Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 12 1 2 3 11 12
#5177685 28/01/2012 17:57
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Da sie w jakis sposob sprawdzic ping z xboxa? Troche glupie i dziwne pytanie no ale;p

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Originally Posted by lelu
Da sie w jakis sposob sprawdzic ping z xboxa? Troche glupie i dziwne pytanie no ale;p

Nie nie da się w sumie po co ? od tego masz kompa . podłącz kompa pod net który masz w x360 i sprawdź jaki masz ping na łączu .. taki sam będziesz miał na konsoli .

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Wiem wiem. Chcialem z czystej ciekawosci zobaczyc jaka jest roznica miedzy wifi a kablem.

Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
kto się q tym orientuje:

jest sens kupienia tego:

http://allegro.pl/konsola-xbox-zestaw-okazja-bcm-i2079309939.html

za taką cenę ?

Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049

Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Mam takie pytanie: Mam konsolę z salonu play - niestety ale chyba padła, bo po podłączeniu do telewizora odpala się ale ciemny obraz a dioda od dysku nie świeci oraz pady nie chcą się aktywować - cały czas szukają. Nie wiecie czy na miejscu mi wymienią konsolę na nową czy jak zwykle, wezmą, sprawdzą i czekania 2 tygodnie?...

Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Oczywiście chodzi mi o PS3 smile

Dołączył: Jul 2009
Posty: 343
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Jul 2009
Posty: 343
Originally Posted by wojbest1987
kto się q tym orientuje:

jest sens kupienia tego:

http://allegro.pl/konsola-xbox-zestaw-okazja-bcm-i2079309939.html

za taką cenę ?


lepiej kup nowego xbox360 z przeróbka RGH jak nie nie bedziesz grał live a jak live to LT 3.0

A jak jestes z krakowa to jechać na giełde najlepiej

Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Witam, mam pewien problem z PS3...

Konsola niby się włącza ale ani obrazu ani dźwięku. Twardy reset też nie pomaga. Konsola tak jakby się włączała ale po chwili ucicha. Dioda od dysku mrugnie i klops - nic więcej. Jakieś pomysły co by mogło się stać?

Dlaczego nie oddam na gwarancji?
A więc tak: Kupiłem od gościa niby NOWĄ konsolę PS3 - dał mi papiery zakupy a raczej fakturę, gdzie jest cena 20pare złotych. Gość od którego kupowałem wówczas twierdził, iż jest to konsola z przedłużenia umowy w play. Nie popatrzyłem wtedy dokładnie w papiery dopiero teraz i klops - ani słowa tam o play itp. Problem pojawia się teraz, bo konsola padła. Próbowałem dodzwonić się zareklamować ale widocznie firmy słupy. Zatem co zrobić - zgłosić to na policję czy co?

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
czesc mam do sprzedania w pelni oryginalne gry na 360tke

Project Gotham Racine PGR 3
Forza 3
Gears of war I
Gears of war II
Gears of war III
CoD: MW
Shaun White Snowboarding

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Sprzedam sluchawki do XBOXA/PS3/PC.

Firma Turtle Beach model PX21. Firma dosc znana i ceniona w swiecie gamingu.

Sluchawki sa w peleni sprawne, jest wszystko oprocz kabelka ktory laczy pad z pilotem w celu rozmow live (przynajmniej w przypadku XBOX,a nie wiem jak to wyglada w przypadku PS3/PC).

Graja naprawde bardzo fajnie i daja wyrazny dzwiek przez mikrofon.

Pilot na kablu - czyli pod reka pozwala dowolnie regulowac niezaleznie od siebie dzwiek gry i dzwiek czatu, wlaczyc/wylaczyc mikrofon, regulwoac basy i wlaczyc/wylaczyc funkcje expander.

Wiecej info tutaj- http://www.turtlebeach.com/products/ps3-gaming-headsets/ear-force-px21.aspx

Cena na polskim rynku ok 280zl. Jesli ktos jest zainteresowany niech pisze propozycje na PW.
pozdro smile

Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Jest ktos chetny pograc jakies meczyki w Fife 2012 na PS3 lub jakis turniej forumowy? :>

Dołączył: Jan 2009
Posty: 654
T
a.k.a. "Appiah"
a.k.a. "Appiah"
T Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 654
A da sie na X-Boxa 360 zrzucac filmy AVI na dysk i je ogladac? Na PS3 wiem, ze da sie tak na pewno smile

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Moze ktos podrzucic jakis tutorial do nagrywania gierek ? Mam konsole z lt 3.0

Poniewaz jestem laikiem i nie ogarniam jeszcze nic z tego tematu to dlatego zwracam sie o pomoc
pozdro:)

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Podbijam powyzszy post:)

Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
za ile dostane Kinecta, moze byc nawet uzywany. Na allegro widze ze ponizej 450 nie schodzi :/

Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
dobra kupilem tego xboxa, teraz chce go podlaczyc pod monitor, taki kabel bedzie spoko?
http://allegro.pl/kabel-hdmi-dvi-d-1-5m-nowy-kielce-sklep-allplay-i2182429441.html

bo z wejsciem dvi-d widze tylko jeda taka aukcje

Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Witam,

Do sprzedania gry na PS3:

God of War Collection I i II (HD)
God of War III
Uncharted Platinum
Uncharted 2 Platinum
Uncharted 3
Dragon Age Origins
Dragon Age 2
L.A. Noire
Infamous 2
Red Dead Redemption
Assassin's Creed: Brotherhood
Batman: Arkham City
Bulletstorm
Mortal Kombat
Killzone 2 Platinum
Iron Man 2
Fifa 11
Tiger Woods Pga Tour 11
Nba 2K11
Virtua Tennis 4
Madden NFL 11
Fight Night Champion

Ceny do negocjacji, zainteresowanych na maila poprosze: [email protected]

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Ja na xboxa mam do sprzedania 2x blackops, CoD:MW2 i CoD:MW3, smigaja bez zarzutu ceny do uzgodnienia smile

Strona 1 z 12 1 2 3 11 12

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, betowiec, Lukasz111, 11kera11), 2,663 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,866
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1