Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 4 1 2 3 4
rafal08 #5154971 18/01/2012 17:39
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Originally Posted by rafal08
No nie wiem czy bedziesz mial ponad 100 na koncie z tego free

Quote
You will be able to raise your account balance to a maximum amount of 50 USD/GBP/EUR


to jesli minimum wyplata to 100, a najwyzej z tych darmowych 10 mozemy miec 50 to rozumiem, ze trzeba zrobic depozyt 50 zeby wyplacic? hmm to bedziemy czekac na pierwszego odwaznego co zrobi tam depozyt wink

Bonus: Unibet
szuwi1 #5154974 18/01/2012 17:41
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
łooo matko to ladna porazka, zrobisz 50siat, wplacisz 50siat, mexyki kase zgarna i jedyne co sie otrzyma to wjazd na chate.

connor #5154980 18/01/2012 17:43
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Originally Posted by Experto
łooo matko to ladna porazka, zrobisz 50siat, wplacisz 50siat, mexyki kase zgarna i jedyne co sie otrzyma to wjazd na chate.


wspomozesz meksykanski kartel narkotykowy, pewnie kazdy funt dla nich sie liczy grin

huge #5154992 18/01/2012 17:50
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Tak... zaloze konto, otwieram drzwi i mexyki juz czekaja na mnie i mowia Customer Service:

[Linked Image]

szuwi1 #5154994 18/01/2012 17:51
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,718
K
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,718
grin

connor #5154997 18/01/2012 17:52
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,551
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,551
Likes: 11
Customer Service laugh laugh laugh

connor #5155004 18/01/2012 17:56
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
W pierwszym szeregu stoją ci od wpłat. Natomiast jak zlecisz "withdrawal" to opiekują się Twoim kontem ci z tyłu. grin

szuwi1 #5155044 18/01/2012 18:27
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
Min depo 20 euro,czekamy kto pierwszy się poświęci laugh

P!T3R #5155089 18/01/2012 18:41
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Originally Posted by P!T3R
single i kursy po 1,5 minimum

To 1.5 odnosi się dopiero do depozytu. Trzeba 5x obrócić.




szuwi1 #5155235 18/01/2012 20:05
Dołączył: Jul 2006
Posty: 236
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2006
Posty: 236
Ja bym się chętnie poświęcił i wpłacił te 50 funciaków ale,,, czy tam można wpłacać przez moneybookers bo są tylko wpłaty visa via skrill, mastecard via skrill i trzecia jakaś karta, a kartą tego nie zrobię.
Druga sprawa. Zarejestrowałem się, zrezygnowałem z 10 funtowej promocji i teraz chyba wg regulaminu 100% promocji powinienem dostać jakiś kod promocji na email ale nic mi nie przyszło od nich. Wy dostaliście coś emailem nie licząć info o tych 10 funtach?

szuwi1 #5155273 18/01/2012 20:39
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
no ciekawe ciekawe jak z ta wyplata ile max mozna wyplacic, czy po zrobieniu depo mozna wiecej wyplacic, bo ja juz obrot prawie zrobilem i troche sie uzbieralo

szuwi1 #5155345 18/01/2012 21:51
Dołączył: Mar 2007
Posty: 560
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 560
Mozesz wyplacic max. 50 euro z tego co ugrales, ponadto nie ma tak, ze wplacisz i sobie wyplacisz, tylko trzeba chyba obrocic wysokosc wplaty 5 razy chyba, choc nie jestem pewien, zagmatwane to, chyba cos kombinuja:) tu sa warunki https://dobet.com/welcome-bonus/

terkin: Skrill to dawne Moneybookers:) Obie nazwy sa teraz uzywane, ale docelowo MB to Skrill. Kod dostaniesz po wplacie.

szuwi1 #5155377 18/01/2012 22:24
Dołączył: Jul 2006
Posty: 236
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2006
Posty: 236
Originally Posted by szuwi1
Mozesz wyplacic max. 50 euro z tego co ugrales, ponadto nie ma tak, ze wplacisz i sobie wyplacisz, tylko trzeba chyba obrocic wysokosc wplaty 5 razy chyba, choc nie jestem pewien, zagmatwane to, chyba cos kombinuja:) tu sa warunki https://dobet.com/welcome-bonus/

terkin: Skrill to dawne Moneybookers:) Obie nazwy sa teraz uzywane, ale docelowo MB to Skrill. Kod dostaniesz po wplacie.

