|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831 |
PlayMoney ładna zenada. na 10 FS daje 7 centów 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
$
|
|
$
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 1,211
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2008
Posty: 1,211 |
było już info  ale nie dla wszystkich...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 135
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2009
Posty: 135 |
15 czy 30 X bet to wcale nie jest aż tak oszałamiająca wygrana
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 267
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2010
Posty: 267 |
Witam mam pytanko otrzymałem przed chwilką telefon od załogi casinoeuro [ record.affiliatelounge.com] w sprawie promocji dzwonili do kogoś też może??
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 281
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2002
Posty: 281 |
moze mi ktoś krótko wytłumaczyć różnice między wartością żetona a wartością stawianą na linie ? np warotś żetonu mam 0,01 a na linie mam 0,10 co daje razem zaklad za 2,5 e. a jak zmienie np na warotść zetonu 0,05 i warotść na linie na 0,10 to dalej jest łączna suma krecenia za 2,5 e .
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665 |
Do mnie pisali mejla, że mam 100% od depo. Dzwonili ale miałem podany stary numer komórki i się nie dodzwonili. Najdziwniejsze, że kazali uaktualnić ten numer w BetSSON. Mają oni coś wspólnego z casinoeuro?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,969 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,969 Likes: 12 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438 |
A czy może jest takie kasynko (netent), gdzie powiedzmy wpłacę depozyt, nie będę musiał brać żadnego bonusa, ale za to że wpłaciłem dostanę free spiny ? Pogram sobie trochę depozytem oczywiście, ale żebym nie był zmuszany do jakichś obrotów w stylu 35X(bonus+depozyt) -bonusa nie chcę zresztą.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,969 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,969 Likes: 12 |
Tylko gdy sie wykorzystalo juz bonus od 1 depozytu kiedys.Bardzo rzadko sa takie oferty ,ale to z reguly tylko dla stalych graczy i odbiorcow e-mail z taka promocja.Tylko,ze wtedy i tak masz obrot z tych FS .
Ogolnie to nie lepiej sobie wplacic 2-5€ wiecej i potraktowac to jako te FS ? Brak obrotu ,wyplata kiedy sie chce i po problemie.Ja praktycznie wszedzie gram bez bonusow i nie narzekam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438 |
W sumie racja 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 106
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2009
Posty: 106 |
korzystał ktoś z LocoPanda [ ads.mrgreen.com] nd ? warto się zainteresować ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,969 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,969 Likes: 12 |
zacytuje Z tym Locopanda [ ads.mrgreen.com] to nie do konca warto korzystac bo ich grupa ma 4-5 kasyn(nowych RTG) i na pewno z czasem pokaza sie lub zalatwimy wieksze no deposit do nich.Jesli sie skorzysta w jedny z ich kasyn to system w innym juz nie przyzna niestety .
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 392
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2009
Posty: 392 |
jak wypłacam z sieci rtg to dodaje do wypłaty ten bonus co mi dali? ze nadwyzke zabieraja ? czy wezma z tego co zostanie na koncie mam max 125 + depo + 150$ i zostalo ponad 100 jak to wpisać ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179 |
Robiliscie ten playbet?? dodali komus bonusika ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
O co biega z tym rozwalaniem tarcz na halls of god?  ostatnie zbicie wygrywa czy jak?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665 |
Jak dobrze pamiętam to musisz zebrać 3 te same kwoty, ta ilość żetonów wygrywa...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,969 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,969 Likes: 12 |
Ta 3 takie same kwoty lub znaczki jackpot 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
aha, to ja już prawie boga za nogi złapałem bo jakiś jeden jackpot sę pojawił 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|