|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
kurcze,zero trafien od rana,chyba trzeba darowac sobie granie dzis dopiero sie zaczyna granie a ty chcesz konczyc
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
kurcze,zero trafien od rana,chyba trzeba darowac sobie granie dzis Napisz co grasz, statystycznie patrząc musisz teraz trafić. ;-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445 |
kurcze,zero trafien od rana,chyba trzeba darowac sobie granie dzis dopiero dzień sie zaczął a Ty już rezygnujesz?? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
kurcze,zero trafien od rana,chyba trzeba darowac sobie granie dzis Napisz co grasz, statystycznie patrząc musisz teraz trafić. ;-) Master jakie podchody a i tak chce layowac twoj typ
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985 |
Chelsea zagra w formacji 4-3-3:
1 Petr Cech
2 Branislav Ivanovic
4 David Luiz
26 John Terry (c)
3 Ashley Cole
7 Ramires
16 Raul Meireles
15 Florent Malouda
23 Daniel Sturridge
9 Fernando Torres
10 Juan Mata
Rezerwowi: 23 Ross Turnbull, 17 Jose Bosingwa, 34 Ryan Bertrand, 24 Gary Cahill, 5 Michael Essien, 6 Oriol Romeu, 18 Romelu Lukaku.
QPR zagra najprawdopodobniej w ustawieniu 4-4-2: Kenny; Young, Hall, Ferdinand, Hill; Mackie, Buzsaky, Barton (c), Wright-Phillips; Smith, Helguson.
Rezerwowi: Cerny, Orr, Onuaha, Ephraim, Hulse, Derry, Macheda. mniejsze szanse na gola dla Chelsea ostatnio lepej wypadl niz Sturridge
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 9,301
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 9,301 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
kurcze,zero trafien od rana,chyba trzeba darowac sobie granie dzis Napisz co grasz, statystycznie patrząc musisz teraz trafić. ;-) Master jakie podchody a i tak chce layowac twoj typ  ;-) Poważnie pytałem. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Craxa lepsza od Jagi o jedną bramkę straconą w sparingu
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 3,798
Zysk Daje Ryzyko
|
|
Zysk Daje Ryzyko
Dołączył: May 2006
Posty: 3,798 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445 |
kurcze,zero trafien od rana,chyba trzeba darowac sobie granie dzis Napisz co grasz, statystycznie patrząc musisz teraz trafić. ;-) Master jakie podchody a i tak chce layowac twoj typ  ;-) Poważnie pytałem.  a privy pewnie juz poszły w ruch co gra 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
|
|
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306 |
Genk,Lyon,Dortmund,Bayern,Rangers,Lille ov 2,5,Juve ov 2,5 (A)Xerez X,Numancia X,(B)Werder X,Nantes X,(C)Brescia X,Academica X 2 z 3 HT/FT 2/2 Anderlecht 2/2 PSG 1/1 Panionos 2/2 AZ 2/2 Galata i tyle na dziś 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181 |
szalke 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
pewny piniądz
|
|
pewny piniądz
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217 |
kurcze,zero trafien od rana,chyba trzeba darowac sobie granie dzis dopiero sie zaczyna granie a ty chcesz konczyc jak nic nie chce wejsc to lepiej sobie darowac niz pograzac sie grajac na przelamanie,bo "teraz musze trafic"
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Craxa lepsza od Jagi o jedną bramkę straconą w sparingu To faktycznie, budujące porównanie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445 |
kurcze,zero trafien od rana,chyba trzeba darowac sobie granie dzis dopiero sie zaczyna granie a ty chcesz konczyc jak nic nie chce wejsc to lepiej sobie darowac niz pograzac sie grajac na przelamanie,bo "teraz musze trafic" ale co Ty grałeś jak dopiero 13 i żaden poważny emcz sie nie rozpoczął tylko sparingi i kangury 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985 |
Manacor  @4
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
|
|
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306 |
Genk,Lyon,Dortmund,Bayern,Rangers,Lille ov 2,5,Juve ov 2,5 (A)Xerez X,Numancia X,(B)Werder X,Nantes X,(C)Brescia X,Academica X 2 z 3 HT/FT 2/2 Anderlecht 2/2 PSG 1/1 Panionos 2/2 AZ 2/2 Galata i tyle na dziś  a zapomniałem jeszcze o jednym  Lokeren ov2,5 Lyon ov 2,5 Olympiakos ov 2,5 Espanyol ov 2,5 Bayern ov 3,5 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181 |
over 2.5 bvb + over 2.5 omonia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 2,591
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 2,591 |
cześć, Panowie czy istnieje strona na której podane są nazwy kanałów telewizyjnych, które transmitują dany mecz? Z góry dziękuję za pomoc 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|