|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580 |
wegrzy wypierdalac !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! co tam u Ciebie? wygania węgrów z mieszkania, nie widzisz? dokladnie ... sie mi recznej zachcialo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
prawda taka że zagrali jak frajerzy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Jutro też ciekawe mecze, odbijecie sobie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580 |
nigdy w zyciu pierwszy i ostatni raz sie skusilem na ten dziwny sport .... a ciekawe mecze sa jutro to fakt , ale nie w ten sport 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2011
Posty: 576
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2011
Posty: 576 |
ja tez odpuszczam reczna, nie ma sensu  szkoda ze obudzilem sie dopiero jak wjebalem caly zarobek z wczoraj ... jakbym pierwszy raz to cos obstawial Nic znikam juz  nigdy w zyciu pierwszy i ostatni raz sie skusilem na ten dziwny sport .... a ciekawe mecze sa jutro to fakt , ale nie w ten sport  
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
ciekawa sytuacja w grupie C się zrobiła.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Panowie w co dziś warto uderzyć ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352 |
Panowie w co dziś warto uderzyć ?? Polska -2 i Niemcy,pierwsza kolejka niespodzianek w drugiej wszystko do normy,od Słowaków to jednak jesteśmy lepsi
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934 |
Może i jesteśmy lepsi patrząc przez pryzmat ostatnich lat. Niestety sporo kontuzji i słaba gra nie napawa optymizmem przed dzisiejszym meczem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861 |
Nie wierzę byśmy mieli poddać się bez walki, więc Polska, tylko co do tego Szedzi czy Dunole?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
Niemcy + Polska ?  ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
walka będzie na pewno tylko czy zwycięska? przy tej formie? ja bym nie ryzykował. a że kiepsko wychodzą nam pierwsze połówki skłaniałbym się ku Słowacja +1,5 HT 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 3,230
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2011
Posty: 3,230 |
my tu sobie możemy gagu gadu, kierować się logiką składami umiejętnościami a i tak trzeci dzień z rzędu w jakis spsób nas powiozą... tak jak kursy wskazują normalnie powinniśmy ograć Słowaków, Duny gospodarzy i Niemcy Macedonie...no własnie ale biorąc pod uwagę dwa wczesniejsze dni jestem 1/6 przy typowaniu 1/2 i 4/4 jesli chodzi o over/under...więc jeśli już coś zagram to tą drugą opcje czyli
U naszych over 51 + over 50 u Niemców
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 1,191
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2007
Posty: 1,191 |
W mojej opinii a oglądam ręczną od ponad 15 lat. To będzie prawdziwy cud jak Polacy wygrają ten mecz. Ja zagrałem handi na słowaków. +3,5 w bet365 dośc grubo. Nasza reprezentacja sie zdewaluowała. Od 10 lat nie byliśmy tacy słabi. Nasze orły sie zestarzały a następców brak. Zaremba Jaszka, Wiśniewski, Kuchczyńki to klasa ligowa nie europejska. Słabe skrzydeła, kiepskie rozegrania, bramkarz taki sobie. Zaden z zawodników nie jest w wysokiej formie. Kołowy nie otrzymuje żadnych podań. Jesteśmy najgorzej grająca ekipą na tych mistrzostwach. Widzę część forumowiczów żyje złudzeniami.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791 |
W mojej opinii a oglądam ręczną od ponad 15 lat. To będzie prawdziwy cud jak Polacy wygrają ten mecz. Ja zagrałem handi na słowaków. +3,5 w bet365 dośc grubo. Nasza reprezentacja sie zdewaluowała. Od 10 lat nie byliśmy tacy słabi. Nasze orły sie zestarzały a następców brak. Zaremba Jaszka, Wiśniewski, Kuchczyńki to klasa ligowa nie europejska. Słabe skrzydeła, kiepskie rozegrania, bramkarz taki sobie. Zaden z zawodników nie jest w wysokiej formie. Kołowy nie otrzymuje żadnych podań. Jesteśmy najgorzej grająca ekipą na tych mistrzostwach.
Chyba jeszcze 15 lat musisz oglądać. Widzę część forumowiczów żyje złudzeniami.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
słusznie prawisz, niestety.  a jeżeli ktoś kieruje się patriotyzmem to raczej kasy nie zarobi  Słowacy nie są na tych mistrzostwach przez przypadek i ja również widzę b.ciężką przeprawę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,551
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,551 |
Mocniej Dania i wystarczy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615 |
popieram zdanie ,ze jeszcze tak słabo nie graliśmy od lat  nie jestem super specem w tej dziedzinie ale ambicji to Naszym zdecydowanie brakuje, graja jakby bez polotu i przypominali francuzów w 1 połowie - takie sobie granie... Dania -0.5 Szwecja -1 Macedonia +3 Słowacja +3 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
Mocniej Dania i wystarczy  To bym odpuścił, Serbia u siebie, mocna kadra a do tego za dużo pzypadków sedziowania pod gospodarzy już za mną. Polska z Serbia zagrała bardzo słaby mecz, wątpie ze zagraja drugi taki sam. Słowacy beda grali praktycznie jedna 6 wiec pod koniec meczu moze sie im to odbic. Badz co badz mecz o awans
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|