|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533 |
tłusty czwartek wiadomo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pochwalcie sie swoimi wyczynami.U mnie dopiero sie smażą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300 |
omen: ile zjadłeś 40 w 30 minut? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />:D:D:D:D
ja jestem na diecie. więc dziś jeden symboliczny będzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
To ja może zacznę choć napewno będę na szarym końcu tej smacznej klasyfikacji.
2 sztuki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,175
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,175 |
ja zjadłem 2 tylko 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> jednego u higienistki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> a drugiego w domu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474 |
jak dotąd 4 ale jeszcze kilka zmieszcze myśle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141 |
ja podobnie jak Klakier - tylko 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />, więcej mi się nie chce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,487
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,487 |
5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Narazie prowadze 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417 |
Ja 4..... ale to chyba nie koniec.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
0 i raczej tak zostanie, bo nie przepadam za slodkosciami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 790
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2005
Posty: 790 |
3 kreple <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
Wlasnie myslalem sobie o zalozeniu takiego tematu w ktorym omen kabaty bedzie mogl sie pochwalic swoim rekordem, bo ze jest rekordzista to watpliwosci zadnych nie ma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Ja narazie skromniutko: pol paczka z róża i jeden z toffi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804 |
ja zjadlem 7 i jesce ze 20 mam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> zobaczymy czy podolam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,842
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,842 |
a ja niewiedziałem ze jest tłusty czwartek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> zaraz sie wezme doroboty i z 4 paczusie trzeba przynajmiej zjesc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 416
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2005
Posty: 416 |
ja jak narazie 4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ale jeszcze 2 beda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
ja na razie 3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale jeszcze został cały talerz, więc trzeba będzie coś z tym zrobić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 358
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2006
Posty: 358 |
oj panowie słabiutko, słabiutko ja przed chwilą 3 wciągnąłem... a rano też kilka było <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,199
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,199 |
nie jedzcie tego obrzydlistwa, zobaczcie z czego te <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> sie robi to sie Wam odechce, a potem na stary olej wrzucane bleee swinstwo
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108 |
a ja jeszcze żadnego i żyje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,370
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,370 |
nie jedzcie tego obrzydlistwa, zobaczcie z czego te <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> sie robi to sie Wam odechce, a potem na stary olej wrzucane bleee swinstwo to bardzo ciekawe tyle tylko ze moglbym zapytac co nie jest obrzydlistwem w dzisiejszych czasach? tak czy inaczej dzis 2paczki zjedzone i wlasnie zabieram sie za kolejnego
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 556
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 556 |
mozesz sobie je usmazyc sama kto Ci broni?:)
|
|
|
Link skopiowany do schowka