Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 57 z 69 1 2 55 56 57 58 59 68 69
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
Muller zagrał Va Bank laugh

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Alez sprzedala ta Belgijska szmata...

Dołączył: Apr 2011
Posty: 680
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Apr 2011
Posty: 680
Te dwie ostatnie pilki przy 2serwisie to mistrzostwo laugh

Dołączył: Apr 2011
Posty: 680
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Apr 2011
Posty: 680
Muller spusiaczył i 0-2, dziękuje, dobranoc wink

Dołączył: Dec 2011
Posty: 2,371
K
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Dec 2011
Posty: 2,371
Kvitova
Sharapova
Mirnyi
Soeda
4x boks

Hlavackove
Stepanki
2x boks

Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Ja dziś na noc zagram chyba dubla Kvitova 2:0 + Murray 3:0.

Nie wiem, czym Kei miałby zaskoczyć Murraya. Oglądałem mecz z Benneteau i żeby nie słabiutka postawa Francuza, Japończyk byłby już poza turniejem. Nie wiem, co zrobił Tsonga, ale ten prezentuje odmienny styl od Murraya. Andy jak trzeba, to przetrzyma wymianę.

W Szanghaju Murray wygrał 6:3 6:0. Teraz spodziewam się podobnej przewagi Szkota.

Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Originally Posted by Radek_89
Ja dziś na noc zagram chyba dubla Kvitova 2:0 + Murray 3:0.

Nie wiem, czym Kei miałby zaskoczyć Murraya. Oglądałem mecz z Benneteau i żeby nie słabiutka postawa Francuza, Japończyk byłby już poza turniejem. Nie wiem, co zrobił Tsonga, ale ten prezentuje odmienny styl od Murraya. Andy jak trzeba, to przetrzyma wymianę.

W Szanghaju Murray wygrał 6:3 6:0. Teraz spodziewam się podobnej przewagi Szkota.
Ja również zaufałem Murray'owi na 3-0 myślę że nei odwali nic ...

do tego :
Kvitovą (-4,5)
Stepanków

Dołączył: Jan 2012
Posty: 4,510
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2012
Posty: 4,510
Originally Posted by Radek_89
Ja dziś na noc zagram chyba dubla Kvitova 2:0 + Murray 3:0.

Nie wiem, czym Kei miałby zaskoczyć Murraya. Oglądałem mecz z Benneteau i żeby nie słabiutka postawa Francuza, Japończyk byłby już poza turniejem. Nie wiem, co zrobił Tsonga, ale ten prezentuje odmienny styl od Murraya. Andy jak trzeba, to przetrzyma wymianę.

W Szanghaju Murray wygrał 6:3 6:0. Teraz spodziewam się podobnej przewagi Szkota.

dobrze2 boks

Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
FERRER +8,5

tylko tyle z penisa na jutro smile

Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Smyczek ogarnie meczyk ; )

Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
mi się podoba dubel: Czy bedzie TB w meczu Novaka = NIE @ 1.62 + Errani over 5,5 gema 2/10

Novak z Nietoperzem w 12 meczach w 29 setach zaliczyli 1 TB, liczę na podtrzymanie passy

Dołączył: Jan 2012
Posty: 4,510
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2012
Posty: 4,510
Panowie co sądzicie o Mirzie i Vesninie? wczoraj super meczyk z Huberami za to Ruskie grają tak tego debla jak by z musu.
Do tego tam cała gre robi Kuza bo Zvonka popełnia całą mase błędów z głębi pola nie mówiąc juz o grze przy siatce.

Jak dla mnie 2 na Mirze z Vesniną to PROMO.

to mecz między ambitnymi i chcącymi a ... sam nie wiem jak je ująć.

Prosze o komentarze bo do meczu jeszcze daleko

Dołączył: Jan 2012
Posty: 4,510
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2012
Posty: 4,510
Vesnina gra o 4 debla z Mirzą a o 5:30 z Matkiem?

Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,641
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,641
Wy tu piszecie ze szparka w finale, ale przeciez ona sie dzisiaj po meczu pakuje smile

Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153
z musu doszły tak daleko? nie bredź,typ niezły. ale sowietki walczaki. i dla mnie jedynie LIVE.
dobra co pograliscie z chellenegow?

Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Originally Posted by MDSSDM
Panowie co sądzicie o Mirzie i Vesninie? wczoraj super meczyk z Huberami za to Ruskie grają tak tego debla jak by z musu.
Do tego tam cała gre robi Kuza bo Zvonka popełnia całą mase błędów z głębi pola nie mówiąc juz o grze przy siatce.

Jak dla mnie 2 na Mirze z Vesniną to PROMO.

to mecz między ambitnymi i chcącymi a ... sam nie wiem jak je ująć.

Prosze o komentarze bo do meczu jeszcze daleko

Vera na serwisie to dramat, Kuza pogrywa dobrze jednak to debel. Mirza glownie nastawiona na debel jednak nie widzialem dziewczyn w tym turnieju.

Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621
Ja wziąłem 3:0 Murarza, ale jednak również 3:1 na zwrot stawki

Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
vesnina i mirza graja też dziś miksty więc trudno powiedziec jak wypadna kondycyjnie

Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153
ja bym dzisiaj aż tak pingponga nie dyskwalifikował,mimo wszystko doszedł już daleko ,skośni mają to do siebie że są cholernie ambitni..to wcale nie musi być szybki mecz.

Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Bobby strasznie się meczy z Leo Rosenbergiem, ten młodziak tanio skóry nie sprzeda, kursy @20 shocked warto za drobne spróbować tenis

Strona 57 z 69 1 2 55 56 57 58 59 68 69

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, rafal08, aker, Sensei, forty, latajaca_holenderka), 2,141 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,503
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1