Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 11 1 2 3 10 11
#515434 20/02/2006 21:21
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2

Bonus: Unibet
#515435 21/02/2006 08:12
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
kto jeszcze nie dostal obiecanego free beta?

#515436 21/02/2006 10:49
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
hej,,,, zgodnie z decyzja Ojro...konkurs wygral muppet i on otrzyma 10$ Free Bet

muppet zglos sie na moj priv z danymi konta (login i numer), a jesli nie amsz jeszcze konta to tez sie zglos

#515437 22/02/2006 09:51
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Dzisiaj bardzo prosty konkurs ale potrzebny. Tak jak zawsze wygrana 10$ Free Bet.

Pytanie: Opisac jak jest przyznanwany Free Bet i jak go wykorzystac. Oczywiscie tak zeby wszyscy zrozumieli.

Wygrywa pierwsza, pelna, dobra odpowiedz

Dzisiaj zasada: Osoby, ktore juz wygraly FB nie moga sie scigac

powodzenia

#515438 22/02/2006 10:25
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
Free bet jest przyznawany jest zazwyczaj przy rejestracji. Można za niego zagrać na wybrane zakłady, ale do konta jest przypisywana tylko różnica po odjęciu kwoty free beta. Czyli właściwie są to jednorazowe pieniądze, które dostajemy na rozkręcenie się (jak je przegramy to się nie rozkręcimy za darmo, trza będzie ze swoich dołożyć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> )

#515439 22/02/2006 10:26
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
Quote
Free bet jest przyznawany jest zazwyczaj przy rejestracji. Można za niego zagrać na wybrane zakłady, ale do konta jest przypisywana tylko różnica po odjęciu kwoty free beta. Czyli właściwie są to jednorazowe pieniądze, które dostajemy na rozkręcenie się (jak je przegramy to się nie rozkręcimy za darmo, trza będzie ze swoich dołożyć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> )
Dopowiem: oczywiście można też dostać free beta (darmowy zakład) np. w konkursie kazowa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#515440 22/02/2006 10:29
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
spoko, ale potrzebuje jeszcze instrukcji krok po kroku jak wykorzystac Fee beta, wiele osob nie wie i spodziewa sie go zobaczyc w stanie konta

#515441 22/02/2006 10:33
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> ja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> ja
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> ja chcę odpowiedzieć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
wiem, wiem nie mogę i nawt ne chcę. Jedyne co chcę zrobić to -->> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />real <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />Ojro za głupotę...jak zawsze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

#515442 22/02/2006 10:35
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
no to w stanie konta go nie zobaczą, zazwyczaj są te środki gdzieś pod spodem wpisane jako osobna pozycja (albo po wybraniu zakładu zaznacza się, że mają być wykorzystane na ten zakład środki tzw. free bet)

#515443 22/02/2006 10:37
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
a więc: wybieramy zakłady do zagrania, klikamy dalej, zaznaczamy "free bet" i klikamy dalej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Ewentualna wygrana dopisywana jest już jako dostępne środki (oczywiście tylko kwota wygranej bez kwoty free beta)

#515444 22/02/2006 10:47
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
damian1 ...zasada wlasciwa ...ale technicznie krok po kroku...bo PB ma to tylko jeden...mysle ze warto zajrzec do pomcy na stronie Pointbetu

#515445 22/02/2006 10:48
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Quote
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> ja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> ja
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> ja chcę odpowiedzieć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
wiem, wiem nie mogę i nawt ne chcę. Jedyne co chcę zrobić to -->> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />real <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />Ojro za głupotę...jak zawsze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Ojro przewaliles na realu ?? za taki kurs? cza bylo grac lyon....:)

#515446 22/02/2006 10:53
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
chcialem zagrac York City, i nie zauważylem ze dalem real. Myslalem ze gdy wcisne potwierdx, real zniknal. I zniknal tylko ze York <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> za glupote trzeba placic...

#515447 22/02/2006 10:56
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
ehhh no to niefajnie, no ale mozesz jeszcze zgarnac troche w konkursie glownym, cos ludziska slaba graja

#515448 22/02/2006 11:06
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
z tego wynika, że free bet w pointbet może być używty na livebettingu, i to tylko jednorazowo.Przy meczach do freebetu jest jakiś złoty znaczek. Wybieramy zakład z tych "złotych" i pojawia się suma jaką mozemy mieć z tego freebeta. A restza to jak na każdym livebetting chyba. Tak rozumuję instrukcje ze strony.

#515449 22/02/2006 11:07
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
jakbym miał u nich kiedyś freebta to bym wiedział jak to w praktyce jest, opisywałem na podatawie innych buków <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#515450 22/02/2006 11:07
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
a czytasz polski czy angielski help?

#515451 22/02/2006 11:09
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
angielski

#515452 22/02/2006 11:10
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
ale faktycznie głupi jestem, bo oni mają też język polski <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#515453 22/02/2006 11:10
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,281
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,281
W tym właśnie problem, że osoby które jeszcze nie wygrały tam freebeta mogą mieć kłopoty z precyzyjną odpowiedzią.

Strona 1 z 11 1 2 3 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, Sensei, burbon, Lukasz111, betowiec, bukma, alfa, forty, rymoholik, $-man), 3,313 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,583
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1