Jeśli to było do mnie to tak: wiem że skrill to dawne Mb ale skoto wpłata Visa via Skrill to zwykła wpłata via MB to po co rozdzielone sa wpłaty na visa via skrill i mastercard via skrill, skoro to to samo.
Nie rozumiem tego

Poza tym mówisz że jak wpłace te 50 funciaków to bez względu na to ile z tego wygram to bedę mógł wypłacić tylko 50? wtf?

To się zniechęciłem trochę, a Ty tam wpłaciłeś kasę?

szuwi1 #5155380 18/01/2012 22:27
Dołączył: Mar 2007
Posty: 560
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 560
Naczy 50 euro z tych 10 no deposit, co u grasz. Jak wplacisz 50 euro i dostaniesz 50 euro to mozesz grac a grac i ile chcesz wyplacic.

terkin #5155421 18/01/2012 23:04
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Originally Posted by terkin
Originally Posted by szuwi1
Mozesz wyplacic max. 50 euro z tego co ugrales, ponadto nie ma tak, ze wplacisz i sobie wyplacisz, tylko trzeba chyba obrocic wysokosc wplaty 5 razy chyba, choc nie jestem pewien, zagmatwane to, chyba cos kombinuja:) tu sa warunki https://dobet.com/welcome-bonus/

terkin: Skrill to dawne Moneybookers:) Obie nazwy sa teraz uzywane, ale docelowo MB to Skrill. Kod dostaniesz po wplacie.

Jeśli to było do mnie to tak: wiem że skrill to dawne Mb ale skoto wpłata Visa via Skrill to zwykła wpłata via MB to po co rozdzielone sa wpłaty na visa via skrill i mastercard via skrill, skoro to to samo.
Nie rozumiem tego

Poza tym mówisz że jak wpłace te 50 funciaków to bez względu na to ile z tego wygram to bedę mógł wypłacić tylko 50? wtf?

To się zniechęciłem trochę, a Ty tam wpłaciłeś kasę?

Zawsze mozesz zapytac ich Customer Service:

[Linked Image]

szuwi1 #5155981 19/01/2012 03:44
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
Real - Barca
More than 4 goals @2.70
kursów na under/over w ogóle nie ma
a normalnie over 3.5 po @3.00 laugh

szuwi1 #5158635 20/01/2012 04:08
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Z tego bonusa nie da się wygrać więcej niż 50 e bo właśnie mexyki mi rozliczyli typ na macedonie za 0 laugh pod kuponem pisze Winnings limited by
Signup Bonus10

szuwi1 #5158652 20/01/2012 04:24
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Nie wiem czy ja dobrze rozumiem ten regulamin ale wpłacając 50e muszę to obracać 5x by wypłacić bonus 50 + moje depo.Jak wpłacę np 20e to różnica depozytu do wpłaty zostanie utracona?Chujem śmierdzi ta promocja, wychodzi na zwykły bonus 100% którego i tak trzeba wygrać a firma niepewna laugh

royalflush #5158774 20/01/2012 05:10
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723
old hand
old hand
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723
Originally Posted by royalflush
Z tego bonusa nie da się wygrać więcej niż 50 e bo właśnie mexyki mi rozliczyli typ na macedonie za 0 laugh pod kuponem pisze Winnings limited by
Signup Bonus10

Meksyk to bardzo po...ny kraj !
Kto tam był to wie o co chodzi !
Jedyne co im wychodzi to mañana,mañana,mañana !
Będzie kasa !
Więc nie ma co liczyć .....Bo mañana jest zawsze ! ! !

milan1231 #5158776 20/01/2012 05:11
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723
old hand
old hand
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723
Originally Posted by milan1231
Originally Posted by royalflush
Z tego bonusa nie da się wygrać więcej niż 50 e bo właśnie mexyki mi rozliczyli typ na macedonie za 0 laugh pod kuponem pisze Winnings limited by
Signup Bonus10

Meksyk to bardzo po...ny kraj !
Kto tam był to wie o co chodzi !
Jedyne co im wychodzi to mañana,mañana,mañana !
Będzie kasa !
Więc nie ma co liczyć .....Bo mañana jest zawsze ! ! !

Maniana !

Strona 2 z 4 1 2 3 4

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Lukasz111, Sensei, aker, betowiec, alfa, JelineK, burbon), 2,519 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,116
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1