|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,551
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,551 |
jak wielki Bwrdziu pogrywa na antypodach? bo Kevin @4.5 kusi  Dolgopolov @2.05  H2H 3;0 chyba przeceniają kangura  Długopałow przejebal 2 sety z Jonsem i Kamke :| przegral z jonesem 2 sety zeby potem go rozgromic 61 61 62 tez mysle nad dolgo, widac dobrze mu sie gra z tomicem ale z cienkim jak polsilver tobijasem juz tak troche musial sie pomeczyc :>
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366 |
tak jak pisałem do czego mi najbliżej i ostatecznie na dziś Wawrinka Fleming/Hutchins Gonzalez/Kas Monza Brianza AEK 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 2,211
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2009
Posty: 2,211 |
nie realizujemy wyplat, przyjmujemy tylko wplaty ja tam gram tym bonusem 10e. czyli ma sie rozumiec nie ma sie po co spinac bo i tak nie wyplaca nawet jak wygram ?  czemu nie wyplaca?? i wlasnie co to byla za strona co za zalogowanie dawali bonus??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366 |
przegral z jonesem 2 sety zeby potem go rozgromic 61 61 62 tez mysle nad dolgo, widac dobrze mu sie gra z tomicem ale z cienkim jak polsilver tobijasem juz tak troche musial sie pomeczyc :> [/quote] Tobias grał mecz życia, Dolgopolov pokazał wiele woli walki w 5 secie, że go dogonił, obronił meczową i wygrał
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366 |
tak jak pisałem do czego mi najbliżej i ostatecznie na dziś Wawrinka Fleming/Hutchins Gonzalez/Kas Monza Brianza AEK  Wawrinka -4,5 gema pograny, ryzykuję ale wolę 1,8 niż marne 1,36 na zwycięstwo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Rusedski ta para FLeming/Hutchins jak jej szanse ocenisz ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366 |
Rusedski ta para FLeming/Hutchins jak jej szanse ocenisz ? dla mnie najpewniejszy mecz z tenisa dzisiaj
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Rusedski ta para FLeming/Hutchins jak jej szanse ocenisz ? dla mnie najpewniejszy mecz z tenisa dzisiaj  spróbuje ich na własną odpowiedzialność
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,195
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,195 |
ja mysle o takiej tasmie: wawrinka flemingi aek real madrid
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850 |
Siema ...
Julka do gry wedug mnie ...
Almagro bym nie lekceważył ...
Co sądzicie o lipsky /Ram i Bolleli/ Fogini ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 511
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2011
Posty: 511 |
Daniela Hantuchova + 6,5 1,85
Ivo Karlovic + 2,5 2,55
Alejandro Falla + 2,5 1,45
Stanislas Wawrinka 1 1,35
9.23
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
nie realizujemy wyplat, przyjmujemy tylko wplaty ja tam gram tym bonusem 10e. czyli ma sie rozumiec nie ma sie po co spinac bo i tak nie wyplaca nawet jak wygram ?  czemu nie wyplaca?? i wlasnie co to byla za strona co za zalogowanie dawali bonus?? dobet.com mexykanski buk prowadzony przez jeden z karteli daja 10siec funtow, ale po obrocie trzeba wplacic swoje siano aby dokonac wyplaty. w tej chwili to jest caly ich zespol, zatrudniaja kilkunastu pracownikow [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 7,777
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 7,777 |
Fedex under 36.5 and -5.5 po kursach 1.8 and 1.6 izunia:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 7,777
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 7,777 |
P.S. Tomic Jankovic Kolbi Georges Felek and Hantuchova +7.5 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850 |
Falla 2 Falla (+5,5) Falla set Julka Julka (-1,5) Julka (-2,5) Lipsky/ram Flemingi/ Hutchins Gonzales/ Kas Errani /Vinci
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366 |
Falla 2 Falla (+5,5) Falla set Julka Julka (-1,5) Julka (-2,5) Lipsky/ram Flemingi/ Hutchins Gonzales/ Kas Errani /Vinci Lipsky/Ram będa mieli ciężko
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850 |
Falla 2 Falla (+5,5) Falla set Julka Julka (-1,5) Julka (-2,5) Lipsky/ram Flemingi/ Hutchins Gonzales/ Kas Errani /Vinci Lipsky/Ram będa mieli ciężko kurs godny spróbowania
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850 |
jeszcz Isner mnie korcił ... ale zostawiłem
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
|
|
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634 |
Kuznetsova/Zvonareva, Llagostera/Parra Rosjanki przeciwko klejonce niemiecko-estońskiej, Kanepi po zaskakuującej porażce w singlu wątpię, żeby miała jakąkolwiek motywację do grania debla, a Hiszpanki zgrana para i nie powinny mieć dziś problemów z wygraną
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059 |
jeszcz Isner mnie korcił ... ale zostawiłem warto Lopeza zagrać w buku, gdzie krecz = przegrana moim zdaniem 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|