Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 21 1 2 9 10 11 12 13 20 21
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Nie rozumiem wypowiedzi typu: "gramy nagorzej ze wszystkich na tych mistrzostwach..." Jak można tak pisać po jednej rundzie spotkań? Graliśmy z gospodarzem, który wiadomo, że podszedł do tego meczu na ostrej k.urwie wink Nam wybitnie mecz nie wyszedł i mam nadzieję, że drugi tak słaby juz się nie zdarzy, a jeśli tak to dopiero pokusiłbym się o cytowane stwierdzenia.

Co niektórzy mogą się zdziwić jak wygramy ze Słowacją i to na spokojnie czego życzę chłopakom, sobie i fanom szczypiorniaka smile

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
mln Offline
Arka Gdynia!
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
dzisiaj ciężkie mecze do grania
Niemcy tak jak Polacy, coraz słabsi i nie widać by coś się miało zmienić,
próbuję się ludziom wciskać że to kwestia skuteczności,
a prawda jest taka że po prostu jesteśmy słabi podobnie jak Niemcy
Macedonia nieobliczalna ekipa, gra seriami, może być różnie
ale na pewno szybciej hadni w stronę nich niż Niemców
podobnie w meczu Polaków o którym pisałem w dziale,
naprawdę według mnie Słowacja i Polska to dwie najsłabsze ekipy na tym turnieju,
dostalibyśmy jakąś inną ekipę niż Słowacy były by 3 meczy w plecy i miejsca 13-16
a tak dziś mecz wokół remisu, +3,5 na Słowaków wygląda dobrze
Czesi to też żadna wielka ekipa ale słabych Niemców ograć dali radę,
dziś jednak to Szwedzi powinni być górą.
mecz gospodarzy z Duńczykami no bet.

Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
mln Offline
Arka Gdynia!
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Originally Posted by fechnerinho
Nie rozumiem wypowiedzi typu: "gramy nagorzej ze wszystkich na tych mistrzostwach..." Jak można tak pisać po jednej rundzie spotkań? Graliśmy z gospodarzem, który wiadomo, że podszedł do tego meczu na ostrej k.urwie wink Nam wybitnie mecz nie wyszedł i mam nadzieję, że drugi tak słaby juz się nie zdarzy, a jeśli tak to dopiero pokusiłbym się o cytowane stwierdzenia.

Co niektórzy mogą się zdziwić jak wygramy ze Słowacją i to na spokojnie czego życzę chłopakom, sobie i fanom szczypiorniaka smile

oczywiście dziś może być tak że Słowaków pokonamy, są to ekipy na podobnym poziomie obecnie,
ale pojutrze i tak Duńczycy pokażą nam miejsce w szeregu.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
R
+
+
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
probuje remis u polakow, ale bardziej widze go jednak w meczu serbii z Dunczykami (choc poczatkowo pobralem wygrana dunow.. tak teraz jakos X czuje..) wszyscy beda zadowoleni : )

Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
R
+
+
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
*Polakow

Dołączył: Dec 2011
Posty: 420
addict
addict
Dołączył: Dec 2011
Posty: 420
siema Szwedów gracie????

Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
w meczu polakow over 54.5 jak najbardziej do rozpatrzenia.jedni i drudze walka o byc albo nie byc . mysle ze nie beda sie nastawiac jedni jak i drudzy na obrone czestochowy tylko pojda na wymiane ciosow bo wiadomo w recznej ciezko sie broni.nawet przy mizernej grze polakow w meczu otwarcia dzis mysle ze za wszelka cene beda cisnac a i ostatnie mecze pomiedzy ekipami pokazuja ze mecze te naleza do "otwartych". jak dla mnie polacy sa slabi ale i rywal to nie zadne tuzy

Dołączył: Dec 2011
Posty: 420
addict
addict
Dołączył: Dec 2011
Posty: 420
Originally Posted by Gorzowianin
siema Szwedów gracie????



