Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#5158 13/07/2001 12:17
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,791
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,791
Za Futbol.pl
Bez pięciu kontuzjowanych piłkarzy zagra warszawska Polonia z Wisłą Kraków w niedzielnym meczu o Superpuchar w Starachowicach.

Urazy wykluczyły z gry Piotra Dziewickiego, Tomasza Ciesielskiego, Piotr Dziewickiego, Arkadiusza Kaliszana i Tomasza Wieszczyckiego.
001 Wisła - Polonia 1 - 1,76
Mysle ze ten kurs jest calkiem calkiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#5159 13/07/2001 13:37
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982
No bo bez Piotra Dziewickiego i Piotra Dziewickiego to nie wygrają to nie wygrają <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#5160 13/07/2001 13:49
Dołączył: Dec 2000
Posty: 1,353
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2000
Posty: 1,353
Davidianowi pewnie o to chodzi tylko sie Futbol.pl pomylil <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
"Urazy wykluczyły z gry Piotra Dziewickiego, Tomasza Ciesielskiego, Arkadiusza Kaliszana i Tomasza Wieszczyckiego. Do pełni sił doszedł natomiast Arkadiusz Bąk, który w czwartek wziął udział w pierwszym po powrocie ze zgrupowania w Czechach treningu na Konwiktorskiej"

#5161 13/07/2001 22:30
Dołączył: Apr 2001
Posty: 128
A
member
member
A Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 128
Witam!
Na dodatek Smuda będzie chciał odzyskać kibiców, a piłkarze miejsce w drużynie na mecz LM.
Wisła 1

#5162 15/07/2001 17:19
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
A ja uważam, że kurs na Wisłę jest mało atrakcyjny (dziś w STS 1,6). Dlatego zagrałem na zwycięstwo Polonii (kurs 5,1). Wisła też będzie osłabiona, poza tym mecz o SP jest traktowany z przymrużeniem oka. Biorąc poprawkę na straszliwy skwar panujący w całej Polsce wystarczy jakaś jedna przypadkowa bramka i może rozstrzygnąc o wyniku. 2 lata temu Wisła przegrała SP grając z juniorami Amiki. Dlatego nie postawiłbym większej kasy na Białą Gwiazdę, a na Polonię moim zdaniem warto zaryzykować przy takim kursie.

#5163 15/07/2001 17:35
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Quote
Oryginalnie wysłał Grzesiek:
[qb] 2 lata temu Wisła przegrała SP grając z juniorami Amiki.[/qb]

Chcialem zauwazyć taki drobny szczegól. Amica po pierwsze nie grala juniorami, ale może się tak wydawać bo Amica jako jedyna druzyna w Polsce może zaistnieć w przyszłości. Jej drużyna składa się przede wszystkim z bardzo młodych i młodych graczy - których wychowuje we własnej szkólce. I jako jedyny zespól w lidze polskiej gra w prawie niezmienionym skladzie od dobych 4 lat.

Wracając do meczu Wisla - Polonia. Powinna byc 1, biorąc pod uwagę wyczyny polskiej druzyny na sparingach.

#5164 15/07/2001 21:38
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Szakal:
[QB]

Chcialem zauwazyć taki drobny szczegól. Amica po pierwsze nie grala juniorami, ale może się tak wydawać bo Amica jako jedyna druzyna w Polsce może zaistnieć w przyszłości. Jej drużyna składa się przede wszystkim z bardzo młodych i młodych

Nie zgodzę się z powyższym - Amica wtedy grała w rezerwowym składzie. A co do pracy z
młodzieżą, to Wisła wcale Amice pod tym względem nie ustępuje (wręcz przeciwnie moim zdaniem). Odnośnie SP wiślacy szczęsliwie wygrali ale równie dobrze mogli przegrać - dlatego kurs 5,1 na Polonię był bardzo interesujący.

#5165 15/07/2001 22:03
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witam zna ktos moze wynik
GHANA-SUDAN?
Z GORY DZIEKI ZA ODPOWIEDZ


Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, latajaca_holenderka, rafal08, kamel), 2,198 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,526
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1