|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
kto jeszcze nie dostal obiecanego free beta?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
hej,,,, zgodnie z decyzja Ojro...konkurs wygral muppet i on otrzyma 10$ Free Bet
muppet zglos sie na moj priv z danymi konta (login i numer), a jesli nie amsz jeszcze konta to tez sie zglos
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
Dzisiaj bardzo prosty konkurs ale potrzebny. Tak jak zawsze wygrana 10$ Free Bet.
Pytanie: Opisac jak jest przyznanwany Free Bet i jak go wykorzystac. Oczywiscie tak zeby wszyscy zrozumieli.
Wygrywa pierwsza, pelna, dobra odpowiedz
Dzisiaj zasada: Osoby, ktore juz wygraly FB nie moga sie scigac
powodzenia
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458 |
Free bet jest przyznawany jest zazwyczaj przy rejestracji. Można za niego zagrać na wybrane zakłady, ale do konta jest przypisywana tylko różnica po odjęciu kwoty free beta. Czyli właściwie są to jednorazowe pieniądze, które dostajemy na rozkręcenie się (jak je przegramy to się nie rozkręcimy za darmo, trza będzie ze swoich dołożyć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> )
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458 |
Free bet jest przyznawany jest zazwyczaj przy rejestracji. Można za niego zagrać na wybrane zakłady, ale do konta jest przypisywana tylko różnica po odjęciu kwoty free beta. Czyli właściwie są to jednorazowe pieniądze, które dostajemy na rozkręcenie się (jak je przegramy to się nie rozkręcimy za darmo, trza będzie ze swoich dołożyć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ) Dopowiem: oczywiście można też dostać free beta (darmowy zakład) np. w konkursie kazowa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
spoko, ale potrzebuje jeszcze instrukcji krok po kroku jak wykorzystac Fee beta, wiele osob nie wie i spodziewa sie go zobaczyc w stanie konta
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> ja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> ja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> ja chcę odpowiedzieć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> wiem, wiem nie mogę i nawt ne chcę. Jedyne co chcę zrobić to -->> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />real <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />Ojro za głupotę...jak zawsze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458 |
no to w stanie konta go nie zobaczą, zazwyczaj są te środki gdzieś pod spodem wpisane jako osobna pozycja (albo po wybraniu zakładu zaznacza się, że mają być wykorzystane na ten zakład środki tzw. free bet)
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458 |
a więc: wybieramy zakłady do zagrania, klikamy dalej, zaznaczamy "free bet" i klikamy dalej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Ewentualna wygrana dopisywana jest już jako dostępne środki (oczywiście tylko kwota wygranej bez kwoty free beta)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
damian1 ...zasada wlasciwa ...ale technicznie krok po kroku...bo PB ma to tylko jeden...mysle ze warto zajrzec do pomcy na stronie Pointbetu
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> ja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> ja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> ja chcę odpowiedzieć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> wiem, wiem nie mogę i nawt ne chcę. Jedyne co chcę zrobić to -->> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />real <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />Ojro za głupotę...jak zawsze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> Ojro przewaliles na realu ?? za taki kurs? cza bylo grac lyon....:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
chcialem zagrac York City, i nie zauważylem ze dalem real. Myslalem ze gdy wcisne potwierdx, real zniknal. I zniknal tylko ze York <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> za glupote trzeba placic...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
ehhh no to niefajnie, no ale mozesz jeszcze zgarnac troche w konkursie glownym, cos ludziska slaba graja
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458 |
z tego wynika, że free bet w pointbet może być używty na livebettingu, i to tylko jednorazowo.Przy meczach do freebetu jest jakiś złoty znaczek. Wybieramy zakład z tych "złotych" i pojawia się suma jaką mozemy mieć z tego freebeta. A restza to jak na każdym livebetting chyba. Tak rozumuję instrukcje ze strony.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458 |
jakbym miał u nich kiedyś freebta to bym wiedział jak to w praktyce jest, opisywałem na podatawie innych buków <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
a czytasz polski czy angielski help?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458 |
ale faktycznie głupi jestem, bo oni mają też język polski <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,281
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,281 |
W tym właśnie problem, że osoby które jeszcze nie wygrały tam freebeta mogą mieć kłopoty z precyzyjną odpowiedzią.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|