|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
Ja nie moge zalogowac sie do bet24 z przegladarki IE ale na szczescie mam mozille firefox ktora dziala bez zarzutu, jak sie logowalem w IE to mi caly czas wracalo do okna wyjsciowego gdzie mialem wpsiac haslo i login. jak komus nie dziala to proponuje zmienic przegladarke
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320 |
Kupie bona,kontakt na priv,GG -1785048
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 124
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2006
Posty: 124 |
Możecie teraz obstawiać live??? U mnie nie ma zdarzeń do obstawiebia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />(
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
też byłbym zainteresowany kupnem bona, walić na priv
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 234
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2006
Posty: 234 |
mam bona do sprzedania /kasa najlepiej na MB kontakt gg 2634850
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 686
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 686 |
a ja co do wczorajszego freebeta
wtopili mi ruskie, wiec napisalem o zwrot, napisalem wszystko pieknie jaki mecz jakie konto JAKA WALUTA
no i dostalem jednego a potem drugiego vouchera
niestety oba nie dzialaly i byl taki komunikat
"This voucher is not valid for the currency in your account!"
czyli, ze dostalem w innej walucie
a napisalem, ze chce zlocisze, odpisali po polsku
i teraz cisza
ma ktos podobna sytuacje? Tez mam to samo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/raincloud.gif" alt="" />, napisalem do nich maila . Zobaczymy co z tego wyjdzie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
Witam, może ktoś z Was będzie potrafił mi pomóc... od 3 tygodni korzystam z usług bet24.com ... wcześniej u siebie na komputerze niemiałem problemu z zalogowaniem się, jedynie niemogłem tego uczynić na komputerze kolegi. Wczoraj o 2 w nocy jeszcze sie logowałem i było wszystko ok ... dziś próbuję tego samego i niestety niedaje rady... okienko logowania wraca do tej samej postaci, nie wyskakuje żadna wiadomość. Dla próby jak wpisuję złe hasło to wyskakuje wiadomość... "wrong password" czyli z hasłem musi być wszystko ok ... dziwna sprawa.. napisałem do nich ale między czasie może postaracie się mi pomóc... może to celowy zabieg bet24? a może wystarczy cośzmienić w ustawieniach? ino czego? jak od wczoraj nic nie ruszałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pozdrawiam ten temat juz byl poruszany, mialem to samo. Niestety tylko na Neostradzie, lub moze tez na Xpekku bedziesz sie mogl logowac.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 4
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Apr 2005
Posty: 4 |
z ta promocja to mam rozumiec ze obojetnie co obstawie na liva w meczu bleckburn-arsenal to w razie wtopy dostane zwrot ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 234
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2006
Posty: 234 |
witam mam takie pytanie odnosnie freebetow w ktorych zwracaja pieniadze... czy zaklad trzeba zagrac przed spotkaniem zeby ci zwrocili pieniadze czy tez nalezy wniesc zaklad na livebettingu podczas trwania spotkania aby w przypadku niepowodzenia pieniadze wrocily..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 686
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 686 |
witam mam takie pytanie odnosnie freebetow w ktorych zwracaja pieniadze... czy zaklad trzeba zagrac przed spotkaniem zeby ci zwrocili pieniadze czy tez nalezy wniesc zaklad na livebettingu podczas trwania spotkania aby w przypadku niepowodzenia pieniadze wrocily.. Na live , jaki ci nie wejdzie to slesz do nich maila z meczem który postawilem oraz walutą.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 124
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2006
Posty: 124 |
Dostałem zwrot a jak chce go zrealizować to pojawią mi sie napis "This voucher is not valid for the currency in your account!" Ktoś ma podobny problem???
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Chyba wszyscy...
Te vouchery chyba są po prostu w Euro i dlatego nie chcą działać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 686
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 686 |
Trzeba do nich pisac , mi wysłali 3 vouchery w euro i dopiero za 4 razem dostałem w PLN.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,374
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,374 |
a na ktory adres wysylaliscie? bonus@bet24.com czy na live@bet24.com
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734 |
Ja dostałem nie dość, że voucher niby w koronach duńskich - to zrealizowałem na koncie złotówkowym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Najwidoczniej nie mają w 100 % sprawnego systemu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 124
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2006
Posty: 124 |
Pisałem na live@bet24.comTe co miałes w euro zmielini Ci na PLN??????
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Ja mam już w dorobku ...5 voucherów :]
I żaden z nich na koncie z PLN mi nie działa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 269
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2006
Posty: 269 |
a ja nie dostalem nic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Mam nadzieje do 22 bedzie kasa spowrotem
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Aha ale za to jest jeden pozytyw - przynajmniej o zwrot za mecz Blackburn - Arsenal nie muszę się starać bo pięknie wyłapałem kursik @5.50 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,374
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,374 |
tez musialem jeden voucher reklamowac bo byl na zla walute ale juz przyslali wlasciwy
|
|
|
Link skopiowany do schowka