Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 3 1 2 3
Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861
Islandia - Węgry over 57.5

Linia jak na to spotkanie nie jest aż taka wysoka. Gejzery słaba obrona, a Węgrzy pokazali także, że rzucać potrafią. Skoro Francuzom byli w stanie rzucić 26, to dlaczego Gejzerom nie 30 albo i więcej.

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2011
Posty: 43
newbie
newbie
Dołączył: Jan 2011
Posty: 43
Myślę , że limit farta dla graczy Wenty się wyczerpał . Kto oglądał mecze z Danią oraz Szwecją ten wie o co mi biega . A przeciwnik na odwrót miał pecha , bo porażki graczy Macedonii z Niemcami oraz Duńczykami nie można inaczej nazwać . Więc skoro Nas ograli 3 lata temu w MŚ {a polska wtedy miała mocny skład} to dziś powinni nas zmiażdżyć przy wsparciu 20 tys. swoich kibiców na trybunach .

Faforit Polska Out @2,95


Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
R
+
+
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
Polska - Macedonia HT/FT 2/1 @ 7.75 GB (7.50 Bet365)
+ 2/X @ 21.00 GB (20.00 Bet365)

Ladny kurs i nie bez szans na powodzenie sobie mysle : )
Polska na mistrzostwach notuje raczej slabe pierwsze polowki.. aby daleko nie szukac patrz vs Szwecja.
Na tych mistrzostwach tylko raz udało nam się wygrac pierwsza polowke.. w wygranym wysoko meczu ze Słowakami, we wszystkich pozostalych gonilismy wyniki.
Macedonia gra niemal jak u siebie.. kilkutysięczna publika robi niezly mlyn, do tego niesamowity Lazarov ktory w 2009 rzucil nam az 13 bramek (Macedonia wygrała tamto spotkanie 30:29)
Poczatkowo miałem pobrać Macedonczykow po ~3.00 ale zdecydowałem sie na taki wariant i emocjonujacy mecz.
Ciekawa opcja.. zobaczymy co z tego bedzie.. mecz raczej overowy, a linia niska w mojej ocenie.

Do boju Polskoooo boks

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410
[b] Polska - Macedonia LB 1P 26,5 -1[/b]Mam nadzieję , że nasi zapamiętali pierwsze połówki z dwóch poprzednich spotkań i dzisiaj wyjdą maksymalnie skoncentrowani co za tym idzie nie pozwolą odjechać przeciwnikowi.
Myslę ze oba zespoły zaczna ostrożnie z obopulnym szacunkiem i respektem , w tym upatruje undera do przerwy.

Dołączył: Jan 2011
Posty: 43
newbie
newbie
Dołączył: Jan 2011
Posty: 43
Sześć najlepszych w rankingu drużyn World Championship 2011, które nie kwalifikują się bezpośrednio do Londynu do tej pory (Dania, Hiszpania, Szwecja, Chorwacja, Islandia, Węgry), zakwalifikowanych do trzech turniejach olimpijskich kwalifikacji, które odbędą się od 6 - 8 kwietnia 2012 roku. Każdy z dwóch najlepszych zespołów w rankingu tych turniejów (w sumie sześć) zakwalifikuje się do Igrzysk Olimpijskich 2012 w Londynie.

Jest to obecna sytuacja te turnieje:

Turniej 1 (w Danii):
Dania (zakwalifikowane przez Mistrzostwa Åšwiata 2011)
Węgry (zakwalifikowane przez Mistrzostwa Świata 2011)
Europa 1 (kwalifikuje siÄ™ EHF EURO)
Afryka (kwalifikuje siÄ™ African Championship)

Turniej 2 (w Hiszpanii):
Hiszpania (zakwalifikowane przez Mistrzostwa Åšwiata 2011)
Islandia (zakwalifikowane przez Mistrzostwa Åšwiata 2011)
Brazylia (finalista z Pan American Kwalifikacje)
Europa 2 (kwalifikuje siÄ™ EHF EURO)

Tournament 3 (w Szwecji):
Szwecja (zakwalifikowane przez Mistrzostwa Åšwiata 2011)
Chorwacja (zakwalifikowane przez Mistrzostwa Åšwiata 2011)
Japonia (Asian wicemistrzów olimpijskich kwalifikacji)
Chile (trzeci w rankingu zespołu Pan American Kwalifikacje)

Jeśli Francja staje się Mistrzem Europy w Serbii, automatycznie finalistką Belgrad wykwalifikowanych bezpośrednio na Igrzyska Olimpijskie. Jeśli Hiszpania, Szwecja czy Dania - aktualny gospodarzy igrzysk turnieje kwalifikacyjne - kwalifikują się bezpośrednio do Londynu, trzeci turniej odbędzie się w Chorwacja i Polska, jest automatycznie kwalifikuje się do tych turniejach kwalifikacyjnych ze względu na ich ranking na Mistrzostwach Świata 2011. Polska będzie od udziału w turnieju 1, Islandia przejść do Tournament 3 i Węgier do turnieju 2. Dwa najlepsze zespoły w rankingu w Serbii, które nie zakwalifikowały się do Londynu lub turnieje kwalifikacyjne, zanim będzie rezerwują bilety na Kwalifikacje.

