Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 21 1 2 8 9 10 11 12 20 21
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
Originally Posted by anfa_
Originally Posted by HAGIi
Originally Posted by AMATORnowicjusz
wegrzy wypierdalac !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


co tam u Ciebie?

wygania węgrów z mieszkania, nie widzisz?


dokladnie ... sie mi recznej zachcialo puke

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
prawda taka że zagrali jak frajerzy.

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Jutro też ciekawe mecze,

odbijecie sobie wink

Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
nigdy w zyciu pierwszy i ostatni raz sie skusilem na ten dziwny sport .... a ciekawe mecze sa jutro to fakt , ale nie w ten sport wink

Dołączył: Dec 2011
Posty: 576
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Dec 2011
Posty: 576
Originally Posted by AMATORnowicjusz
Originally Posted by The Boss
ja tez odpuszczam reczna, nie ma sensu laugh


szkoda ze obudzilem sie dopiero jak wjebalem caly zarobek z wczoraj ... jakbym pierwszy raz to cos obstawial laugh
Nic znikam juz papa


Originally Posted by AMATORnowicjusz
nigdy w zyciu pierwszy i ostatni raz sie skusilem na ten dziwny sport .... a ciekawe mecze sa jutro to fakt , ale nie w ten sport wink


aplauz

Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
ciekawa sytuacja w grupie C się zrobiła.

Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Panowie w co dziś warto uderzyć ??

Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
Originally Posted by pawel Wafel
Panowie w co dziś warto uderzyć ??
Polska -2 i Niemcy,pierwsza kolejka niespodzianek w drugiej wszystko do normy,od Słowaków to jednak jesteśmy lepsi

Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Może i jesteśmy lepsi patrząc przez pryzmat ostatnich lat. Niestety sporo kontuzji i słaba gra nie napawa optymizmem przed dzisiejszym meczem.

Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861
Nie wierzę byśmy mieli poddać się bez walki, więc Polska, tylko co do tego Szedzi czy Dunole?

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Niemcy + Polska ? hmm ?

Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
walka będzie na pewno tylko czy zwycięska? przy tej formie? ja bym nie ryzykował. a że kiepsko wychodzą nam pierwsze połówki skłaniałbym się ku Słowacja +1,5 HT cool

Dołączył: Jun 2011
Posty: 3,230
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2011
Posty: 3,230
my tu sobie możemy gagu gadu, kierować się logiką składami umiejętnościami a i tak trzeci dzień z rzędu w jakis spsób nas powiozą...
tak jak kursy wskazują normalnie powinniśmy ograć Słowaków, Duny gospodarzy i Niemcy Macedonie...no własnie ale biorąc pod uwagę dwa wczesniejsze dni jestem 1/6 przy typowaniu 1/2 i 4/4 jesli chodzi o over/under...więc jeśli już coś zagram to tą drugą opcje
czyli

U naszych over 51 + over 50 u Niemców


Dołączył: Mar 2007
Posty: 1,191
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 1,191
W mojej opinii a oglądam ręczną od ponad 15 lat. To będzie prawdziwy cud jak Polacy wygrają ten mecz. Ja zagrałem handi na słowaków. +3,5 w bet365 dośc grubo. Nasza reprezentacja sie zdewaluowała. Od 10 lat nie byliśmy tacy słabi. Nasze orły sie zestarzały a następców brak. Zaremba Jaszka, Wiśniewski, Kuchczyńki to klasa ligowa nie europejska. Słabe skrzydeła, kiepskie rozegrania, bramkarz taki sobie. Zaden z zawodników nie jest w wysokiej formie. Kołowy nie otrzymuje żadnych podań. Jesteśmy najgorzej grająca ekipą na tych mistrzostwach.
Widzę część forumowiczów żyje złudzeniami.

Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Originally Posted by szmalec
W mojej opinii a oglądam ręczną od ponad 15 lat. To będzie prawdziwy cud jak Polacy wygrają ten mecz. Ja zagrałem handi na słowaków. +3,5 w bet365 dośc grubo. Nasza reprezentacja sie zdewaluowała. Od 10 lat nie byliśmy tacy słabi. Nasze orły sie zestarzały a następców brak. Zaremba Jaszka, Wiśniewski, Kuchczyńki to klasa ligowa nie europejska. Słabe skrzydeła, kiepskie rozegrania, bramkarz taki sobie. Zaden z zawodników nie jest w wysokiej formie. Kołowy nie otrzymuje żadnych podań. Jesteśmy najgorzej grająca ekipą na tych mistrzostwach.

Chyba jeszcze 15 lat musisz oglądać.
Widzę część forumowiczów żyje złudzeniami.

Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
słusznie prawisz, niestety. ooo
a jeżeli ktoś kieruje się patriotyzmem to raczej kasy nie zarobi cool Słowacy nie są na tych mistrzostwach przez przypadek i ja również widzę b.ciężką przeprawę cool

Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,551
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,551
Mocniej Dania i wystarczy boks

Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
popieram zdanie ,ze jeszcze tak słabo nie graliśmy od lat frown nie jestem super specem w tej dziedzinie ale ambicji to Naszym zdecydowanie brakuje, graja jakby bez polotu i przypominali francuzów w 1 połowie - takie sobie granie...

Dania -0.5
Szwecja -1
Macedonia +3
Słowacja +3

boks

Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Originally Posted by klemi
Mocniej Dania i wystarczy boks

To bym odpuścił, Serbia u siebie, mocna kadra a do tego za dużo pzypadków sedziowania pod gospodarzy już za mną. Polska z Serbia zagrała bardzo słaby mecz, wątpie ze zagraja drugi taki sam. Słowacy beda grali praktycznie jedna 6 wiec pod koniec meczu moze sie im to odbic. Badz co badz mecz o awans

Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
przypadków*

Strona 10 z 21 1 2 8 9 10 11 12 20 21

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, Lukasz111, Sensei, burbon, Akhu), 1,975 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,314
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1