|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
ptaszysko oczywiscie sie polamal
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
Goget postulat adresowany do Ciebie - skrobnij parę obiektywnych słów o występie Twojego idola 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2011
Posty: 576
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2011
Posty: 576 |
pierwsze 2 sety i równa walka ze wskazaniem na T Birda świetnie funkcjonował bh i serwis czecha fh też bez zarzutu. w 3 secie szybki break RAfy, który grał swoje Tomek troche zgasł a Rafał poczuł krew. Ogólnie to Czech w 2 fazie meczu jakiś niemrawy z przebłyskami i ładnymi winnersami z bh czy fh. W oczy rzuciła sie dobra gra taktyczna Nadala, który wiedział kiedy po top spinowym rogalu pojsc do sieci oraz jak zwykle kapitalna gra z głębi pola i jego firmowe minięcia. z Fedem szykuje sie kapitalne widowisko
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153 |
mógłby ktoś scharakteryzować Bogdanovica? dziekówa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059 |
Russell GSM ... w końcu ...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
co ten amerykański cymbał Russell robi ?!! Na poczatku meczu był medical, więc może to. Rzcej nie to. Mecz można obstawiać na bet365 na żywo, jeszcze 10 min temu kurs na Gawrona był bardzo wysoki, więc chyba wiadomo o co chodzi  o co?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2011
Posty: 576
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2011
Posty: 576 |
No i co ciekawe NAdal lepiej prezentował się po 3 godzinach spędzonych na korcie niż na początku ewidentnie sie rozlunil do tego stopnia ze pozwalal sobie na agresywne returnowanie serisow czecha, ktore niejednokrotnie byly wygrywajace
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2011
Posty: 576
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2011
Posty: 576 |
oczywiscie returny wygrywajace 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
Russell 2:0 GSM, @1.83 jak rano pisałem, ale niezła szopka w 2 secie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
mógłby ktoś scharakteryzować Bogdanovica? dziekówa. wysoki Kanadyjczyk z rakietą tenisową 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
Goget postulat adresowany do Ciebie - skrobnij parę obiektywnych słów o występie Twojego idola  Przespałem prawie cały mecz. Widziałem tylko końcówkę drugiego seta, początek trzeciego i końcówkę czwartego. Na returnie słabo praktycznie cały mecz, płaski forhend dopiero od koniec zaczął funkcjonować, a tak to Berdych sobie zbijał baloniki regularnie. Niektóre minięcia jak zwykle wgniatały w fotel, ale też pepik grał wolejem jak amator. Czech solidnie tym bekhendem bombardował i chyba największe problemy stwarzał. Ferdek z tej jednej ręki powinien więcej wyrzucać, ale go w sumie nie widziałem w żadnym meczu. W każdym razie w finale widzę Rafę. Ferdek za stary, żeby aż trzy sety zagrał na odpowiednim poziomie z nabuzowanym Nadalem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153 |
mógłby ktoś scharakteryzować Bogdanovica? dziekówa. wysoki Kanadyjczyk z rakietą tenisową  kanadyjczyk? idz zobacz czy nie ma Cie w innym pokoju  .. tóż to brytyjczyk serbskiego pochodzenia. gra z drwalem Smyczkiem. i zainteresowal mnie ten mecz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2011
Posty: 576
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2011
Posty: 576 |
mógłby ktoś scharakteryzować Bogdanovica? dziekówa. wysoki Kanadyjczyk z rakietą tenisową  
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
mógłby ktoś scharakteryzować Bogdanovica? dziekówa. wysoki Kanadyjczyk z rakietą tenisową  kanadyjczyk? idz zobacz czy nie ma Cie w innym pokoju  .. tóż to brytyjczyk serbskiego pochodzenia. gra z drwalem Smyczkiem. i zainteresowal mnie ten mecz.  no jak gra z takim drwalem to Cię przepraszam  jak mnie pamięć nie myli to reprezentował Kanadę kilka lat, ale że Smyczek podrósł ostatnio to nie słyszałem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2011
Posty: 576
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2011
Posty: 576 |
no racaja z linii Nadal nie był aż taką maszyną jak nas do tego przyzwyczaił niemniej jednak Ferdkowi tanio skóry nie sprzeda 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
dzięki Panowie  kibicowsko oczwywiście Roż  ale pieniędzy po 1.60 na to nie postawię
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2011
Posty: 576
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2011
Posty: 576 |
mógłby ktoś scharakteryzować Bogdanovica? dziekówa. wysoki Kanadyjczyk z rakietą tenisową  kanadyjczyk? idz zobacz czy nie ma Cie w innym pokoju  .. tóż to brytyjczyk serbskiego pochodzenia. gra z drwalem Smyczkiem. i zainteresowal mnie ten mecz.  no jak gra z takim drwalem to Cię przepraszam  jak mnie pamięć nie myli to reprezentował Kanadę kilka lat, ale że Smyczek podrósł ostatnio to nie słyszałem  Serbsko-brytyjski zawodnik reprezentujący kanadę tożto hity 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
Serbsko-brytyjski zawodnik reprezentujący kanadę tożto hity  
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153 |
chodzilo mi o jego "ZAJBIESTE" walory techniczne. wybacz ze uzylem takiego slowa i urazilem Twoj slowniczek tenisowy,ktorym tak biegle wladasz. konczac ten temat,poprostu nie widzialem jego gry i spytalem,dzieki za blysniecie intelektem.pozdrawiam.;)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
wie ktos jak muller z klizanem???
|
|
|
Link skopiowany do schowka