Wynika z tego iż pozostało dwa miejsca na te 3 turnieje kwalifikacyjne a walczą o nie Polska , Niemcy , Serbia , Macedonia , Słowenia .

Z grupy B Słowenia już sztycha nie zrobi więc walka będzie w naszej grupie a że Serbia już przeszła dalej to jak myślicie no oczywiste pomogą Macedonii

Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Co to za żenujące tłumaczenie translatorem kolego?... smirk

Biało-Czerwoni podczas mistrzostw świata w Szwecji nie zrealizowali celu minimum, jaki wówczas sobie zakładali. Był on identyczny, jak ten podczas mistrzostw Starego Kontynentu. Ósma pozycja gry w turnieju przedolimpijskim nie zapewniła, ale także nie postawiła w złej pozycji. Wystarczy bowiem, że mistrzem Europy (lub wicemistrzem przegrywającym w finale z Francją; wtedy ósma drużyna z MŚ, czyli Polska, także zagrałaby w turnieju kwalifikacyjnym) zostanie jedna z drużyn, która w Szwecji zajęła miejsca od 2. do 7.

W Serbii można wywalczyć dwie przepustki do turnieju kwalifikacyjnego – zdobÄ™dÄ… je dwie najlepsze drużyny spoza tych, które udziaÅ‚ w kwalifikacjach do IO zapewniÅ‚y sobie w szwedzkich MÅš.

Jak to ma się do Polaków? Ano tak, że wystarczy, aby ktoś z grupy: Dania, Hiszpania, Szwecja, Chorwacja, Islandia, Węgry został mistrzem Europy, lub przegrał w finale z Francją, a Biało-Czerwoni od razu mają prawo gry w turnieju kwalifikacyjnym do igrzysk olimpijskich. Dlaczego? Sprawa jest prosta. Przy takim wariancie, mistrz Europy (lub wicemistrz w starciu z Francuzami) otrzyma bezpośrednią promocję do Londynu i zwolni jedno miejsce w turnieju kwalifikacyjnym, które przypadnie Polakom z racji tego, że zajęli ósme miejsce na MŚ - pierwsze za premiowanymi udziałem w turniejach kwalifikacyjnych.

Gorzej, jeśli mistrzem (lub wicemistrzem przegrywającym w finale z Francją) zostanie ktoś spoza wymienionego wcześniej grona. Jeżeli w Serbii wygrają na przykład Niemcy, którzy w MŚ byli na 11. miejscu, wtedy trzeba będzie walczyć o to, aby dojść jak najdalej. Bilety na turnieje kwalifikacyjne otrzymają wtedy dwa najwyżej sklasyfikowane zespoły, nie licząc tych, które takie przepustki już posiadają.

Kto może Polakom pokrzyżować plany? Podobne cele jak Biało-Czerwoni mają: Serbowie, Niemcy, Macedończycy, Norwegowie, Słoweńcy i Rosjanie. Te trzy ostatnie drużyny na razie nie mają jeszcze pewnego udziału w fazie zasadniczej ME (ktoś zapewne pożegna się z turniejem, ponieważ Rosjanie zamykają tabelę w grupie C, a Norwegowie i Słoweńcy w grupie D).

To co pogrubiłem najwazniejsze...więc nasi ogrywając Niemców i wpuszczając Duńczyków do półfinału przybliżają się do IO, bo w czołowej czwórce będzie tylko jeden zespół - Serbia który w przypadku zdobycia złota na tych ME, pozbawi Polaków awansu na IO...


Dołączył: Nov 2011
Posty: 186
L
member
member
L Offline
Dołączył: Nov 2011
Posty: 186
jak francja wygra z chorwacja to przeskoczy ja w grupie? liczy sie chyba bezposredni pojedynek

Dołączył: Jan 2011
Posty: 43
newbie
newbie
Dołączył: Jan 2011
Posty: 43
Krawaciarzu Sorry za translatora ale musiałem zarabiać monete bo mi Macedonia spadała z kursem ale jak to wkleiłem to można było złapać @3 a ty sie wyspałeś i poemat napisałeś a teraz se możesz grać za @1,7 . W tym interesie trzeba działać szybko ale z głową więc sie nie czepiaj bo i tak zła jest twoja interpretacja .

