|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478 |
Muller zagrał Va Bank 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059 |
Alez sprzedala ta Belgijska szmata...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 680
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2011
Posty: 680 |
Te dwie ostatnie pilki przy 2serwisie to mistrzostwo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 680
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2011
Posty: 680 |
Muller spusiaczył i 0-2, dziękuje, dobranoc 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2011
Posty: 2,371
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2011
Posty: 2,371 |
Kvitova Sharapova Mirnyi Soeda 4x Hlavackove Stepanki 2x 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920 |
Ja dziś na noc zagram chyba dubla Kvitova 2:0 + Murray 3:0.
Nie wiem, czym Kei miałby zaskoczyć Murraya. Oglądałem mecz z Benneteau i żeby nie słabiutka postawa Francuza, Japończyk byłby już poza turniejem. Nie wiem, co zrobił Tsonga, ale ten prezentuje odmienny styl od Murraya. Andy jak trzeba, to przetrzyma wymianę.
W Szanghaju Murray wygrał 6:3 6:0. Teraz spodziewam się podobnej przewagi Szkota.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850 |
Ja dziś na noc zagram chyba dubla Kvitova 2:0 + Murray 3:0.
Nie wiem, czym Kei miałby zaskoczyć Murraya. Oglądałem mecz z Benneteau i żeby nie słabiutka postawa Francuza, Japończyk byłby już poza turniejem. Nie wiem, co zrobił Tsonga, ale ten prezentuje odmienny styl od Murraya. Andy jak trzeba, to przetrzyma wymianę.
W Szanghaju Murray wygrał 6:3 6:0. Teraz spodziewam się podobnej przewagi Szkota. Ja również zaufałem Murray'owi na 3-0 myślę że nei odwali nic ... do tego : Kvitovą (-4,5) Stepanków
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2012
Posty: 4,510
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2012
Posty: 4,510 |
Ja dziś na noc zagram chyba dubla Kvitova 2:0 + Murray 3:0.
Nie wiem, czym Kei miałby zaskoczyć Murraya. Oglądałem mecz z Benneteau i żeby nie słabiutka postawa Francuza, Japończyk byłby już poza turniejem. Nie wiem, co zrobił Tsonga, ale ten prezentuje odmienny styl od Murraya. Andy jak trzeba, to przetrzyma wymianę.
W Szanghaju Murray wygrał 6:3 6:0. Teraz spodziewam się podobnej przewagi Szkota. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
FERRER +8,5 tylko tyle z penisa na jutro 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
Smyczek ogarnie meczyk ; )
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
mi się podoba dubel: Czy bedzie TB w meczu Novaka = NIE @ 1.62 + Errani over 5,5 gema 2/10
Novak z Nietoperzem w 12 meczach w 29 setach zaliczyli 1 TB, liczę na podtrzymanie passy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2012
Posty: 4,510
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2012
Posty: 4,510 |
Panowie co sądzicie o Mirzie i Vesninie? wczoraj super meczyk z Huberami za to Ruskie grają tak tego debla jak by z musu. Do tego tam cała gre robi Kuza bo Zvonka popełnia całą mase błędów z głębi pola nie mówiąc juz o grze przy siatce.
Jak dla mnie 2 na Mirze z Vesniną to PROMO.
to mecz między ambitnymi i chcącymi a ... sam nie wiem jak je ująć.
Prosze o komentarze bo do meczu jeszcze daleko
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2012
Posty: 4,510
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2012
Posty: 4,510 |
Vesnina gra o 4 debla z Mirzą a o 5:30 z Matkiem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,641
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,641 |
Wy tu piszecie ze szparka w finale, ale przeciez ona sie dzisiaj po meczu pakuje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153 |
z musu doszły tak daleko? nie bredź,typ niezły. ale sowietki walczaki. i dla mnie jedynie LIVE. dobra co pograliscie z chellenegow?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
Panowie co sądzicie o Mirzie i Vesninie? wczoraj super meczyk z Huberami za to Ruskie grają tak tego debla jak by z musu. Do tego tam cała gre robi Kuza bo Zvonka popełnia całą mase błędów z głębi pola nie mówiąc juz o grze przy siatce.
Jak dla mnie 2 na Mirze z Vesniną to PROMO.
to mecz między ambitnymi i chcącymi a ... sam nie wiem jak je ująć.
Prosze o komentarze bo do meczu jeszcze daleko Vera na serwisie to dramat, Kuza pogrywa dobrze jednak to debel. Mirza glownie nastawiona na debel jednak nie widzialem dziewczyn w tym turnieju.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621 |
Ja wziąłem 3:0 Murarza, ale jednak również 3:1 na zwrot stawki
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531 |
vesnina i mirza graja też dziś miksty więc trudno powiedziec jak wypadna kondycyjnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153 |
ja bym dzisiaj aż tak pingponga nie dyskwalifikował,mimo wszystko doszedł już daleko ,skośni mają to do siebie że są cholernie ambitni..to wcale nie musi być szybki mecz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
Bobby strasznie się meczy z Leo Rosenbergiem, ten młodziak tanio skóry nie sprzeda, kursy @20  warto za drobne spróbować 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|