pochwalcie sie swoimi wyczynami.U mnie dopiero sie smażą pochwalcie sie swoimi wyczynami.U mnie dopiero sie smażą
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 3 1 2 3
#517321 23/02/2006 15:10
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533
O
addict
addict
O Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533
tłusty czwartek wiadomo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pochwalcie sie swoimi wyczynami.U mnie dopiero sie smażą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#517322 23/02/2006 15:26
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
omen: ile zjadłeś 40 w 30 minut? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />:D:D:D:D

ja jestem na diecie. więc dziś jeden symboliczny będzie

#517323 23/02/2006 15:28
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
To ja może zacznę choć napewno będę na szarym końcu tej smacznej klasyfikacji.

2 sztuki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#517324 23/02/2006 15:28
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,175
old hand
old hand
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,175
ja zjadłem 2 tylko 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> jednego u higienistki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> a drugiego w domu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#517325 23/02/2006 15:49
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
jak dotąd 4 ale jeszcze kilka zmieszcze myśle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#517326 23/02/2006 15:51
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141
ja podobnie jak Klakier - tylko 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />, więcej mi się nie chce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#517327 23/02/2006 15:53
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,487
veteran
veteran
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,487
5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Narazie prowadze tongue

#517328 23/02/2006 15:54
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
hbr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Ja 4..... ale to chyba nie koniec.

#517329 23/02/2006 15:54
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
0 i raczej tak zostanie, bo nie przepadam za slodkosciami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#517330 23/02/2006 16:18
Dołączył: Jan 2005
Posty: 790
old hand
old hand
Dołączył: Jan 2005
Posty: 790
3 kreple <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#517331 23/02/2006 16:41
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Wlasnie myslalem sobie o zalozeniu takiego tematu w ktorym omen kabaty bedzie mogl sie pochwalic swoim rekordem, bo ze jest rekordzista to watpliwosci zadnych nie ma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Ja narazie skromniutko: pol paczka z róża i jeden z toffi.

#517332 23/02/2006 16:42
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
ja zjadlem 7 i jesce ze 20 mam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> zobaczymy czy podolam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#517333 23/02/2006 17:06
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,842
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,842
a ja niewiedziałem ze jest tłusty czwartek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> zaraz sie wezme doroboty i z 4 paczusie trzeba przynajmiej zjesc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

#517334 23/02/2006 17:11
Dołączył: Aug 2005
Posty: 416
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 416
ja jak narazie 4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ale jeszcze 2 beda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#517335 23/02/2006 17:15
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
ja na razie 3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale jeszcze został cały talerz, więc trzeba będzie coś z tym zrobić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#517336 23/02/2006 17:19
Dołączył: Feb 2006
Posty: 358
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 358
oj panowie słabiutko, słabiutko ja przed chwilą 3 wciągnąłem... a rano też kilka było <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#517337 23/02/2006 17:19
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,199
J
Pooh-Bah
Pooh-Bah
J Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,199
nie jedzcie tego obrzydlistwa, zobaczcie z czego te <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> sie robi to sie Wam odechce, a potem na stary olej wrzucane bleee swinstwo

#517338 23/02/2006 17:21
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108
a ja jeszcze żadnego i żyje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#517339 23/02/2006 17:24
Dołączył: May 2005
Posty: 29,370
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,370
Quote
nie jedzcie tego obrzydlistwa, zobaczcie z czego te <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> sie robi to sie Wam odechce, a potem na stary olej wrzucane bleee swinstwo
to bardzo ciekawe tyle tylko ze moglbym zapytac co nie jest obrzydlistwem w dzisiejszych czasach?

tak czy inaczej dzis 2paczki zjedzone i wlasnie zabieram sie za kolejnego

#517340 23/02/2006 17:25
Dołączył: Oct 2001
Posty: 556
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 556
mozesz sobie je usmazyc sama kto Ci broni?:)

Strona 1 z 3 1 2 3

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, forty, Sensei, latajaca_holenderka, kamel, alfa), 2,946 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,822
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1