|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
Da sie w jakis sposob sprawdzic ping z xboxa? Troche glupie i dziwne pytanie no ale;p
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
Da sie w jakis sposob sprawdzic ping z xboxa? Troche glupie i dziwne pytanie no ale;p Nie nie da się w sumie po co ? od tego masz kompa . podłącz kompa pod net który masz w x360 i sprawdź jaki masz ping na łączu .. taki sam będziesz miał na konsoli .
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
Wiem wiem. Chcialem z czystej ciekawosci zobaczyc jaka jest roznica miedzy wifi a kablem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925 |
Mam takie pytanie: Mam konsolę z salonu play - niestety ale chyba padła, bo po podłączeniu do telewizora odpala się ale ciemny obraz a dioda od dysku nie świeci oraz pady nie chcą się aktywować - cały czas szukają. Nie wiecie czy na miejscu mi wymienią konsolę na nową czy jak zwykle, wezmą, sprawdzą i czekania 2 tygodnie?...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925 |
Oczywiście chodzi mi o PS3 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 343
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2009
Posty: 343 |
lepiej kup nowego xbox360 z przeróbka RGH jak nie nie bedziesz grał live a jak live to LT 3.0 A jak jestes z krakowa to jechać na giełde najlepiej
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925 |
Witam, mam pewien problem z PS3...
Konsola niby się włącza ale ani obrazu ani dźwięku. Twardy reset też nie pomaga. Konsola tak jakby się włączała ale po chwili ucicha. Dioda od dysku mrugnie i klops - nic więcej. Jakieś pomysły co by mogło się stać?
Dlaczego nie oddam na gwarancji? A więc tak: Kupiłem od gościa niby NOWĄ konsolę PS3 - dał mi papiery zakupy a raczej fakturę, gdzie jest cena 20pare złotych. Gość od którego kupowałem wówczas twierdził, iż jest to konsola z przedłużenia umowy w play. Nie popatrzyłem wtedy dokładnie w papiery dopiero teraz i klops - ani słowa tam o play itp. Problem pojawia się teraz, bo konsola padła. Próbowałem dodzwonić się zareklamować ale widocznie firmy słupy. Zatem co zrobić - zgłosić to na policję czy co?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
czesc mam do sprzedania w pelni oryginalne gry na 360tke
Project Gotham Racine PGR 3 Forza 3 Gears of war I Gears of war II Gears of war III CoD: MW Shaun White Snowboarding
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
Sprzedam sluchawki do XBOXA/PS3/PC. Firma Turtle Beach model PX21. Firma dosc znana i ceniona w swiecie gamingu. Sluchawki sa w peleni sprawne, jest wszystko oprocz kabelka ktory laczy pad z pilotem w celu rozmow live (przynajmniej w przypadku XBOX,a nie wiem jak to wyglada w przypadku PS3/PC). Graja naprawde bardzo fajnie i daja wyrazny dzwiek przez mikrofon. Pilot na kablu - czyli pod reka pozwala dowolnie regulowac niezaleznie od siebie dzwiek gry i dzwiek czatu, wlaczyc/wylaczyc mikrofon, regulwoac basy i wlaczyc/wylaczyc funkcje expander. Wiecej info tutaj- http://www.turtlebeach.com/products/ps3-gaming-headsets/ear-force-px21.aspxCena na polskim rynku ok 280zl. Jesli ktos jest zainteresowany niech pisze propozycje na PW. pozdro 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
Jest ktos chetny pograc jakies meczyki w Fife 2012 na PS3 lub jakis turniej forumowy? :>
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 654
a.k.a. "Appiah"
|
|
a.k.a. "Appiah"
Dołączył: Jan 2009
Posty: 654 |
A da sie na X-Boxa 360 zrzucac filmy AVI na dysk i je ogladac? Na PS3 wiem, ze da sie tak na pewno 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
Moze ktos podrzucic jakis tutorial do nagrywania gierek ? Mam konsole z lt 3.0
Poniewaz jestem laikiem i nie ogarniam jeszcze nic z tego tematu to dlatego zwracam sie o pomoc pozdro:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374 |
za ile dostane Kinecta, moze byc nawet uzywany. Na allegro widze ze ponizej 450 nie schodzi :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
Witam, Do sprzedania gry na PS3: God of War Collection I i II (HD) God of War III Uncharted Platinum Uncharted 2 Platinum Uncharted 3 Dragon Age Origins Dragon Age 2 L.A. Noire Infamous 2 Red Dead Redemption Assassin's Creed: Brotherhood Batman: Arkham City Bulletstorm Mortal Kombat Killzone 2 Platinum Iron Man 2 Fifa 11 Tiger Woods Pga Tour 11 Nba 2K11 Virtua Tennis 4 Madden NFL 11 Fight Night Champion Ceny do negocjacji, zainteresowanych na maila poprosze: [email protected]
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
Ja na xboxa mam do sprzedania 2x blackops, CoD:MW2 i CoD:MW3, smigaja bez zarzutu ceny do uzgodnienia 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|