Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 2 1 2
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Ok rozumiem ze Akhu i kurson sie zajmuja konkursem i chca aby wszystkie wyniki byly anulowane nawet jesli ktos zostanie wywalony z konkursu w ostatniej kolejce, ale:

Opcja Akhu nr 2 jest opcja ktora sobie wymyslil na dniach kompletnie ignorujac to co napisalem wczesniej w tym temacie czyli opcje stosowana przez Prema przez kilka sezonow.
Quote
jesli druzyna przetrwala 50% sezonu to wszystkie wyniki sie licza lacznie z walkowerami, a jak zostanie wywalony z konkursu w rundzie rewanzowej to kazdy kolejny mecz to 3ptk dla rywala.

Polowa sezonu ktora zalicza wyniki daje to ze druzyna wie na czym stoi do ostatnich kolejek w lidze, przyklad Platiniego z 3 ligi, teoretycznie powinien byc w barazach, ale przez to ze gosc z ostatniego miejsca odda w ostatniej kolejce walkowerem mecz Platinie nie ma szans na te baraze.

Ale ok niech sami uczestniczy zadecyduja czy chca grac w konkursie w ktorym wszysto moze sie odwrocic do gory nogami w ostatnich kolejach bo ktos dostal np. bana na 3 tygodnie czy tez wola wiedziec na czym stoja.

Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
Trochę kiepskim rozwiązaniem jest anulowanie wszystkich meczów. Bo nawet nie wiem, jaka wtedy będzie sytuacja i co mi jest teraz potrzebne.
Zresztą można to też analizować z drugiej strony. W 1. rundzie ograłem walczaka więc dlaczego mam teraz tracić z tego powodu punkty? Mecz się odbył, obaj typowaliśmy, byłem lepszy. Tak samo w innym przypadku. Tylko akurat ktoś z nim przegrał. I wtedy w tabeli będziemy obaj na 0 mimo, że rzeczywiste wyniki były zgoła odmienne.
Najlepiej zaliczać wyniki tym, którzy dotrwali do końca 1. rundy. Uniknie się wtedy nie do końca oczywistych przetasowań. A w 1. rundzie i tak wszyscy zdążyli zagrać z tym, który później został wyrzucony. Więc opcja Experto jest ok smile

Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Tylko zapomniałeś o tych co stracili punkty w zażartej rywalizacji w obydwu meczach (bo przypadek, że gość zrezygnuje RÓWNO w połowie sezonu nie wierzę), a ich oponenci z końca sezonu dostaną gratisowe 3 punkty.

Ok - jeśli komuś nie pasuje opcja nr 1 (czyli cięcie wrzoda bezwzględnie), to przy opcji 2 niech dopisze co myśli.

P.S. A to, że Akhu/kurson coś zdecydował nie oznacza, że coś/kogoś zignorował, ale branie pod uwagę wszystkich/wszystkiego pod uwagę nie jest możliwe. 100% demokracja to patologia, co pokazuje Sejm RP ...

Przypominam:

opcja 1 lub 2

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Przyłączam się do tych wpisów:

Originally Posted by seba30
Opcja nr 2, ale bardziej w zapisie jaki przytoczył Experto
Originally Posted by Experto
jesli 50% sezonu ktos przetrwal to i walkowery sie licza ktore byly w tej pierwszej polowie, a jak zostanie wywalony z konursu to kazdy kolejny mecz to 3ptk dla rywala.

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
3-4 dla opcji numer 2 i z tego co widzę w zapisie Fro_Lechowsko-Premowsko-Expertowskim.

Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621
Opcja 1 no mercy

Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
opcja 2

Dołączył: Aug 2011
Posty: 490
addict
addict
Dołączył: Aug 2011
Posty: 490
Originally Posted by podstawek
Trochę kiepskim rozwiązaniem jest anulowanie wszystkich meczów. Bo nawet nie wiem, jaka wtedy będzie sytuacja i co mi jest teraz potrzebne.
Zresztą można to też analizować z drugiej strony. W 1. rundzie ograłem walczaka więc dlaczego mam teraz tracić z tego powodu punkty? Mecz się odbył, obaj typowaliśmy, byłem lepszy. Tak samo w innym przypadku. Tylko akurat ktoś z nim przegrał. I wtedy w tabeli będziemy obaj na 0 mimo, że rzeczywiste wyniki były zgoła odmienne.
Najlepiej zaliczać wyniki tym, którzy dotrwali do końca 1. rundy. Uniknie się wtedy nie do końca oczywistych przetasowań. A w 1. rundzie i tak wszyscy zdążyli zagrać z tym, który później został wyrzucony. Więc opcja Experto jest ok smile

Druga lepsza.

Dołączył: Mar 2009
Posty: 74
journeyman
journeyman
Dołączył: Mar 2009
Posty: 74
Opcja nr. 1 ciekawsza, do ostatniej kolejki wszystko może się wydażyc więc większe emocje do konca.

Dołączył: May 2003
Posty: 14,120
HT2/FT1
HT2/FT1
Dołączył: May 2003
Posty: 14,120
opcja 2. mysle ze oki tylko wiecej roboty dla Was chłopaki frown piwo

Dołączył: May 2003
Posty: 14,120
HT2/FT1
HT2/FT1
Dołączył: May 2003
Posty: 14,120
mialem na mysli opcja Akhu tu tez ciekawie skoro nie strzelisz gola z druzyna widmo masz remis wiec punkty mozna stracic nawet z druzyna widmo. dobrze pomyslane.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
opcja 2 !

Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,147
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,147
Originally Posted by Fro_Lech
W prawdziwej piłkarskiej lidze , jeśli dana drużyna nie rozegrała połowy spotkań ligowych i następnie oddała 3 mecze walkowerem(wykluczenie rozgrywek) to wszystkie dotychczasowe mecze z udziałem tej drużyny są weryfikowane jako walkower dla przeciwników. Jeśli rozegrała ponad połowę spotkań ligowych to wyniki poprzednich spotkań są zaliczane , a wszystkie pozostałe weryfikowane jako walkower dla przeciwników

Ta opcja.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
opcja nr 1 smile

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
9-6 wygrała opcja druga. Jako, że większość opowiedziała się za zapisem Fro_Lecha-Experto, to ten zapis powędruje do regulaminu.

Dziękuje za wszystkie oddane głosy smile

Strona 2 z 2 1 2

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, rafal08, rymoholik, $-man, latajaca_holenderka, burbon, alfa, aker, Sensei, Akhu, forty, 11kera11), 2,491 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,069
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1