??????????/

Dołączył: Oct 2005
Posty: 7,777
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 7,777
Szwecja dzis zagrana 1x mysle poradza sobie z Pepiczkami ktorzy ograli slabych Niemców

Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Originally Posted by zalayeta
w meczu polakow over 54.5 jak najbardziej do rozpatrzenia.jedni i drudze walka o byc albo nie byc . mysle ze nie beda sie nastawiac jedni jak i drudzy na obrone czestochowy tylko pojda na wymiane ciosow bo wiadomo w recznej ciezko sie broni.nawet przy mizernej grze polakow w meczu otwarcia dzis mysle ze za wszelka cene beda cisnac a i ostatnie mecze pomiedzy ekipami pokazuja ze mecze te naleza do "otwartych". jak dla mnie polacy sa slabi ale i rywal to nie zadne tuzy

w piłce ręcznej mecze wygrywa sie obroną. Jednak w tym przypadku jest to realne, u nas w bramce tragedia choć Serbia rzuciła nam tylko 22 bramki. Potencjały ofensywne dużo większe niż defensywne więc over jak najbardziej w zasięgu. 28-27 dla Polski i całe mecz.pl zadowolone ; )

Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
POLSKA

boks boks boks

Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,551
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,551
Originally Posted by Domel
Originally Posted by klemi
Mocniej Dania i wystarczy boks

To bym odpuścił, Serbia u siebie, mocna kadra a do tego za dużo pzypadków sedziowania pod gospodarzy już za mną. Polska z Serbia zagrała bardzo słaby mecz, wątpie ze zagraja drugi taki sam. Słowacy beda grali praktycznie jedna 6 wiec pod koniec meczu moze sie im to odbic. Badz co badz mecz o awans

Serbia poza wlasna hala nie ma argumentow. Obrona na korzysc Dunczykow. Stanic juz drugiego atkiego meczu jak z Polska nie zagra. Skrzydla tez przewaga Danii. Hansen>Ilic, Nikolaj Markussen robi wrazenie, przynajmniej na mnie. U Serbow prawopodobnie wypadl Rastko = klopoty na kole. Jak bedzie zobaczymy

Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Originally Posted by klemi
Originally Posted by Domel
Originally Posted by klemi
Mocniej Dania i wystarczy boks

To bym odpuścił, Serbia u siebie, mocna kadra a do tego za dużo pzypadków sedziowania pod gospodarzy już za mną. Polska z Serbia zagrała bardzo słaby mecz, wątpie ze zagraja drugi taki sam. Słowacy beda grali praktycznie jedna 6 wiec pod koniec meczu moze sie im to odbic. Badz co badz mecz o awans

Serbia poza wlasna hala nie ma argumentow. Obrona na korzysc Dunczykow. Stanic juz drugiego atkiego meczu jak z Polska nie zagra. Skrzydla tez przewaga Danii. Hansen>Ilic, Nikolaj Markussen robi wrazenie, przynajmniej na mnie. U Serbow prawopodobnie wypadl Rastko = klopoty na kole. Jak bedzie zobaczymy

Serbska obronca i kontra. Do tego własna hala i nie wiadomo jak sedziowie. A co znaczy dobra obronca i kontratak pokazali nam Serbowie a Hiszpanie Francuzom. Kurs kusi, trzeba dobrze przemyslec.

Dołączył: Jun 2011
Posty: 3,230
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2011
Posty: 3,230
Originally Posted by BartasPT
POLSKA

boks boks boks

Polska win
Słowacja +4
over 51

boks

Dołączył: Nov 2007
Posty: 5,909
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 5,909
Poszło na under 54,5 Polaków.

Dołączył: Dec 2008
Posty: 927
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 927
Pany, gdzie w sieci video z ręczna Polaków?

Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Originally Posted by milan0305
Pany, gdzie w sieci video z ręczna Polaków?

http://www.drhtv.com.pl/drhtv1.html

Dołączył: Sep 2009
Posty: 158
R
member
member
R Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 158
Ja jebie, zjebana telewizja polska znów ma przyspieszony dźwięk w stosnku do obrazu...

Dołączył: May 2010
Posty: 1,152
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: May 2010
Posty: 1,152
slowacja 1x 2,3 10/10

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,717
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,717
Likes: 10
Czy oni nie umieją zsynchronizować głosu do obrazu? Ja pieprzę znowu jesteśmy 100 lat za murzynami

Strona 11 z 21 1 2 9 10 11 12 13 20 21

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker, latajaca_holenderka, $-man, Sensei, rymoholik, forty, burbon), 1,853 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,367
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1