Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 18 z 21 1 2 16 17 18 19 20 21
#515210 02/03/2006 06:59
Dołączył: Jan 2004
Posty: 258
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 258
Jasno pisali tutaj że to nie freebety.
Swoją drogą, bet24 dość dużo już "dał" w ostatnim czasie, bony, 5 freebetów, teraz jeszcze promo że podwajają depozyt wczoraj i zwrot 100% stawki, a wy jeszcze kombinujecie co by tu więcej wyciągnąć. No ale jak chcesz to napisz do nich, zobaczymy czy Ci zwrócą.

Bonus: Unibet
#515211 02/03/2006 08:16
Dołączył: Jan 2006
Posty: 124
S
member
member
S Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 124
Oni mają problemy z pocztą w WP

#515212 02/03/2006 08:59
Dołączył: Feb 2005
Posty: 291
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 291
Witam.Orenyuje sie ktos jak jest z wyplatami w bet24 przy wczesniejszym depozycie karta kredytowa?Czy closc depozyt+wygrana musibyc wyplaconana karte czy tylko kwota depozytu?Moge wplacic cos netellerkiem jakis obrot i spowrotem!
pozdrawiam

#515213 02/03/2006 11:20
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10
Odpisali że 100% zwrot, to nie free bet <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Szkoda, ale w weekend sobie odbiję tą stratę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#515214 02/03/2006 11:41
Dołączył: Mar 2006
Posty: 2
D
stranger
stranger
D Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 2
Witam! mam problem z zalogowaniem sie, po wpisaniu danych okienko logowania wraca do tej samej postaci, nie wyskakuje żadna wiadomość. Dla próby jak wpisuję złe hasło to wyskakuje wiadomość... "wrong password" czyli z hasłem musi być wszystko ok.
support odpisuje, ze to musi byc cos po mojej stronie.
Wczesniej czytalem, ze ktos z Was mial podobny problem - jak go rozwiazac???? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#515215 02/03/2006 12:40
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
zmien przegladarke na mozille

#515216 02/03/2006 13:10
Dołączył: Mar 2006
Posty: 2
D
stranger
stranger
D Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 2
probowalem...nie pomaga <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#515217 02/03/2006 13:38
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
!
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
! Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
jak jest minimalna kwota wyplaty w bet24.com??

#515218 02/03/2006 14:18
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354
-
enthusiast
enthusiast
- Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354
Quote
jak jest minimalna kwota wyplaty w bet24.com??

24 euro lub 50zl-wystarcze odpalic stronke i sprawdzic.........

#515219 02/03/2006 14:57
Dołączył: Dec 2005
Posty: 601
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 601
Witam! Mam pytanie chlopaki. WPlacilem kase w wtorek kolo 15:00 oczywiscie przelewem do bet24 i jeszcze kasy nie mam na koncie gracza. Czy tam przelew tak dlugo idzie bo juz mijaja 2 dni a na koncie pusto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />

#515220 02/03/2006 14:59
Dołączył: Jan 2005
Posty: 686
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 686
Quote
Quote
jak jest minimalna kwota wyplaty w bet24.com??

24 euro lub 50zl-wystarcze odpalic stronke i sprawdzic.........

Ja raz dla próby wypłaciłem 10 zł , wiec chyba nie ma minimalnej.

#515221 02/03/2006 15:11
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
addict
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
Quote
Witam! Mam pytanie chlopaki. WPlacilem kase w wtorek kolo 15:00 oczywiscie przelewem do bet24 i jeszcze kasy nie mam na koncie gracza. Czy tam przelew tak dlugo idzie bo juz mijaja 2 dni a na koncie pusto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />

Nie wiem, czemu jak kasa w 2 dni nie dojdzie na konto jakiegos buka, to juz zaraz wiekszosc popada w <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jak nie pomyliles cyferek to musi dojsc i nie ma sie co martwic, mi doszla na 4 dzien, wiec mozesz spac spokojnie:)

#515222 02/03/2006 15:51
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
2-5 dni to norma. Ja czekałem aż 8 dni na zaksięgowanie na koncie. Ale na maile odpowiedzi dostawałem bardzo szybko.
Wszystko się wyjaśniło i depozyt + bonus na koncie zobaczyłem :-)

Wpłata we wtorek po 15:00 oznacza wpłatę w środę.
Sądzę, że w piątek powinna być na koncie

#515223 02/03/2006 16:16
Dołączył: Mar 2005
Posty: 693
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 693
a wie ktos czy mozna założyć dwa konta z jednego IP.
bo kumpel mnie męczy zeby mu założyć a nie chce mieć potem problemów ze z jednego IP dwa konta są.
Jeżeli ktoś wie niech pisze.

#515224 02/03/2006 16:19
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,377
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,377
Quote
a wie ktos czy mozna założyć dwa konta z jednego IP.
bo kumpel mnie męczy zeby mu założyć a nie chce mieć potem problemów ze z jednego IP dwa konta są.
Jeżeli ktoś wie niech pisze.

Spruboj to sie przekonasz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#515225 02/03/2006 16:21
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,531
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,531
REGULAMIN:
Opening an account

1. The customer has to open a legitimate betting account to bet with BET24. The customer is not permitted to have more than one betting account with BET24. If we have more than one betting account per household/IP address, a further investigation could be launched. The customer opens the betting account online by filling in the login-screen.

#515226 02/03/2006 19:32
Dołączył: Oct 2005
Posty: 106
P
member
member
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 106
czy do rejestracji można podać numer z karty visa z Inteligo? jest to bezpieczne?

#515227 02/03/2006 19:35
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Quote
czy do rejestracji można podać numer z karty visa z Inteligo? jest to bezpieczne?
jak najbardziej zaufana firma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#515228 02/03/2006 19:41
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Quote
Quote
czy do rejestracji można podać numer z karty visa z Inteligo? jest to bezpieczne?
jak najbardziej zaufana firma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
ja nie podaje. Nie wiem po co im dane mojej karty juz przy rejestracji.

#515229 02/03/2006 21:25
Dołączył: Jan 2006
Posty: 21,983
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 21,983
Teoretycznie tez mnie to zastanawia,choć z drugiej strony rejestracja wiąże sie z wczesniejszym czy późniejszym wplaceniem kaski i chcąc to zrobić trzeba podać numer karty jesli chce sie nią zasilic konto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 18 z 21 1 2 16 17 18 19 20 21

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (alfa, $-man, Sensei, betowiec, rafal08, ANZELMO, latajaca_holenderka, Lukasz111), 919 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,151
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1