mattek gdy wydawalo sie ,ze juz pozamiatane a kontre juz mial tyle ,ze przed tb zagrana ta jak by człowiek wiedział to na taki mecz pożyczki i all on w odpowiednim momencie i buk z torbami hehe
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695 |
oj 50zł jest nie ma co narzekac jak głowne bety wejda to sie tym nie przejme  no tak ale 300zl przeszlo obok nosa prowadzac 5-1 trzeba bylo kontrowac  @19  po meczu kazdy madry , ciekawe kto z Was rzucilby na stol pieniadz na Mattek gdy wydawalo sie ,ze juz pozamiatane a kontre juz mial tyle ,ze przed tb zagrana ju nie takie ludzie kontry puszczali i wchodzilo. Chociazby w zeszlym roku jak almagro z kubotem grali w 5 secie kurs na kubota bylo @101 i duzo go pobralo
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989 |
oj 50zł jest nie ma co narzekac jak głowne bety wejda to sie tym nie przejme  no tak ale 300zl przeszlo obok nosa prowadzac 5-1 trzeba bylo kontrowac  @19  po meczu kazdy madry , ciekawe kto z Was rzucilby na stol pieniadz na Mattek gdy wydawalo sie ,ze juz pozamiatane a kontre juz mial tyle ,ze przed tb zagrana ja zawsze tak kontruje zeby zysk byl po rowno, dziwne?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830 |
Rus zabrałaś mi lato  hehehehehehe co w tym smiesznego? no jak to co zabrała mu lato sam OuLuBack sie z tego smieje pewnie wagon nie dojedzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569 |
Rus zabrałaś mi lato  hehehehehehe co w tym smiesznego? no jak to co zabrała mu lato sam OuLuBack sie z tego smieje pewnie wagon nie dojedzie  no to trzeba wspolczuc mu
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830 |
oj panowie ja przy wyniku 5-1 właczyłem na becie łukiego a pózniej juz nie było co stawiac bo kurs miałem wiekszy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366 |
nie idzie najlepiej
ale potrzebne jest
Tomic Kavcic Kavcic 2 set w meczu Kavcica over 3,5 seta w meczu Kavcica tiebreak Mannarino +8,5 gema Montanes over 3,5 seta
to na ten moment, bo tiebreaka w meczu Andersona już na pewno nie będzie, Nielsen to dramat
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2011
Posty: 576
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2011
Posty: 576 |
no to Isia bbędzie miała mały maratonik w południowe australijskie słoneczko 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2011
Posty: 225
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2011
Posty: 225 |
złamała, teraz dała się złamać... ehhh ciężkostrawny ten meczyk...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 244
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2006
Posty: 244 |
mogła by se krzyknąć ze 2 razy a nie chodzi jak takie zombie po każdym punkcie :?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569 |
złamała, teraz dała się złamać... ehhh ciężkostrawny ten meczyk... taki kobiecy... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2011
Posty: 225
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2011
Posty: 225 |
ona ogolnie dziś nie jest sobą
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452 |
złamała, teraz dała się złamać... ehhh ciężkostrawny ten meczyk... Przecież to nie pierwszy raz jak Isia tak właśnie rozpoczyna seta. To u niej normalka 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704 |
Aga 1 winners 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366 |
cieniuteńki ten Ward jednak Cetkovska 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,605
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,605 |
rus  *1-0 1-6 jest zerem
|
|
|
Link skopiowany do schowka