|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
No nie wiem czy bedziesz mial ponad 100 na koncie z tego free You will be able to raise your account balance to a maximum amount of 50 USD/GBP/EUR to jesli minimum wyplata to 100, a najwyzej z tych darmowych 10 mozemy miec 50 to rozumiem, ze trzeba zrobic depozyt 50 zeby wyplacic? hmm to bedziemy czekac na pierwszego odwaznego co zrobi tam depozyt 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
łooo matko to ladna porazka, zrobisz 50siat, wplacisz 50siat, mexyki kase zgarna i jedyne co sie otrzyma to wjazd na chate.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
łooo matko to ladna porazka, zrobisz 50siat, wplacisz 50siat, mexyki kase zgarna i jedyne co sie otrzyma to wjazd na chate. wspomozesz meksykanski kartel narkotykowy, pewnie kazdy funt dla nich sie liczy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Tak... zaloze konto, otwieram drzwi i mexyki juz czekaja na mnie i mowia Customer Service: [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,718
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,718 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,546 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,546 Likes: 11 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
W pierwszym szeregu stoją ci od wpłat. Natomiast jak zlecisz "withdrawal" to opiekują się Twoim kontem ci z tyłu. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665 |
Min depo 20 euro,czekamy kto pierwszy się poświęci 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
single i kursy po 1,5 minimum To 1.5 odnosi się dopiero do depozytu. Trzeba 5x obrócić.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 236
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2006
Posty: 236 |
Ja bym się chętnie poświęcił i wpłacił te 50 funciaków ale,,, czy tam można wpłacać przez moneybookers bo są tylko wpłaty visa via skrill, mastecard via skrill i trzecia jakaś karta, a kartą tego nie zrobię. Druga sprawa. Zarejestrowałem się, zrezygnowałem z 10 funtowej promocji i teraz chyba wg regulaminu 100% promocji powinienem dostać jakiś kod promocji na email ale nic mi nie przyszło od nich. Wy dostaliście coś emailem nie licząć info o tych 10 funtach?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
no ciekawe ciekawe jak z ta wyplata ile max mozna wyplacic, czy po zrobieniu depo mozna wiecej wyplacic, bo ja juz obrot prawie zrobilem i troche sie uzbieralo
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 560
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2007
Posty: 560 |
Mozesz wyplacic max. 50 euro z tego co ugrales, ponadto nie ma tak, ze wplacisz i sobie wyplacisz, tylko trzeba chyba obrocic wysokosc wplaty 5 razy chyba, choc nie jestem pewien, zagmatwane to, chyba cos kombinuja:) tu sa warunki https://dobet.com/welcome-bonus/terkin: Skrill to dawne Moneybookers:) Obie nazwy sa teraz uzywane, ale docelowo MB to Skrill. Kod dostaniesz po wplacie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 236
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2006
Posty: 236 |
Mozesz wyplacic max. 50 euro z tego co ugrales, ponadto nie ma tak, ze wplacisz i sobie wyplacisz, tylko trzeba chyba obrocic wysokosc wplaty 5 razy chyba, choc nie jestem pewien, zagmatwane to, chyba cos kombinuja:) tu sa warunki https://dobet.com/welcome-bonus/terkin: Skrill to dawne Moneybookers:) Obie nazwy sa teraz uzywane, ale docelowo MB to Skrill. Kod dostaniesz po wplacie. Jeśli to było do mnie to tak: wiem że skrill to dawne Mb ale skoto wpłata Visa via Skrill to zwykła wpłata via MB to po co rozdzielone sa wpłaty na visa via skrill i mastercard via skrill, skoro to to samo. Nie rozumiem tego Poza tym mówisz że jak wpłace te 50 funciaków to bez względu na to ile z tego wygram to bedę mógł wypłacić tylko 50? wtf? To się zniechęciłem trochę, a Ty tam wpłaciłeś kasę?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 560
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2007
Posty: 560 |
Naczy 50 euro z tych 10 no deposit, co u grasz. Jak wplacisz 50 euro i dostaniesz 50 euro to mozesz grac a grac i ile chcesz wyplacic.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Mozesz wyplacic max. 50 euro z tego co ugrales, ponadto nie ma tak, ze wplacisz i sobie wyplacisz, tylko trzeba chyba obrocic wysokosc wplaty 5 razy chyba, choc nie jestem pewien, zagmatwane to, chyba cos kombinuja:) tu sa warunki https://dobet.com/welcome-bonus/terkin: Skrill to dawne Moneybookers:) Obie nazwy sa teraz uzywane, ale docelowo MB to Skrill. Kod dostaniesz po wplacie. Jeśli to było do mnie to tak: wiem że skrill to dawne Mb ale skoto wpłata Visa via Skrill to zwykła wpłata via MB to po co rozdzielone sa wpłaty na visa via skrill i mastercard via skrill, skoro to to samo. Nie rozumiem tego Poza tym mówisz że jak wpłace te 50 funciaków to bez względu na to ile z tego wygram to bedę mógł wypłacić tylko 50? wtf? To się zniechęciłem trochę, a Ty tam wpłaciłeś kasę? Zawsze mozesz zapytac ich Customer Service: [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
Real - Barca More than 4 goals @2.70kursów na under/over w ogóle nie ma a normalnie over 3.5 po @3.00 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
Z tego bonusa nie da się wygrać więcej niż 50 e bo właśnie mexyki mi rozliczyli typ na macedonie za 0  pod kuponem pisze Winnings limited by Signup Bonus10
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
Nie wiem czy ja dobrze rozumiem ten regulamin ale wpłacając 50e muszę to obracać 5x by wypłacić bonus 50 + moje depo.Jak wpłacę np 20e to różnica depozytu do wpłaty zostanie utracona?Chujem śmierdzi ta promocja, wychodzi na zwykły bonus 100% którego i tak trzeba wygrać a firma niepewna 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723 |
Z tego bonusa nie da się wygrać więcej niż 50 e bo właśnie mexyki mi rozliczyli typ na macedonie za 0  pod kuponem pisze Winnings limited by Signup Bonus10 Meksyk to bardzo po...ny kraj ! Kto tam był to wie o co chodzi ! Jedyne co im wychodzi to mañana,mañana,mañana ! Będzie kasa ! Więc nie ma co liczyć .....Bo mañana jest zawsze ! ! !
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723 |
Z tego bonusa nie da się wygrać więcej niż 50 e bo właśnie mexyki mi rozliczyli typ na macedonie za 0  pod kuponem pisze Winnings limited by Signup Bonus10 Meksyk to bardzo po...ny kraj ! Kto tam był to wie o co chodzi ! Jedyne co im wychodzi to mañana,mañana,mañana ! Będzie kasa ! Więc nie ma co liczyć .....Bo mañana jest zawsze ! ! ! Maniana !
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|