Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 21 1 2 5 6 7 8 9 20 21
#514990 25/02/2006 10:28
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Ja nie moge zalogowac sie do bet24 z przegladarki IE ale na szczescie mam mozille firefox ktora dziala bez zarzutu, jak sie logowalem w IE to mi caly czas wracalo do okna wyjsciowego gdzie mialem wpsiac haslo i login. jak komus nie dziala to proponuje zmienic przegladarke

Bonus: Unibet
#514991 25/02/2006 11:38
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
?
Pooh-Bah
Pooh-Bah
? Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Kupie bona,kontakt na priv,GG -1785048

#514992 25/02/2006 13:00
Dołączył: Jan 2006
Posty: 124
S
member
member
S Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 124
Możecie teraz obstawiać live??? U mnie nie ma zdarzeń do obstawiebia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />(

#514993 25/02/2006 13:54
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
też byłbym zainteresowany kupnem bona, walić na priv

#514994 25/02/2006 14:14
Dołączył: Feb 2006
Posty: 234
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 234
mam bona do sprzedania /kasa najlepiej na MB kontakt gg 2634850

#514995 25/02/2006 14:33
Dołączył: Jan 2005
Posty: 686
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 686
Quote
a ja co do wczorajszego freebeta

wtopili mi ruskie, wiec napisalem o zwrot, napisalem wszystko pieknie jaki mecz jakie konto JAKA WALUTA

no i dostalem jednego a potem drugiego vouchera

niestety oba nie dzialaly i byl taki komunikat

"This voucher is not valid for the currency in your account!"


czyli, ze dostalem w innej walucie

a napisalem, ze chce zlocisze, odpisali po polsku


i teraz cisza

ma ktos podobna sytuacje?

Tez mam to samo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/raincloud.gif" alt="" />, napisalem do nich maila . Zobaczymy co z tego wyjdzie.

#514996 25/02/2006 14:38
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Quote
Witam, może ktoś z Was będzie potrafił mi pomóc... od 3 tygodni korzystam z usług bet24.com ... wcześniej u siebie na komputerze niemiałem problemu z zalogowaniem się, jedynie niemogłem tego uczynić na komputerze kolegi. Wczoraj o 2 w nocy jeszcze sie logowałem i było wszystko ok ... dziś próbuję tego samego i niestety niedaje rady... okienko logowania wraca do tej samej postaci, nie wyskakuje żadna wiadomość. Dla próby jak wpisuję złe hasło to wyskakuje wiadomość... "wrong password" czyli z hasłem musi być wszystko ok ... dziwna sprawa.. napisałem do nich ale między czasie może postaracie się mi pomóc... może to celowy zabieg bet24? a może wystarczy cośzmienić w ustawieniach? ino czego? jak od wczoraj nic nie ruszałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pozdrawiam

ten temat juz byl poruszany, mialem to samo. Niestety tylko na Neostradzie, lub moze tez na Xpekku bedziesz sie mogl logowac.

#514997 25/02/2006 14:42
Dołączył: Apr 2005
Posty: 4
O
stranger
stranger
O Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 4
z ta promocja to mam rozumiec ze obojetnie co obstawie na liva w meczu bleckburn-arsenal to w razie wtopy dostane zwrot ??

#514998 25/02/2006 14:42
Dołączył: Feb 2006
Posty: 234
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 234
witam mam takie pytanie odnosnie freebetow w ktorych zwracaja pieniadze... czy zaklad trzeba zagrac przed spotkaniem zeby ci zwrocili pieniadze czy tez nalezy wniesc zaklad na livebettingu podczas trwania spotkania aby w przypadku niepowodzenia pieniadze wrocily..

#514999 25/02/2006 14:45
Dołączył: Jan 2005
Posty: 686
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 686
Quote
witam mam takie pytanie odnosnie freebetow w ktorych zwracaja pieniadze... czy zaklad trzeba zagrac przed spotkaniem zeby ci zwrocili pieniadze czy tez nalezy wniesc zaklad na livebettingu podczas trwania spotkania aby w przypadku niepowodzenia pieniadze wrocily..

Na live , jaki ci nie wejdzie to slesz do nich maila z meczem który postawilem oraz walutą.

#515000 25/02/2006 17:36
Dołączył: Jan 2006
Posty: 124
S
member
member
S Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 124
Dostałem zwrot a jak chce go zrealizować to pojawią mi sie napis "This voucher is not valid for the currency in your account!"
Ktoś ma podobny problem???

#515001 25/02/2006 17:37
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Chyba wszyscy...

Te vouchery chyba są po prostu w Euro i dlatego nie chcą działać.

#515002 25/02/2006 17:40
Dołączył: Jan 2005
Posty: 686
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 686
Trzeba do nich pisac , mi wysłali 3 vouchery w euro i dopiero za 4 razem dostałem w PLN.

#515003 25/02/2006 17:40
Dołączył: May 2005
Posty: 29,374
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,374
a na ktory adres wysylaliscie?
bonus@bet24.com czy na live@bet24.com

#515004 25/02/2006 17:42
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Ja dostałem nie dość, że voucher niby w koronach duńskich - to zrealizowałem na koncie złotówkowym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Najwidoczniej nie mają w 100 % sprawnego systemu.

#515005 25/02/2006 17:42
Dołączył: Jan 2006
Posty: 124
S
member
member
S Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 124
Pisałem na live@bet24.com
Te co miałes w euro zmielini Ci na PLN??????

#515006 25/02/2006 17:49
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Ja mam już w dorobku ...5 voucherów :]

I żaden z nich na koncie z PLN mi nie działa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#515007 25/02/2006 17:50
Dołączył: Feb 2006
Posty: 269
N
enthusiast
enthusiast
N Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 269
a ja nie dostalem nic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Mam nadzieje do 22 bedzie kasa spowrotem

#515008 25/02/2006 17:53
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Aha ale za to jest jeden pozytyw - przynajmniej o zwrot za mecz Blackburn - Arsenal nie muszę się starać bo pięknie wyłapałem kursik @5.50 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#515009 25/02/2006 18:04
Dołączył: May 2005
Posty: 29,374
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,374
tez musialem jeden voucher reklamowac bo byl na zla walute ale juz przyslali wlasciwy

Strona 7 z 21 1 2 5 6 7 8 9 20 21

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, aker, betowiec, JelineK, Lukasz111), 2,524 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,143
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1