Dołączył: Apr 2003
Posty: 752
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2003
Posty: 752
w pewnym momencie na livie byl 13 kurs na POL a kto to ruszyl?
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
domaitis]
kurwa poplakalem sie serio ...
cebulę kroiłeś ?
nie wiem czemu ale pilkarze czy siatkarze na mnie tak nie dzialaja ... Ci zawsze mieli jaja nawet jak nie szlo
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,462
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,462
tego treneiro Dunoli to bym kopnął w dupę
ten gnom zawsze ma do wszystkich pretensje
trenerzy już tak mają:
VIDEO
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
to po dzisiejszym dniu to mi zostaje chyba tylko u meksykanów z dobet stawiać
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
w pewnym momencie na livie byl 13 kurs na POL a kto to ruszyl?
@20 było na jakieś 2 minuty przed końcem. Dziwny sport.
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Remis chyba też dawał Polakom awans bo mieliby wtedy tyle samo punktów co Duny ale dużo lepszy bilans bramkowy nie?
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
gdy emocje juz opadna...
MACEDONIA
Kiril Lazarov o7,5 polecam to bardzij niz macedonie kurs dobry , a Lazarov okolo 18 rzutow na mecz oddaje + wykonuje karne 1,75 kurs dobry
Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195
Remis chyba też dawał Polakom awans bo mieliby wtedy tyle samo punktów co Duny ale dużo lepszy bilans bramkowy nie?
awans mielismy bo 3 wychodza ale pkt sie licza w 2 fazie
Dołączył: Nov 2007
Posty: 5,909
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 5,909
Dla zawodników jak największy szacunek. Dla trenera szwaba nie.
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
w pewnym momencie na livie byl 13 kurs na POL a kto to ruszyl?
@20 było na jakieś 2 minuty przed końcem. Dziwny sport.
jak każdy - karny, obronione meczowe w tenisie, dobry blok w siatkówce, chybione uderzenie w snookerze, trafiona trójka z połowy boiska w kosza, przykładów mnóstwo
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Remis chyba też dawał Polakom awans bo mieliby wtedy tyle samo punktów co Duny ale dużo lepszy bilans bramkowy nie?
liczą sie punkty przenoszone do kolejnej rundy
lepiej płacą za wygraną niż remis
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Remis chyba też dawał Polakom awans bo mieliby wtedy tyle samo punktów co Duny ale dużo lepszy bilans bramkowy nie?
nawet wtopa chyba dawala bo słowaki mają 0 a my z nimi wygralismy
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
moj sasiad jest jebniety , u mnie bramki nie bylo jeszcze a ten darl ryj juz
stary chlop ponad 50lat
dziwisz mu sie mial singla na win polakow za 2 zł postawione
Dołączył: Feb 2002
Posty: 3,883
solus contra omnes
solus contra omnes
Dołączył: Feb 2002
Posty: 3,883
Dla zawodników jak największy szacunek. Dla trenera szwaba nie.
najebałeś się ?
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,624
dla nas lepiej zeby Czesi wygrali bo wtedy wszyscy wychodza z 2 punktami z drugiej grupy
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
moj sasiad jest jebniety , u mnie bramki nie bylo jeszcze a ten darl ryj juz
stary chlop ponad 50lat
dziwisz mu sie mial singla na win polakow za 2 zł postawione
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
domaitis]
Dla zawodników jak największy szacunek. Dla trenera szwaba nie.
najebałeś się ?
z Tczewa
swój chłop
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
jeb..... wszystkich tych co plakali po meczu z Serbami
tak jak wtedy napisalem ze nawet jak wszystko przegramy 10 bramkami to i tak recznych zawsze cenie najwyzej !!!!!!!!!!
WENTA nasz krolu
Największy atutem Polaków nie jest Szmal, Wichary, Bielecki czy ktokolwiek inny tylko WENTYL na ławce
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
gdy emocje juz opadna...
MACEDONIA
Kiril Lazarov o7,5 polecam to bardzij niz macedonie kurs dobry , a Lazarov okolo 18 rzutow na mecz oddaje + wykonuje karne 1,75 kurs dobry
szkoda ze w bet365 tego nie ma:(
Link skopiowany do schowka