Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 55 z 69 1 2 53 54 55 56 57 68 69
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
ptaszysko oczywiscie sie polamal

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
Goget postulat adresowany do Ciebie - skrobnij parę obiektywnych słów o występie Twojego idola smile

Dołączył: Dec 2011
Posty: 576
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Dec 2011
Posty: 576
pierwsze 2 sety i równa walka ze wskazaniem na T Birda świetnie funkcjonował bh i serwis czecha fh też bez zarzutu. w 3 secie szybki break RAfy, który grał swoje Tomek troche zgasł a Rafał poczuł krew. Ogólnie to Czech w 2 fazie meczu jakiś niemrawy z przebłyskami i ładnymi winnersami z bh czy fh. W oczy rzuciła sie dobra gra taktyczna Nadala, który wiedział kiedy po top spinowym rogalu pojsc do sieci oraz jak zwykle kapitalna gra z głębi pola i jego firmowe minięcia. z Fedem szykuje sie kapitalne widowisko

Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153
mógłby ktoś scharakteryzować Bogdanovica? dziekówa.

Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Russell GSM ... w końcu ...

Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Originally Posted by krecik80
Originally Posted by Sergio1
Originally Posted by Fresh'n'Funky
co ten amerykański cymbał Russell robi ?!!

Na poczatku meczu był medical, więc może to.

Rzcej nie to. Mecz można obstawiać na bet365 na żywo, jeszcze 10 min temu kurs na Gawrona był bardzo wysoki, więc chyba wiadomo o co chodzi smile

o co?

Dołączył: Dec 2011
Posty: 576
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Dec 2011
Posty: 576
No i co ciekawe NAdal lepiej prezentował się po 3 godzinach spędzonych na korcie niż na początku ewidentnie sie rozlunil do tego stopnia ze pozwalal sobie na agresywne returnowanie serisow czecha, ktore niejednokrotnie byly wygrywajace

Dołączył: Dec 2011
Posty: 576
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Dec 2011
Posty: 576
oczywiscie returny wygrywajace smirk

Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Russell 2:0 GSM, @1.83 jak rano pisałem, ale niezła szopka w 2 secie ooo

Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Originally Posted by mirasPL
mógłby ktoś scharakteryzować Bogdanovica? dziekówa.
wysoki Kanadyjczyk z rakietą tenisową cool

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Originally Posted by Danielsan
Goget postulat adresowany do Ciebie - skrobnij parę obiektywnych słów o występie Twojego idola smile

Przespałem prawie cały mecz. Widziałem tylko końcówkę drugiego seta, początek trzeciego i końcówkę czwartego. Na returnie słabo praktycznie cały mecz, płaski forhend dopiero od koniec zaczął funkcjonować, a tak to Berdych sobie zbijał baloniki regularnie. Niektóre minięcia jak zwykle wgniatały w fotel, ale też pepik grał wolejem jak amator.

Czech solidnie tym bekhendem bombardował i chyba największe problemy stwarzał. Ferdek z tej jednej ręki powinien więcej wyrzucać, ale go w sumie nie widziałem w żadnym meczu. W każdym razie w finale widzę Rafę. Ferdek za stary, żeby aż trzy sety zagrał na odpowiednim poziomie z nabuzowanym Nadalem smile

Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153
Originally Posted by Azazel
Originally Posted by mirasPL
mógłby ktoś scharakteryzować Bogdanovica? dziekówa.
wysoki Kanadyjczyk z rakietą tenisową cool

kanadyjczyk? idz zobacz czy nie ma Cie w innym pokoju wink.. tóż to brytyjczyk serbskiego pochodzenia. gra z drwalem Smyczkiem. i zainteresowal mnie ten mecz.

Dołączył: Dec 2011
Posty: 576
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Dec 2011
Posty: 576
Originally Posted by Azazel
Originally Posted by mirasPL
mógłby ktoś scharakteryzować Bogdanovica? dziekówa.
wysoki Kanadyjczyk z rakietą tenisową cool


dobrze

Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Originally Posted by mirasPL
Originally Posted by Azazel
Originally Posted by mirasPL
mógłby ktoś scharakteryzować Bogdanovica? dziekówa.
wysoki Kanadyjczyk z rakietą tenisową cool

kanadyjczyk? idz zobacz czy nie ma Cie w innym pokoju wink.. tóż to brytyjczyk serbskiego pochodzenia. gra z drwalem Smyczkiem. i zainteresowal mnie ten mecz.
laugh no jak gra z takim drwalem to Cię przepraszam wink
jak mnie pamięć nie myli to reprezentował Kanadę kilka lat, ale że Smyczek podrósł ostatnio to nie słyszałem grin

Dołączył: Dec 2011
Posty: 576
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Dec 2011
Posty: 576
no racaja z linii Nadal nie był aż taką maszyną jak nas do tego przyzwyczaił niemniej jednak Ferdkowi tanio skóry nie sprzeda boks

Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
dzięki Panowie piwo

kibicowsko oczwywiście Roż boks
ale pieniędzy po 1.60 na to nie postawię


Dołączył: Dec 2011
Posty: 576
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Dec 2011
Posty: 576
Originally Posted by Azazel
Originally Posted by mirasPL
Originally Posted by Azazel
Originally Posted by mirasPL
mógłby ktoś scharakteryzować Bogdanovica? dziekówa.
wysoki Kanadyjczyk z rakietą tenisową cool

kanadyjczyk? idz zobacz czy nie ma Cie w innym pokoju wink.. tóż to brytyjczyk serbskiego pochodzenia. gra z drwalem Smyczkiem. i zainteresowal mnie ten mecz.
laugh no jak gra z takim drwalem to Cię przepraszam wink
jak mnie pamięć nie myli to reprezentował Kanadę kilka lat, ale że Smyczek podrósł ostatnio to nie słyszałem grin


Serbsko-brytyjski zawodnik reprezentujący kanadę tożto hity smile

Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Originally Posted by confused
Serbsko-brytyjski zawodnik reprezentujący kanadę tożto hity smile

laugh

Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153
chodzilo mi o jego "ZAJBIESTE" walory techniczne. wybacz ze uzylem takiego slowa i urazilem Twoj slowniczek tenisowy,ktorym tak biegle wladasz. konczac ten temat,poprostu nie widzialem jego gry i spytalem,dzieki za blysniecie intelektem.pozdrawiam.;)

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
wie ktos jak muller z klizanem???

Strona 55 z 69 1 2 53 54 55 56 57 68 69

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, rafal08, JelineK, alfa, forty, betowiec, burbon), 1,030 gości, oraz 10 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,678
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1