Krawaciarzu co ty piszesz , przecież jak Serbowie zdobędą Mistrza Europy to wchodzą bezpośrednio do londynu jako Mistrz a wtedy pozostają 2 miejsca w barażach bo oni jedno zwolnią co jest z korzyścią dla Polski .

Zgodze się że musimy odprawić niemców gdyż jak oni wejdą to mogą nam miejsce zająć barażowe ale Niemcy mają taką samą sytuacje jak My Polacy i raczej nas stukną ale mistrza nie zdobędą więc pozostaje nam modlitwa żeby Serbia została mistrzem . A w takim układzie Niemcy wejdą do baraży ale jeszcze będzie jedno wolne miejsce o które biją się ekipy : Polski , Słowenii oraz Macedonii

Która z tych 3 ekip będzie wyżej w turnieju ta awansuje do baraży

Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288
-
veteran
veteran
- Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288
Panowie, jak widzicie meczyk Dania - Szwecja ?? Szwedzi odpuszczą Duńczykom ?? W dzisiejszym metrze przytaczane są słowa Wenty:
,, Mając pewny udział w turnieju przedolimpijskim, Szwedzi grają na luzie. Dlatego wydaje mi się, że braterstwo skandynawskie w meczu Dania - Szwecja się potwierdzi''.

Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Originally Posted by -Adrian-
Panowie, jak widzicie meczyk Dania - Szwecja ?? Szwedzi odpuszczą Duńczykom ?? W dzisiejszym metrze przytaczane są słowa Wenty:
,, Mając pewny udział w turnieju przedolimpijskim, Szwedzi grają na luzie. Dlatego wydaje mi się, że braterstwo skandynawskie w meczu Dania - Szwecja się potwierdzi''.

Jak Niemcy wygrają z nami to Dania nie awansuje także nie grałbym tego.Po takim kursie jeszcze.

Dołączył: Oct 2006
Posty: 73
journeyman
journeyman
Dołączył: Oct 2006
Posty: 73
Jak dla mnie to sytuacja wyglada tak z typami na dzis:

Polska : Niemcy 1 - Niemcy to nie ta sama druzyna co jakis czas temu absolutnie do ogrania, To jak zawsze wojna miedzy tymi ekipami.. dzis damy rade zobaczycie i ogramy Szwabow.

Szwecja : Dania - Niestety ale czuje tak jak wenta ze odpusci Szwecja raczej szkoda naprawde bo powinnien to byc mecz o prymat w Sandynawii a to bedzie emcz towarzyski z duza ilsocia bramek polecam Handi over 53.5

Francja:Islandia - Francja gra o frytki, porzucaja sobie troche jak rowniez Islandczycy over 55.5


Dołączył: Apr 2003
Posty: 752
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2003
Posty: 752
francja - islandia francuzi dla nich juz miejsce bez znaczenia po raz 1-szy od kilku lat nie graja o medale typ 2
polska - niemcy polacy swiadomi ze tylko cud im moze dac awans do polfinalow graja na luzie i pokonuja spietych,zestresowanych niemcow w meczu o prestiz 1
hiszpania - slowenia hiszpanie musze wywalczyc punkt by byc pewnym ze w polfinale nie spotkaja sie z gospodarzami 1X
dania-szwecja dunczycy dokonuja rzeczy niemozliwej awansuja do strfy medalowej wchodzac do 2-giej rundy z zerowym dorobkiem 1
wegry - chorwacja dla chorwatow uwzgleniajac wczesniejsze wyniki mecz o nic wiec rozluznieni przegrywaja z wegrami 1
serbia - macedonia mecz dla obu ekip "darzacych sie sympatia" wygrywaja serbowie przy pomocy sedziow 1

Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,092
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,092
Nie rozumiem czemu duża część osób stawia na Polskę. Przecież po pierwsze i najważniejsze nasi sąsiedzi walczą o awans do strefy medalowej!! Po drugie lepiej się od nas prezentują. Co z tego, że wygraliśmy z Danią cudem, co z tego, ze zremisowaliśmy ze Szecją mega cudem. Nasi grają bez ładu i składu. Brak pomysłu na grę. Typ niestety Niemcy

Dania - Szwecja. Po pierwsze. Jeśli wygramy cudem z Niemcami Duńczykom będzie strasznie zależało na wygranej. "Piłkarsko" są lepsi w tym turnieju od Szwedów. Grają szybciej i mają więcej rozwiązań w ataku. Typ Dania (jeśłi wygra Polska)

Hiszpania - Słowenia. Typ Hiszpania. Hiszpanie będą chcięli wygrać by nie trafić w półfinale na nieobliczalnych Serbów (chyba, ze się mylę i jest totalne losowanie, ale chyba ekipy trafiają na krzyż).

Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Originally Posted by Dreju
Nie rozumiem czemu duża część osób stawia na Polskę. Przecież po pierwsze i najważniejsze nasi sąsiedzi walczą o awans do strefy medalowej!! Po drugie lepiej się od nas prezentują. Co z tego, że wygraliśmy z Danią cudem, co z tego, ze zremisowaliśmy ze Szecją mega cudem. Nasi grają bez ładu i składu. Brak pomysłu na grę. Typ niestety Niemcy

Dania - Szwecja. Po pierwsze. Jeśli wygramy cudem z Niemcami Duńczykom będzie strasznie zależało na wygranej. "Piłkarsko" są lepsi w tym turnieju od Szwedów. Grają szybciej i mają więcej rozwiązań w ataku. Typ Dania (jeśłi wygra Polska)

Hiszpania - Słowenia. Typ Hiszpania. Hiszpanie będą chcięli wygrać by nie trafić w półfinale na nieobliczalnych Serbów (chyba, ze się mylę i jest totalne losowanie, ale chyba ekipy trafiają na krzyż).


teraz juz chyba rozumiesz laugh co prawda macedonia w tym turnieju o nic nie gra, ale zwyciestwo da im pewny udzial w kwalifikacjach do IO, wiec mozna smialo pobierac ich zwyciestwo. serbia w rezerwowym skladzie. juz raz grajac o nic zremisowali ze slowakami, wiec dzisiaj tym bardziej macedonia ma wieksze szans

Dołączył: Jan 2011
Posty: 43
newbie
newbie
Dołączył: Jan 2011
Posty: 43
Macedonia będzie miała pewny awans do kwali IO jeżeli Chorwaci puszczą Madziarom bo przecież Słowenia jest jeszcze w grze i jak Serbia nie zdobędzie mistrza to zajmie jedno miejsce barażowe a o drugie będzie walka między trzecimi drużynami z grup a Polska musi teraz liczyć na to żeby mistrzem zostali Dania lub Hiszpania to wtedy sie załapiemy na turniej kwalifikacyjny tak reasumując od Polacy co mogli to zrobili

Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Macedonia - Słowenia 1 myślę tu dać grubo, jakieś opinie ?

Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
dużo osób pewnie rzuci się na ten typ a często w takich okolicznościach lubią padać niespodzianki grin
Ja raczej zagram jakiś overek goli Macedonii jeśli bedzie próg 26.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
ja mysle, zeby zagrac na dunczyków ktorzy w drugiej fazie turnieju spisują sie rwelacyjnie.
Poza tym overek w tym meczu. Zarówno dunczycy jak i hiszpanie maja swietnych skrzydłowych, rewelacyjnei grają z kontry i ogolnie preferuja ofensywny styl gry. Linia 53 bramki spokojnie do pokrycia.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410
Według mnie wręcz odwrotnie.....

Wydaje mi sie że Hiszpanie wygrają dzisiejszy półfinał, a póżniej wygrają tyuł mistrzowski.

Porównując obydwie ekipy , więcej słabych punktów widze po stronie Duńczyków.Na dodatek jeśli Hansen bedzie miał słabszy dzień to może być ciężko nawiązać równą walke.

Być może Hansen dostanie ind. krycie to tez moze być sposób na Duńczyków...

Dwoma bramkami Hiszpanie...

Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
N
I Love This Game
I Love This Game
N Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
Serbia - Dania

Spotkanie Finałowe o mistrzostwo starego kontynentu. A w nim gospodarze turnieju Serbowie.Wiele mowi sie o zachowaniu Serbskich fanow podaczas tego turnieju, ale nie ma co sie dziwic bo temperament to oni maja w genach jak i cale Bałkany. Jak chocby ostatnie wybryki kibicow podaczas Półfinału z Chorwacja, ktorzy rzucili bodajze butelka w swoje gracza , ktory trafil po incydencie do szpitala , mogl nawet stracic oko , ale wszystko na szczescie jest w porządku. Od razy przypomniała mi sie akcja z pamiętnego meczu Wisła-Parma smile. Ale co do spotkania, trzymam kciuki za Dunczyków jak i cała Polska, bo w przypadku wygranej Serbii zegnamy sie z rywalizacji o Igrzyska Olimpijskie a szkoda bylo by naszych Orłow nie zobaczyć o walke na Olimpiadzie w Londynie. Wiec licze na zwyciestwo Skandynawów jak sami przyznali beda tez grali dla siebie ale dla Polaków.

Dania 2.04 RedBet.

Strona 2 z 3 1 2 3

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, latajaca_holenderka, aker, burbon), 2,653 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,881
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1